Arama

Windows Live Messenger 2011 - Sayfa 20

Güncelleme: 13 Temmuz 2012 Gösterim: 221.791 Cevap: 319
muzaffer gnc - avatarı
muzaffer gnc
Ziyaretçi
21 Aralık 2010       Mesaj #191
muzaffer gnc - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Windows 7 Home premium 64 bit kullanıyorum ve Messenger Essentials 2011 kullanıyorum. Fakat 2 gündür messnger "8004840a" hatasını veriyor. Kaldırıp yükledim yine olmadı. Ebuddy den açıyorum ara sıra ondada msn tadı yok Msn Happy Lütfen yardım edin cevaplarınızı bekliyorum...
Sponsorlu Bağlantılar
wrongday - avatarı
wrongday
Ziyaretçi
22 Aralık 2010       Mesaj #192
wrongday - avatarı
Ziyaretçi
Msnde facebook sohbet ederken yazdıklarım 2 şer tane olarak gidiyo bu sorunu nasıl düzeltebilrim arkadaşlar ilk başta böyle değildi son 3-4 gündür yazdıklarım 2 şer tane gidiyo Msn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
bak - avatarı
bak
Ziyaretçi
23 Aralık 2010       Mesaj #193
bak - avatarı
Ziyaretçi
normalde msn ve windows livede arkadaşım olmayan bir kişiyi googleda arattım ve windows livele alakalı linke tıkladım.oradaki avatar fotosu güncel olan foto mudur yoksa öncelerden olana random bir foto mu?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2010       Mesaj #194
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba NeutralizeR geçen hafta sorunumu yazmıştım, yazdığınızı yaptığım halde halen msn açamamaktayım. Hata kodu 80071392 imiş. İnternette biraz araştırma yapmam sonucu bunun Firewall ile ilgili olduğunu öğrendim. Firewall'dan izin verilen listesine MSN'i eklesemde, firewall'ı kapatsamda aynı hatayı yine almaktaıym. Sizce 80071392 hata kodunu nasıl engelleyebilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2010       Mesaj #195
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar bende 2011 kullanıyorum alıştım fakat plus bir türlü olmuyor. yüklendi gözüküyoır fakat kişler listesinde fialn bulamadım hiç bir yerde çıkmıyor nasıl bulacağım Msn Sad((
awalanche - avatarı
awalanche
Ziyaretçi
27 Aralık 2010       Mesaj #196
awalanche - avatarı
Ziyaretçi
Win 7 x64 Ultimate işletim sistemi kulanıyorum ve msn kafasına göre hattan düşüyor tekrar bağlanıyor bunun bir çözümü var mı?
sdtbngl - avatarı
sdtbngl
Ziyaretçi
28 Aralık 2010       Mesaj #197
sdtbngl - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle iyi akşamlar ilk kez bir msn problemi yaşamaktayım ve sorunun ne oldğunu bulamadım kısaca şöyle anlatıym pc mde msn son sürüm yani windows live 2011 yüklü ama bu sürüm bilgisayarımı acayip derecede kasıyor mesela kişi listemden birisine çift tıkladğımda açılacak olan pencere yaklaşık 1 yada 2 dk bekledikten sonra ekrana geliyor daha sonra o ekranda birşeyler yazımak istediğimde yine epey bir süre bekliyor, eski msn sürümlerini dahi yükledim sonuç alamadım pc mde win 7 pro işletim sistemi var pc özelliklerimde iyi i5 işlemci 3 gb ram v.s bu sorunu neden yaşıyorum lütfen yardımcı olun. Msn Disappointed
myfacelog - avatarı
myfacelog
Ziyaretçi
28 Aralık 2010       Mesaj #198
myfacelog - avatarı
Ziyaretçi
Aynı sorun bendede var maalesef geri döndüm 2010 a Msn Sad
letstry - avatarı
letstry
Ziyaretçi
29 Aralık 2010       Mesaj #199
letstry - avatarı
Ziyaretçi
daha yeni resmi siteden indirdim ama reklam çok fazla
kosovalı hulya - avatarı
kosovalı hulya
VIP VIP Üye
29 Aralık 2010       Mesaj #200
kosovalı hulya - avatarı
VIP VIP Üye
merhaba arkadaşlar bende dünden beri msn ve faceyi açamıyorum messenger da mı bi sorun var yoksa bnm msn den mi kaynaklanıyo çözemedim sorun gider dio ama hiç bi sorun da bulamadım bana yardımcı olurmusunuz