Arama

MSN Kategori Kişilerine Aynı İletiyi Yollamak

Güncelleme: 17 Mart 2009 Gösterim: 1.556 Cevap: 2
endorphinn - avatarı
endorphinn
Ziyaretçi
14 Mart 2009       Mesaj #1
endorphinn - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba
MSN Live 2009 ve beraberinde msg plus kullanıyorum. kişilerimi gruplandırıyorum. bazı gruplarda çok fazla kontak var. her gruba, grubun tamamına ve hepsini ortak konuşmada toplamadan ve tek bir hamlede aynı iletiyi yollamanın bir yolu yok mu?
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
15 Mart 2009       Mesaj #2
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
endorphinn adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba
MSN Live 2009 ve beraberinde msg plus kullanıyorum. kişilerimi gruplandırıyorum. bazı gruplarda çok fazla kontak var. her gruba, grubun tamamına ve hepsini ortak konuşmada toplamadan ve tek bir hamlede aynı iletiyi yollamanın bir yolu yok mu?

MsgPlus! teknik bir yetersizlikten dolayı Messenger'ın kategorilerini (eskiden grup adı veriliyordu) göremiyor. Dolayısıyla MsgPlus! ya da onun herhangi bir scripti ile bunu yapabilmek mümkün değil. Ancak bir kişiye bir ileti gönderilebilmesi için sanırım en azından onun konuşma penceresi açılmalı. Böyle, kategorideki herkesin penceresini açtıktan sonra kategoride olmayan kişilerin de penceresi kapalı olmak şartıyla, bir konuşmada MsgPlus!'ın /all <ileti> komutunu kullanarak o iletiyi kategoride herkese tek seferde gönderebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Bunu daha pratikçe yapmaya yarayan MsgPlus!'tan başka programlar olabilir.
endorphinn - avatarı
endorphinn
Ziyaretçi
17 Mart 2009       Mesaj #3
endorphinn - avatarı
Ziyaretçi
yorumunuz için tşk ederim. o aşamaya kadar tamam ama sayısı çok fazla grup üyelerini de basitçe tek tıklamayla tamamını açmak için ne yapmak gerekir?