Arama

MSN Hata Kodu 80072ee7 Windows Live Messenger Hatası

Güncelleme: 18 Nisan 2011 Gösterim: 166.298 Cevap: 57
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
15 Ağustos 2007       Mesaj #1
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi

Sponsorlu Bağlantılar

Hata Kodu 80072ee7 :
Hizmet geçici olarak kullanilamadigindan .NET Messenger Service oturumu açilamadi. Lütfen daha sonra yeniden deneyin.

Durumu çözmenize yardımcı olması için aşağıdaki adımları deneyin:
  1. Başlat --> baglan --> tüm baglantıları gösteri seçin.
  2. Acılan pencerede internet iletişim kuralları (TCP-IP) e tıklayın ve özellikleri seçin.
  3. Eger orada dns numarası varsa "otomatık sec" e tıklayın ve tekrar messengerı açmayı deneyin.

BySemik - avatarı
BySemik
Ziyaretçi
24 Ağustos 2007       Mesaj #2
BySemik - avatarı
Ziyaretçi
ArkadasLar bu sorunu verdıqınde herkes dıokı yanı butun forumLarda dns ayarLarını faLan kontor edın bekLeyın ama ben bekLeyemedım kurdum kaLdırdım yok bı caresı buLamadım..ama ondan once yanı sorundan once yapmaya caLıstıqım Hem Lıve messenqere hemde 7.5 surumunu beraber caLıstırmaktı..yanı her ıkısınıde kurmaktı kurdumda fakat sonrasında bu hata kodu geldı sonra 7,5 kaldırdım acaba bundan mı dıerek ztn kendımde sacma buldum yıne duzelmedı Lıve messengeren dosyaLarını masa ustune kesıp yapıstırmıstım ve onLarı qerı c ye attım kısa yoluda masa ustune attım tabıkı qırdım baqLandım..Denemek acısından Lıve messengeri tekrar kurdum fakat yıne aynı hata kodu qeLdı oncesınde c ye attıqım Msn Messenger2 yazdıqım kLasorun kısa yolundan qırdıqımde sorunsuz baqLandım Ve tamamen bunuda kaLdırdım sonrasında Yıne Lıve Messengere kurdum ve yıne aynı hata kodu qeLdı..pLus ı kurdum ıste yenıden 0 dan basladım aNlıcanız sonra c dekı Msn Messenger Klasorunun adını deqıstırım oLe Msn Messenger2 yazdım ve duzeLdı su anda sorunsuz sekıLde kuLLAnmaya basLadım ama neden kLasor adı deqısınce duzeLıor bıLmıorumMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen ahmetgns; 18 Şubat 2008 20:17 Sebep: hellboy:İlgili konu ile birleştirildi.., ahmetgns:Kalın yazı inceltildi...
ŞeYHTaN - avatarı
ŞeYHTaN
Ziyaretçi
16 Eylül 2007       Mesaj #3
ŞeYHTaN - avatarı
Ziyaretçi
msn messenger dosyasının adını msn messenger2 olarak değiştirdim sorun düzeLdi Msn GrinMsn Grin
junkdealer - avatarı
junkdealer
Ziyaretçi
25 Kasım 2007       Mesaj #4
junkdealer - avatarı
Ziyaretçi
gerçekten de öyle... adını değiştirince bağlandı. çok garip...
Fırtına - avatarı
Fırtına
Ziyaretçi
21 Ocak 2008       Mesaj #5
Fırtına - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ŞeYHTaN adlı kullanıcıdan alıntı

msn messenger dosyasının adını msn messenger2 olarak değiştirdim sorun düzeLdi Msn GrinMsn Grin

Evet sizin yapmış olduğunuz şekilde bende yaptım ve adını değiştirince girdi, Bağlantıyın katkısı varmı yokmu bilmiyorum ama adını değişince hemen giriş yapabildim...
hunter_32 - avatarı
hunter_32
Ziyaretçi
23 Ocak 2008       Mesaj #6
hunter_32 - avatarı
Ziyaretçi
alla alla neden yalan konuşuyosunuz denemicekmiyiz sandınız olmuyo işte
zordak - avatarı
zordak
Ziyaretçi
2 Şubat 2008       Mesaj #7
zordak - avatarı
Ziyaretçi
bende dendim hiç bir şekilde bu sorun çözülmüyor.firewall ayarlarıda açık engelliyecek birşeyde yok...bir yardımcı olsanız
tesla13 - avatarı
tesla13
Ziyaretçi
17 Şubat 2008       Mesaj #8
tesla13 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaş nasıl buldun bilmiyom ama helal olsun bundan güzel çözüm yok 2 gündür açamıyodumMsn Grin
SUSURLUK - avatarı
SUSURLUK
Ziyaretçi
2 Mart 2008       Mesaj #9
SUSURLUK - avatarı
Ziyaretçi
SELAM ARKADAŞ

ARKADAŞLAR BU HATA KOTLARI SUREKLI OLUYO BİZ NE YAPCAZ AMA BENIM TANIDIGIM BI HECKER VAR HERKESE HER KONUDA YARDIMCI OLUYOR MSN SIDE BSH_@hotmail.com AMA GENELDE AKSAMLARI ACIK OLUYO.....

SELAM ARKADAŞLAR BENDE SİZİN GB BİBI COK ZORLANIUYORUM ADAMI HASTA ETTI HATA KOTLARISmiley32Smiley32Smiley32
Son düzenleyen SUSURLUK; 2 Mart 2008 20:23 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
5 Nisan 2008       Mesaj #10
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ŞeYHTaN adlı kullanıcıdan alıntı

Nasıl bir mantıktır bilemiyorum, ancak bende yapınca problem halloldu Msn Happy