Arama

@Live.nl Uzantılı E-mail Adresi Almak (2 Gb)

Güncelleme: 5 Temmuz 2011 Gösterim: 93.170 Cevap: 25
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
12 Haziran 2007       Mesaj #1
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
hotmails

Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle Yandaki Bağlantıya Tıklayın ; Windows Live Hotmail

Daha sonra açılan sayfadan " Nu Registrerent" e tıklatın.
Forumu doldurun e-mail adresinizi alın.Msn Hollanda hizmetinden aldığımız için adres hollanda'ca olacak.
Türkçe veye ingilizceye çevirmek için;

Mailinize giriş yaptıktan sonra Opties(sağ üstte)sonra Selecteer een taal'a tıklayarak dili seçebilirsiniz.

DrAm3vLH - avatarı
DrAm3vLH
Ziyaretçi
28 Temmuz 2007       Mesaj #2
DrAm3vLH - avatarı
Ziyaretçi
hell sadece @live mı alabılıoz @ogrencı yada @dram3vlh tarznda bısıler alma sansımz varmı?

Sponsorlu Bağlantılar
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
28 Temmuz 2007       Mesaj #3
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
DrAm3vLH adlı kullanıcıdan alıntı

hell sadece @live mı alabılıoz @ogrencı yada @dram3vlh tarznda bısıler alma sansımz varmı?

tabiki @dream3vlh alabilirsin. ancak bunun için bahsettiğin uzantıda domain olmalı ve bu domain bir hosting firması ile ilişkilendirilmiş olmalı.

Ben yılda 30 ytL gibi makul bir ücrete 100Mb hosting + 6 Gb Bandwith + Domain satışı yapmaktayım. Burası bir ticaret forumu olmadığına göre daha detay vermeme gerek yok.

bahsettiğim hesabının olduğunu varsayarsak alttaki link'i inceleyerek hesap açabilirsiniz;

Microsoft Destekli @SitenizinAdi.Com Mail Açma (5 GB)
BesTaMi - avatarı
BesTaMi
Ziyaretçi
4 Ekim 2007       Mesaj #4
BesTaMi - avatarı
Ziyaretçi
live.com u zamaninda aldik.o yuzden bazilarimiz sansli.bu siteyi takip edenler sahip oldular.live.nl icin bi posta kodu yazmamiz gerekiyor.ben google dan arattim.armsterdam a ait 64723 43903 ve 12010 posta kodlarini elde ettim.fakat bu alanda hata veriyor yanlış diye
babayorgun33 - avatarı
babayorgun33
Ziyaretçi
31 Ocak 2008       Mesaj #5
babayorgun33 - avatarı
Ziyaretçi
yha ben @live.nl yapamadımMsn Embarrassed
Fırtına - avatarı
Fırtına
Ziyaretçi
1 Şubat 2008       Mesaj #6
Fırtına - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BesTaMi adlı kullanıcıdan alıntı

live.com u zamaninda aldik.o yuzden bazilarimiz sansli.bu siteyi takip edenler sahip oldular.live.nl icin bi posta kodu yazmamiz gerekiyor.ben google dan arattim.armsterdam a ait 64723 43903 ve 12010 posta kodlarini elde ettim.fakat bu alanda hata veriyor yanlış diye

Özel mesaj yolu ile istediğiniz adresi yazın eğer eskiden mevcut değilse açıp şifrenizi yolluyabilirim size...

Alıntı
babayorgun33 adlı kullanıcıdan alıntı

yha ben @live.nl yapamadımMsn Embarrassed

Takıldığınız aşamayı anlatırsanız seviniriz...

Yada özel mesaj ile istediğiniz adresi yazın eğer eskiden mevcut değilse açarım size...

djdream - avatarı
djdream
Ziyaretçi
15 Şubat 2008       Mesaj #7
djdream - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben finlandiyada yasıyorum ve bu adresten aldım..posta kodundan önce ulkeyi finland yapın posta kodu yerinede 20700 yazın..ben bu sekilde aldım...
Fırtına - avatarı
Fırtına
Ziyaretçi
15 Şubat 2008       Mesaj #8
Fırtına - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
djdream adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar ben finlandiyada yasıyorum ve bu adresten aldım..posta kodundan önce ulkeyi finland yapın posta kodu yerinede 20700 yazın..ben bu sekilde aldım...

Alakası bile yok Hollanda hariç istediğiniz ülkeyi girin ve 5 rakamlı bir posta kodu kafanızdan sıkarak girin anında kabul edecektir, ama sakın Hollandayı seçmeyin diğer tüm ülkelerde posta kodu her şekilde kabul oluyor...
linkinqark - avatarı
linkinqark
Ziyaretçi
11 Mart 2008       Mesaj #9
linkinqark - avatarı
Ziyaretçi
arkdasım dedigin dili degştir komutu yoq orda
PuFFy__2 - avatarı
PuFFy__2
Ziyaretçi
25 Mayıs 2008       Mesaj #10
PuFFy__2 - avatarı