Arama

Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - Windows Live Messenger - Sayfa 16

Güncelleme: 19 Mart 2012 Gösterim: 1.692.021 Cevap: 548
stnzmRetra - avatarı
stnzmRetra
Ziyaretçi
20 Şubat 2007       Mesaj #151
stnzmRetra - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar az önce bi arkdaşın yükledi ama sürekli msn i kapanmaya başladı nasıl çözeceğiz durumu yardım edecek kimse yokmuMsn Sad sürekli kapanıyo msn i ya
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
20 Şubat 2007       Mesaj #152
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
veysi014 adlı kullanıcıdan alıntı

teşekkürler...
Pardon ama ben 8.1 i kullanıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
reklamları gizleyin diyorsunuz gorünmez seçeneğini işaretliyoruz galiba ve buna gerek var mı acaba...
şimdiden tekrar teşekkürler....

Daha detaylı bir yama kullanmak istiyorsanız: Çoklu Oturum Açma - A-Patch (Windows Live Messenger)

Alıntı
mahamet adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşım bende 8.0 var beta falan değil yine çalışmıyo yine çalışmıyoooooo.

Yamayı, MSN'i Windows Saatinin ordan kapattıktan sonra çalıştırmalısınız. Eğer sorun devam ederse ; Çoklu Oturum Açma - A-Patch (Windows Live Messenger)
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
BLacK_HawK - avatarı
BLacK_HawK
Ziyaretçi
21 Şubat 2007       Mesaj #153
BLacK_HawK - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu patchi indirdim fakat messengerim kilitlendi internete bağlanabiliyorum ama msn'me asla varsayılan ağ bağlantımı çevrim dışı gösteriyor msn live kullanıyorum ve mcaffe virüs programı yüklü pc de bi fikri olan var mı acaba konulara baktım benzer bişi bulamadım a patch mı yüklemem gerekiyor şimdiden teşekkürler
BLacK_HawK - avatarı
BLacK_HawK
Ziyaretçi
22 Şubat 2007       Mesaj #154
BLacK_HawK - avatarı
Ziyaretçi
ayrıca msn'i kaldırdım yeniden yükledim yine de değişen birşey olmadı hatta 7.5'i tekrar kurdum o da çalışmadı ve yine 8.0'ı kurdum yine çalışmıyor
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
22 Şubat 2007       Mesaj #155
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
kazim_kanat adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bu patchi indirdim fakat messengerim kilitlendi internete bağlanabiliyorum ama msn'me asla varsayılan ağ bağlantımı çevrim dışı gösteriyor msn live kullanıyorum ve mcaffe virüs programı yüklü pc de bi fikri olan var mı acaba konulara baktım benzer bişi bulamadım a patch mı yüklemem gerekiyor şimdiden teşekkürler

A-Patch'ı deneyin.. https://www.msxlabs.org/forum/coklu-oturum-acma-ve-yamalar/4456-oklu-oturum-a-ma-a-patch-windows-live-messenger.html
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
BLacK_HawK - avatarı
BLacK_HawK
Ziyaretçi
22 Şubat 2007       Mesaj #156
BLacK_HawK - avatarı
Ziyaretçi
saol dostum virüs programını sildim. düzeldi
ama niye çalışmadı anlamadım
ceci - avatarı
ceci
Ziyaretçi
23 Şubat 2007       Mesaj #157
ceci - avatarı
Ziyaretçi
tek kelimeyle fake bir program çünki ben indirdim proframım live messenger çoklu ortamı tıkladım uygula dedım açıldı ama ıkı tane acınca birisini kendisi kapatıyor yani yama tam olmamıs yanlıs biseyler var program da dikkatttttt
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
24 Şubat 2007       Mesaj #158
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
ceci adlı kullanıcıdan alıntı

tek kelimeyle fake bir program çünki ben indirdim proframım live messenger çoklu ortamı tıkladım uygula dedım açıldı ama ıkı tane acınca birisini kendisi kapatıyor yani yama tam olmamıs yanlıs biseyler var program da dikkatttttt

A-Patch'ı deneyin.. Çoklu Oturum Açma - A-Patch (Windows Live Messenger)
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
guzelses - avatarı
guzelses
Ziyaretçi
25 Şubat 2007       Mesaj #159
guzelses - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar önce herkese selam.
ben lıve messenger kullanıcısıyım.
birçok siteden çoklu oturum yaması indirdim olmadı.ancak burdan indirdiğim çoklu oturum programı ilk kurulumdan itibaren çalışmaya başladı.herkese tavsiyemdir.Tüm üyelere iyi günler!...
gokhan88 - avatarı
gokhan88
Ziyaretçi
25 Şubat 2007       Mesaj #160
gokhan88 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
guzelses adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar önce herkese selam.
ben lıve messenger kullanıcısıyım.
birçok siteden çoklu oturum yaması indirdim olmadı.ancak burdan indirdiğim çoklu oturum programı ilk kurulumdan itibaren çalışmaya başladı.herkese tavsiyemdir.Tüm üyelere iyi günler!...

evet.msn 8.1 e de uyumlu.denedim çalışıyor.yama için teşekkürler