Arama

MSN Messenger'da Birden Çok Kişiye Aynı Anda Cam Açma - Sayfa 2

Güncelleme: 13 Mayıs 2011 Gösterim: 54.523 Cevap: 23
ck1991 - avatarı
ck1991
Ziyaretçi
7 Şubat 2008       Mesaj #11
ck1991 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
DrAm3vLH adlı kullanıcıdan alıntı

7.5 te calısmıyormu?

Sponsorlu Bağlantılar

benim bildiğim 8.0 dışında tüm live messenger sürümlerinde çalışıyor denemiştim 8.0 da ( : ses gelme olayı bence hepsinde ses gelir ama bağlantının kaldırması çok zor çünkü tek bi kişiye cam açtığınızda bile 120 kb/sn veri gönderme hızına ulaşıyor yani 2 + kişiyle görüşmede kalite düşmesi mümkün olabilir (;
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
4 Mart 2008       Mesaj #12
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Şu programı deneyin:
ManyCam - Home - webcam graphics plus use your webcam with multiple programs simultan
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
boksoribom - avatarı
boksoribom
Ziyaretçi
10 Nisan 2008       Mesaj #13
boksoribom - avatarı
Ziyaretçi
Aynı anda iki kişiye cam acamassınız..Böyle bir uygulama yk
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
10 Nisan 2008       Mesaj #14
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
boksoribom adlı kullanıcıdan alıntı

Aynı anda iki kişiye cam acamassınız..Böyle bir uygulama yk

camfx0th
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
HHAASSAANN - avatarı
HHAASSAANN
Ziyaretçi
14 Nisan 2008       Mesaj #15
HHAASSAANN - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler çok iyi oldu merak edenler için çalışıyor
N_55cCc - avatarı
N_55cCc
Ziyaretçi
20 Nisan 2008       Mesaj #16
N_55cCc - avatarı
Ziyaretçi
ahmetgns arkadaşında dediği gibi videoyu yani sesli görüntülü kamerayı sadece 1 kişiye açabiliriz.
yalnız webcam acarsanız yani sadece görüntü yollarsanız listenizdeki herkese aynı anda kamerayı açabilirsiniz.
dediğim gibi videolu görüşmede sadece 1 kişiye açılıyor, diğer kişilere tarafınızdan webcam dahi açılmaz. aynı anda 1 den fazla kişiye cam açacaksanız sadece cam yollayın video değil.
eCeL - avatarı
eCeL
Ziyaretçi
27 Nisan 2008       Mesaj #17
eCeL - avatarı
Ziyaretçi
Tecrube ettigim bir konu daha var.

Örnegin iki yada ikiden fazla account açildiginda her hangi bir accounttan webcam acilmissa, diger accounttaki kullanicilara webcam acilamiyor.

Yalnizca webcam acik olan accounttaki kullanicilara birden fazla webcam gonderilebiliyor.

Yanlisim varsa düzeltilsin?!
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
27 Nisan 2008       Mesaj #18
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
eCeL adlı kullanıcıdan alıntı

Tecrube ettigim bir konu daha var.

Örnegin iki yada ikiden fazla account açildiginda her hangi bir accounttan webcam acilmissa, diger accounttaki kullanicilara webcam acilamiyor.

Yalnizca webcam acik olan accounttaki kullanicilara birden fazla webcam gonderilebiliyor.

Yanlisim varsa düzeltilsin?!

Bir hesap ile oturum açılıp kamera gönderilmeye başlandığında kamerayı okuyan program o hesabın açıldığı Messenger oluyor. Dolayısıyla ikinci bir program, yine Windows Live Messenger dahi olsa, o kameraya erişemiyor. Ancak yukarıda NeutralizeR'ın verdiği bağlantıdaki ManyCam programının birden fazla programda aynı kameranın kullanılmasını sağlama özelliği varmış. Artı, kameranıza bir sürü efekt de ekleyebiliyormuşsunuz. Çok lazımsa, o program işinize yarar.
halil70 - avatarı
halil70
Ziyaretçi
29 Nisan 2008       Mesaj #19
halil70 - avatarı
Ziyaretçi
ben bunu çoklu oturumda ikinci maille açarak kameralı görüşmeyi çoğaltabiliyorum.
birde skype kullanarak yapabiliyorum.
wanted065 - avatarı
wanted065
Ziyaretçi
29 Nisan 2008       Mesaj #20
wanted065 - avatarı
Ziyaretçi
Bunun Çok Basit Bir ACIKLAMASI vAR sPLİTCAM PRG..KURUYORUZ HER YERDE VAR VE GORUNTU VE SES SECENEKLERİNDEN SPLİTCAMI SECİYORUZ SONRA SPLİTCAMI ACIYORUZ ARDINDAN İSTERSENİZ 3 İSTER 5 İSTER 15 KİŞİYE CAM YOLLAMANIZA İZİN VERİYOR Kİ BEN 4096 KULLANDIĞIM İÇİN PEK PROBLEM OLMUYO KOLAY GELSİN VERİLDİYSE OZR DİĞER SAYFALARI OKUYACAK KADAR VAKTİM OLMADI