Arama

Facebook'ta nasıl arkadaş eklerim?

Güncelleme: 31 Mart 2019 Gösterim: 8.862 Cevap: 1
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
25 Mayıs 2011       Mesaj #1
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye

Facebook'ta nasıl arkadaş eklerim?


MsXLabs.org


Profilinizin üstündeki arama çubuğunu kullanarak arkadaşınızın profilini arayın. Tanıdığınız kişiyi bulun ve profil adının sağındaki "Arkadaş Olarak Ekle" düğmesine tıklayın.
Bu kişiye bir arkadaşlık isteği gönderilir. Bu kişi sizinle gerçekten arkadaş olduğunu onayladığında, arkadaş listenizde görünür.
Bazı kullanıcıların gizlilik ayarlarının, "Arkadaş Olarak Ekle" bağlantısını görmenizi engelleyebileceğini lütfen unutmayın.

Daha fazla bilgi;
Alıntı


Arkadaş ekleyemiyorum, ne yapmalıyım?
Gizlilik ayarları, bazı kişilerin zaman tünellerinde Arkadaşı Ekle düğmesini görmenizi engelleyebilir. Ayrıca, belirli bir kişiye bir arkadaşlık isteği gönderdikten sonra bir tane daha gönderemezsiniz.
Sadece şahsen tanıdığınız kişilere arkadaşlık isteği gönderin. Gönderdiğiniz istekler yanıtlanmazsa veya şikayet edilirse, arkadaş eklemeniz engellenebilir.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 31 Mart 2019 23:42
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
1 Nisan 2012       Mesaj #2
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Tüm Facebook sayfalarının en üstündeki arama çubuğunu kullanarak arkadaşınızın profilini (zaman tünelini) arayın. Tanıdığınız kişiyi bulun ve profil (zaman tüneli) adının sağındaki Arkadaş Olarak Ekle düğmesine tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu kişiye bir arkadaşlık isteği gönderilir. Bu kişi sizinle gerçekten arkadaş olduğunu onayladığında, Facebook arkadaşlar listenizde görünür.

Gizlilik ayarlarının, bazı kullanıcıların "Arkadaş Olarak Ekle" bağlantısını görmenizi engelleyebileceğini lütfen unutmayın.

Alıntı

Birisine arkadaşlık isteği gönderdim ama almamış.
Kişinin arkadaşlık isteğini yanıtlaması için biraz zaman tanıyın. İsteği henüz görmemiş olabilir. Bu kişiyi e-posta adresini kullanarak eklemeyi denediyseniz, kullandığınız e-posta adresinin bu kişinin hesabında kayıtlı olduğundan emin olmanızı öneririz. Aksi takdirde istek bu kişiye ulaşmaz.


Son düzenleyen Safi; 31 Mart 2019 23:41 Sebep: Ek bilgi.
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...

Benzer Konular

16 Eylül 2013 / CrasHofCinneT Sosyal Ağlar
11 Ocak 2015 / CrasHofCinneT Sosyal Ağlar
25 Ocak 2012 / ThinkerBeLL Sosyal Ağlar
26 Mayıs 2011 / ThinkerBeLL Sosyal Ağlar
24 Aralık 2012 / CmPunk10 Soru-Cevap