Arama

Windows Live Hesap Aktive Etme Hatası

Güncelleme: 8 Ekim 2013 Gösterim: 9.408 Cevap: 6
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
22 Nisan 2010       Mesaj #1
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Bu çözüm makalesi yeni hesap için kaydolurken veya etkin olmayan hesap etkinleştirmesi sırasında hatayla karşılaşan kullanıcılara bilgi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Belirtiler:
Kullanıcılar bu hata iletilerinden biriyle yeni bir hesap veya etkin olmayan hesap etkinleştirmeye oluşturulmaya çalışılırken karşılaşabilir:
"Hesap etkinleştirme hatası
Windows Live Hotmail hesabınızı etkinleştirmede bir sorunla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin."
VEYA
"Hesap oluşturma hatası
Windows Live Hotmail hesabınızı oluştururken bir sorun oluştu.Lütfen daha sonra tekrar deneyin."

Ne yapmalısınız?
Bu genellikle arka uçtaki geçici konulardan kaynaklanmaktadır. Lütfen yeniden deneyin veya bir saat bekleyin ve eylemi yeniden deneyin. Bu sorunu çözmelidir.
Sorunu bir saatten fazla yaşadıysanız, Hesaplarımız ve Parolalarımız Forumunda bir yazı oluşturmak için buraya tıklayın here.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar metin2 de yeni çar aldım windowsu açtım nasıl hesabımı aktive edebilirim nolur acilllllllllllllllllllllllllllllllllll
Sponsorlu Bağlantılar
ali4417 - avatarı
ali4417
Ziyaretçi
6 Haziran 2012       Mesaj #3
ali4417 - avatarı
Ziyaretçi
Ne acili sallama o metin2'ler ne olursa olsun kalıyor.Sen silme yeter o kalır.Abimde oynuyordu.Bir iki yıl falan önce 80 lwl falan dı artık babam kızdı diye bıraktı.Abiminki şıp diye açıldı seninki nasıl açılmıyor?
taha110022 - avatarı
taha110022
Ziyaretçi
13 Ağustos 2012       Mesaj #4
taha110022 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

metin2 aktive et ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

metin 2 - avatarı
metin 2
Ziyaretçi
16 Eylül 2012       Mesaj #5
metin 2 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

metin2 aktive et ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

lüğtfen yapın metin ni hadi kardeşime lütfennn!!
Son düzenleyen Efulim; 14 Ekim 2012 11:42 Sebep: Kişisel adres silindi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar mtn2 carıma uzun zamnadır grmedim şimdi girince hesap veya şifre yalnıss deyip girmiyor şifremi unuttuma tıklayarak yabmayı denenedim ama ordada msn i yazdıgımda hesap aktive edilmiş dior bi yardımcı olunn
bizmi - avatarı
bizmi
Ziyaretçi
8 Ekim 2013       Mesaj #7
bizmi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar metin2 de yeni çar aldım windowsu açtım nasıl hesabımı aktive edebilirim nolur acilllllllllllllllllllllllllllllllllll

avil cevap çarım giderse ne yaparım aktive et ki oynayabiliyim acil ne olur