Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 1 Nisan 2015  Gösterim: 121.061  Cevap: 21

Skype ayarlarını nasıl yapabilirim?

Ziyaretçi
6 Ocak 2009 15:02       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Skype kamera ayarlarını nasıl yaparım?
Skype'ın otomatik açılmasını nasıl engellerim?

Skype tikladigim zaman otomatik aciliyor. Ben her defasinda kullanici adi ve sifremi girip oturumu ac deyip acmak istiyorum. Bu ayarlari nasil yapabilirim..? Teşekkürker..

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

skype açılışında bilgisayar adresi sürekli hatırlıyor
hatırlamaması için ne yapabiliriz

Alıntı

skyp adını açılışta bilgisayarı açıp kapatınca skyp adını unutmuyor
onu silmek için ne yapmam gerekiyor

Cevap:
Alıntı
ahmetseydi adlı kullanıcıdan alıntı

Skype 'ta oturumu kapatın. Tekrar Skype Login bölümüne gelin. Kullanıcı adı ve şifre bölümlerinin altında, encerenin sağ alt köşesinde "Skype başlatıldığında oturum aç" yazan yerin işaretini kaldırın ve oturum açın. Bundan sonraki Skype açılışlarında, Skype sizi hatırlamayacak, Kullanıcı adı ve Şifre yazarak giriş yapabileceksiniz.

Son düzenleyen ahmetseydi; 15 Haziran 2013 18:18 Sebep: İçerik Düzenleme

ThinkerBeLL tarafından gönderilmiş olan #2 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
Misafir
23 Eylül 2009 04:05       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben skype 4 kullanıyorm, sadece çevrimiçi kişileri aramak istiyorum ne yapabilirim?
Son düzenleyen ahmetseydi; 15 Haziran 2013 12:20
ByLord
7 Şubat 2010 20:51       Mesaj #4
ByLord - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Skype eski sürümünde arama yaparken her özellik vardı çevrimiçi kişileri aramak istiyorsan butona tıklayıp arayabiliyordun ama yeni sürümde bu yok arama yerine isim yazıyorum tam bi liste çıkıyor fakat herkez çevrim dışı sadece çevrimiçi olanları nasıL ararım???

Yeni Sürüm :

skypees

Gördüğünüz gibi çevrimiçileri ara gibi bi seçenek yok ??

Cevap:
Alıntı
ahmetseydi adlı kullanıcıdan alıntı

Maalesef Skype 5.0 sürümden itibaren, Skype ile yukarıdaki resimde görüldüğü üzere ülkeye, şehire, dil seçimine veya cinsiyete göre eski usül kişi araması yapılamıyor.

Son düzenleyen ahmetseydi; 15 Haziran 2013 18:09
Misafir
14 Eylül 2010 13:45       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm benim skyp ayarlarım sorun yok benim görüntü karşı tarafa gidiyor ama ben konuştugum kişilerin görüntüsünü net alamıyorum dört parcaya bölünmüş belirsiz bir şekilde görüntü geliyor.herkezle aynı sorun karşı taraf bir başkasıyla sorunsuz net görüntü konuşma yapabiliyor ama benle görüntüsü sorunlu geliyor yardım ederseniz sevinirim
Misafir
18 Aralık 2010 01:50       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birde eski mesajlar ara ara geliyor hatırlamasa için gizllikten yaptım ama neden geliyor
Misafir
7 Haziran 2011 02:35       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevgili arkadaslar sorunum su bilgisayarda skype yuklu
ilk yukledigimde sorunsuzca konusuyorduk fakat sonra ne oldu ise bir turlu ses gitmiyor
kablo baglantilarimda sorun yok aparat degistirdim

windows xp kullaniyorum test aramasi yaptigim anda microfon ayarlarim sessize geliyo bazen duyamiyorum sessizden acip normala getirdigimdeyse yani duymaya basladigimda mikrofondan ses gitmiyor

problemin cozumu nedir cildiracagim denemedigim bir sey kalmadi yardimci olursaniz sevinirim
Misafir
6 Kasım 2011 01:52       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba. ben skype sayfamda kişiselleştir yerini bulamıyorum. nerede yardımcı olursanız çok sevinirim..
Misafir
10 Nisan 2012 15:57       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iPad de bir skype adresim var ikincisini nasıl eklerim
hrkN
4 Ocak 2013 18:44       Mesaj #10
hrkN - avatarı
Ziyaretçi
Skype'ı Türkçe yapmak

Alıntı

skype dili yabanci polonca polonyadayim cunku nasil degistirecem turkce yapmak istiyorum? ayrica skype kendiliginden oturum aciyor kendi hesabimi almak istiyorum? baska hesapla oturum aciyor

Alıntı

DİL NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM?!!!

Dil değiştirmek için Araçlar'dan 'Dil Değiştir' kısmına girerek buradan istediğiniz dili seçebilirsiniz.
Son düzenleyen ahmetseydi; 15 Haziran 2013 18:19

Daha fazla sonuç:
skype parolamı unuttum

Cevap Yaz
Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç