Arama

MSN şifremi çaldılar, nasıl geri alabilirim? - Sayfa 7

Güncelleme: 2 Kasım 2015 Gösterim: 55.906 Cevap: 86
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2011       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar sewglımın msnını caldılar ve gızlı sorsnu hatrlamıyorz napıcaz nasıl gerı alcaz bı yardım edın lutfen yalwarırımMsn SadMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2011       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm msn mi çaldılar lütfen yardımcı olun...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Temmuz 2011       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben bayram arık benım msn adresımı caldılar ve gerı alamıyorum gızlı yanıtı unuttum ve msn adresım bayram958@hotmail.com ismimde bayram dı calanlar facebookun isminide degıstırmışler okan yılmaz olarak kaydetmışler acil yardımlarınızı beklıyorum 2 senedır oynadıgım oyunları bozuyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2011       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya feysimin şifersini çaldılar cvp yokmu ya
Yeter.:) - avatarı
Yeter.:)
Ziyaretçi
6 Ağustos 2011       Mesaj #65
Yeter.:) - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaslar Benm kuzenm msn mi çaldı parolamı unttuma tıkadım ve gerekli bilgiları yazdım en sevdiginiz ögretmen dedi onuda güzelce yazdım ama yanlış diyor bunun üstüne degişklik yapmış olablirmi msn mi nasıl geri alacagm çok merak ediyorum..
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
6 Ağustos 2011       Mesaj #66
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Yeter.:) adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba Arkadaslar Benm kuzenm msn mi çaldı parolamı unttuma tıkadım ve gerekli bilgiları yazdım en sevdiginiz ögretmen dedi onuda güzelce yazdım ama yanlış diyor bunun üstüne degişklik yapmış olablirmi msn mi nasıl geri alacagm çok merak ediyorum..

Gizli yanıtı bulamıyorsanız çözüme ulaşmanız biraz zor.

Konuyu incelemenizde yarar var > Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ağustos 2011       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn mi çaldılar acillll yardım lütfen
bihter_hazal - avatarı
bihter_hazal
Ziyaretçi
11 Ağustos 2011       Mesaj #68
bihter_hazal - avatarı
Ziyaretçi
Anka haber ajansının geçtiği habere göre savcılığa MSN şifrem çalındı diye başvuranlara kısa sürede kimin çaldığı ve kimin kullandığını tespit etme haberi verildi.
Tabiki savcılığa başvurmadan Microsoft’un Türkiye temsilciliğini arayıp hesabınızı geri almanızda mümkün, bunun için size yöneltilecek bir kaç sorudan (hesabın size ait olduğunun anlaşılması için gereken doğru cevaplamanız gereken bir kaç soru) bir kaçını doğru cevaplamanız halinde Microsoft’un Türkiye size hesabınızı verecektir. Konu hakkında detay tam burada.
Kişisel haberleşme ve sohbet programı MSN şifresi çalınanlara iyi haber. Ankara Adliyesi, MSN şifresinin çalındığı iddiasıyla kendilerine yapılan başvurularda olumlu sonuçlar aldıklarını belirtti.
Teknolojinin yaygınlaşmasıyla internet üzerinden yapılan haberleşmelerde büyük oranda bir artış meydana geldi. İnternet üzerinden yapılan haberleşmelerin büyük bir bölümünü de kullanıcıların karşılıklı kullandığı MSN programı oluşturuyor. Ankara Adliyesi Cumhuriyet savcıları, son dönemlerde kendilerine ‘MSN şifremi çaldılar’ şeklinde başvuruların yapıldığına dikkat çekerek, “MSN şifresini kimin çaldığını ve kullandığını kısa sürede tespit edebiliyoruz” haberini verdi.
MSN şifre hırsızları hakkında bilişim suçlusu işlemleri yaptıklarını belirten yetkililer, MSN şifresini çalanları nasıl yakaladıklarını da şöyle anlattı:
“Microsoft Corporation’un Türkiye Temsilciliği İstanbul’du. Bu şirkete yazı yazarak, şifresi çalınan kişinin adresini kullanan kişilerin IP numaralarının tarih, ve saat detayları ile birlikte savcılığımıza gönderilmesini rica ediyoruz. Yaptığımız başvuru üzerine şirket, IP noların, tarih ve saatlerin olduğu dökümü bize gönderiyor. Daha sonra IP noları, karşısındaki tarih ve saatleri İl Telekom Müdürlüklerine göndererek kullanıcıları tespit ediyoruz”
Ve bu tespitin içinde bende varım.
kilisli - avatarı
kilisli
Ziyaretçi
18 Ağustos 2011       Mesaj #69
kilisli - avatarı
Ziyaretçi
kardes lutfen bana yardımcı olun msn mi caldılar gizli sorum aklma gelmıo pw degısmıler nasıl edecem hem pw bılmıorum hemde gızlı lutfen yardımcı olun ask.varya.yalan@hot. bu msn adresıne mesajını gonderın okurum sımden tşkler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ağustos 2011       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benimde msnyi fesbuku aldılar şifreleri degiştiler şimdi benim pırofilimde cok dengesiz sözler kullanıyorlar nasıl geri alırım lütfen yardım