Arama

Ücretsiz Göz Kırpmaları, İfadeler, Görüntü Resimleri: Kiwee

Güncelleme: 3 Temmuz 2011 Gösterim: 54.813 Cevap: 54
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
15 Temmuz 2007       Mesaj #1
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Kiwee

Sponsorlu Bağlantılar
Ücretsiz Göz Kırpmaları - MSN İfadeleri - Görüntü Resimleri

Artık Kiwee 'den istediğiniz messenger içeriklerini ücretsiz olarak bilgisayarınıza yükleyip messenger ınızda kullanabilirsiniz.

Bunu yapmak için ilk olarak aşağıdaki bağlantıya tıklıyoruz ve Kiwee nin sitesine giriş yapıyoruz.

Kiwee

Siteye giriş yaptıktan sonra bu içeriklerden ücretsiz olarak yararlanabilmek için Kiwee ye kayıt (ücretsiz) olmamız gerekiyor.

Kayıt olmak için "Sign Up" butonuna tıklıyoruz.

kiwee1

"Sign Up" butonuna tıkladıktan sonra bilgi girişi yapacağımız küçük bir pencere açılacaktır.

O pencerede yer alan bilgileri dolduruyoruz ve "Sign Up" butonuna tıklıyoruz.

kiwee2

Kayıt işlemimizi tamamladıktan sonra istediğimiz içeriği bilgisayarımıza yükleyip messengerımızda kullanabiliriz.

İndirmek istediğimiz içeriğin (winks, backgrounds, emoticons...) yer aldığı kategoriyi seçiyoruz.

kiwee3

Seçimimizi yaptıktan sonra açılan yeni sayfada seçtiğimiz kategoride yer alan içerikler listelenecektir.

kiwee4

Yüklemek istediğimiz içeriğin üstüne tıklıyoruz.

Açılan yeni pencerede yüklemek istediğimiz içeriğin önizlemesini görebilir ve "Download Now" butonuna tıklayarak bilgisayarımıza yükleyebiliriz.

kiwee5

Hepsi bu Msn Wink

Kiwee ye yeni içerikler eklendikçe bu konu altında eklenen yeni içeriklere yer verilecektir.

boozey - avatarı
boozey
Ziyaretçi
15 Temmuz 2007       Mesaj #2
boozey - avatarı
Ziyaretçi
Vista üzerinde sorun olusuyor Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
15 Temmuz 2007       Mesaj #3
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
boozey adlı kullanıcıdan alıntı

Vista üzerinde sorun olusuyor Msn Sad

Kiwee.com üzerinden doğrudan yükleme yapıyorsunuz, WinksInstaller ile değil. Ayrıca daha önce de belirttiğim gibi birkaç gün içerisinde Vista da kurup WinksInstaller-Vista sorununa göz atacağım.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ozann33 - avatarı
ozann33
Ziyaretçi
16 Temmuz 2007       Mesaj #4
ozann33 - avatarı
Ziyaretçi
kurulumu çok zor olmuyor yada vistaya uymuyor yardım türkcesiyokmu tesekkürler yardımınıziçin
erkam - avatarı
erkam
Ziyaretçi
18 Temmuz 2007       Mesaj #5
erkam - avatarı
Ziyaretçi
yüklüyo diyo sonra yükleme bitiyo ama msn de bişe yok ?
trkkrsy - avatarı
trkkrsy
Ziyaretçi
24 Temmuz 2007       Mesaj #6
trkkrsy - avatarı
Ziyaretçi
vistada denedim kurulumda problem yok... direk ordaki install download herneyse butona tıklayınca otomatik msne atıyor... kendi msn penceremde görüyorum yüklediğimi yazma yerinde de görünüyor... buraya kadar problem yok ama karşıya sadece *af006 gibi smiley kodu gidiyor yani resim çıkmıyor_??? ama saol...
asivemavi - avatarı
asivemavi
Ziyaretçi
8 Ağustos 2007       Mesaj #7
asivemavi - avatarı
Ziyaretçi
ya ban yardımcı olun yapamıyom
vAhŞiKıZ - avatarı
vAhŞiKıZ
Ziyaretçi
8 Ağustos 2007       Mesaj #8
vAhŞiKıZ - avatarı
Ziyaretçi
evet çok güzel çalışma olmuşMsn Happy

ya bana da yardımcı olurmusunuz bu siteye yeni üye oldum ve hiç bilgim yok ama güzel bir siteye benziyo bana yarddımcı olcak bir insan var mı acaba bilgi vercekMsn Sad
Son düzenleyen vAhŞiKıZ; 8 Ağustos 2007 22:00 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
can82 - avatarı
can82
Ziyaretçi
20 Ağustos 2007       Mesaj #9
can82 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaş beni anlamadı galiba winkslerde bazılarında resim ekleme özelliği var make winks diye biyer kendi resmini ekleyip göz kırpması yapıyor. Ben resmi upload edip göz kırpmasını yüklüyorum ama benim resmi göstermiyor gözkırpmasını oynatırken
Professionals - avatarı
Professionals
Ziyaretçi
30 Ağustos 2007       Mesaj #10
Professionals - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş virüs falan olmaz deqil mi???