Arama

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme - Sayfa 32

Güncelleme: 16 Nisan 2015 Gösterim: 2.660.629 Cevap: 315
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2013       Mesaj #311
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sadece facebook umu kullanabiliyorum o adresle . şifrem değişik olduğu için lütfen yardım e

Sponsorlu Bağlantılar
din. nasıl kapatabilirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2014       Mesaj #312
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rahatsız edılıyorum ondan dolayı kapatmak ıstıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2015       Mesaj #313
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yardım edin ben bütün sosyal medya hesaplarını kapatmak istiyorum ama ne kadar çok olduğunu bende bilmiyorum şimdi 120 gün boyunca girmesem Hotmail.com hesabım otomatik olarak siliniyomu ? lütfen yardım edin bilgisayarla bütün ilişiğimi kesmek istiyorum lütfenn !!!!!!!!!!!!!pls!!!!!!!!!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2015       Mesaj #314
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dostlar önemli bir sorum var;ben bir microsoft hesabı silince o hesaba bağlı atıyorum online oyun v.b hesaplarda kapatılıyor mu?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2015       Mesaj #315
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba, bir sorum var, siz msn konusunda en etkili siteydiniz, hala da öylesinizdir inşallah:

Ben zamanında birkaç tane mail adresi almışım, çocukluk işte. saçma sapan mail adresleri ve bunları da bazı önemli yerlere vermişim. Ekstrem vs. oralara geliyor. Şimdi ben o mail adreslerimi tamamen kapatsam, başkası açıp kullanabilir mi? O zaman ekstrem vs. o kişilere gider mi? Yoksa kapattığım mail adresini kimse alamaz mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
16 Nisan 2015       Mesaj #316
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba, bir sorum var, siz msn konusunda en etkili siteydiniz, hala da öylesinizdir inşallah:

Ben zamanında birkaç tane mail adresi almışım, çocukluk işte. saçma sapan mail adresleri ve bunları da bazı önemli yerlere vermişim. Ekstrem vs. oralara geliyor. Şimdi ben o mail adreslerimi tamamen kapatsam, başkası açıp kullanabilir mi? O zaman ekstrem vs. o kişilere gider mi? Yoksa kapattığım mail adresini kimse alamaz mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Merhaba. 2 sene boyunca giriş yapılmayan hesaplar otomatik olarak siliniyor. Silindikten sonra aynı hesap tekrardan sizin tarafınızdan ya da bir başkası tarafından açılabilir.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ