Arama

Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - Windows Live Messenger - Sayfa 32

Güncelleme: 19 Mart 2012 Gösterim: 1.692.262 Cevap: 548
gadget - avatarı
gadget
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #311
gadget - avatarı
Ziyaretçi
coklu oturum için Mess Patchle bende cok ugrastım ama olmadı yapamadım..
wlm patcherla cok kolay oldu ama...
Sponsorlu Bağlantılar

8.5 live messenger indir..
resime tıklayıp patcherıda indir.

sonra bilgisayarda msn ile ilgili ne varsa kaldır
bu ikisini yükle...
sonra istersen mess patchi yükleyebilirsin ama bu mess patch bana yaramadı diyebilirim
msn en fazla 30 sn acık kalabiliyo sonra baglantı kopuyo...
bu sorunu cözemedim en iyisi mess patch'i sildim kurtuldum..

cklgrs
Merlin - avatarı
Merlin
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #312
Merlin - avatarı
Ziyaretçi
ben Msn live 8 e yaptım ve aldığım sorun devamlı msn hattan düşüyor acaba dedim kişi listem fazla ondanmı olyor çoğu kişiyi sildim yok malesef bu yamadanmış yamayı kurmadan açıyodum ama şimdi devamlı hattan düşüyor msn bende yamayı ve msn kaldırdım yeniden kurdum sorun kalmadıMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
kadir_gonca - avatarı
kadir_gonca
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #313
kadir_gonca - avatarı
Ziyaretçi
sevmedimHıh!
acemiinformatist - avatarı
acemiinformatist
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #314
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Bu Çoklu Oturum Açma Yaması; Windows Live Messenger 8.0, 8.1, 8.5 sürümleri ile uyumludur.

Windows Live Messenger için çoklu oturum açmaya ve reklamları kaldırmaya olanak tanıyan yama
(Bu yamayı yalnızca Çoklu Oturum Açma özelliğini aktif etmek için kullanmanızı tavsiye ederiz; Mess Patch, A-Patch ya da diğer popüler eklentiler reklamların gizlenmesi konusunda daha fazla özellik sunmaktadırlar). Özellikleri ve kullanımı MSN Messenger sürümü ile aynı. Uygulaması çok basit. Yamayı indirin, zip dosyasından çıkarın, Windows Live Messenger'ı tamamen kapatın (Saatin yanındaki sembolüne sağ tıklayın ardından "Çıkış"), yamayı çalıştırın, çoklu oturum açmaya izin verin, reklamları gizleyin ve "Uygula" tuşuna tıklayın. Değişiklikleri geri almak için Windows Live Messenger'ı kapatın, yamayı çalıştırın, "Geri Al" tuşuna tıklayın. (WLMUniversalPatcherPlusPlus100.exe - WLM Universal Patcher)

Etiketler: çoklu oturum, wlm çoklu oturum, msn çoklu oturum, çoklu oturum açma

ya ben bisi anlayamadim bir turlu, benim msn yeni yuklemis oldugum windows live messenger (plus)

ve acamiyorum nedense.yardim ltfn
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #315
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
acemiinformatist adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben bisi anlayamadim bir turlu, benim msn yeni yuklemis oldugum windows live messenger (plus)

ve acamiyorum nedense.yardim ltfn

çoklu oturum açmayı artık plus ilede yapabilirsiniz..

Oturum açın; plus>tercihler> messenger> çoklu hesaplar> aynanda birdenfazla hesap açmama izin ver, işaretleyin.
janberd - avatarı
janberd
Ziyaretçi
26 Eylül 2007       Mesaj #316
janberd - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Yamayı sadece çoklu oturum açma seçeneği işaretliyken uygulamalısınız.

bende dediginiz gibi yapmıstım ama sorun yine aynıydı,msnyi kendim yükleyince yamayı kabuletti sorun cözüldü , yinede cok tesekkürler Msn Happy
acemiinformatist
Ziyaretçi
26 Eylül 2007       Mesaj #317
Ziyaretçi
aranizda fransizca anlayan varmi bilmiyorum ben bir yere kadar basardim ama acamiyorum yanibana verilen mesaj su: kucuk ekrani solda restore sagda ise modifiye yerleri var tiklamak icin.
ve ben modifiyeye bastim ve bana MODIFIé AVEC SUCCé DIYOR YANI TURKCESI SANIRIM MODIFIYE BASARILI OLDU DIGERINI TIKLADIM RESTAURé YE ODA AYNINI RESTAURé AVEC SUCCé DIYOR NE YAPMALIYIM SIMDI
acemiinformatist
Ziyaretçi
26 Eylül 2007       Mesaj #318
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı

çoklu oturum açmayı artık plus ilede yapabilirsiniz..

Oturum açın; plus>tercihler> messenger> çoklu hesaplar> aynanda birdenfazla hesap açmama izin ver, işaretleyin.

hellboy kardes olmuyor fransizca bileniniz varmi aranizda aceba... Msn Embarrassed

ya ben cok yeteneksizlesmisim sanirim Msn Sad
Son düzenleyen acemiinformatist; 26 Eylül 2007 15:12 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
26 Eylül 2007       Mesaj #319
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
acemiinformatist adlı kullanıcıdan alıntı

hellboy kardes olmuyor fransizca bileniniz varmi aranizda aceba... Msn Embarrassed

ya ben cok yeteneksizlesmisim sanirim Msn Sad

Messenger kısayoluna kaç kez tıklarsanız o kadar yeni Messenger işlemi başlar ve ayrı hesaplar kullanarak oturum açabilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
tugyanedo - avatarı
tugyanedo
Ziyaretçi
29 Eylül 2007       Mesaj #320
tugyanedo - avatarı
Ziyaretçi
nerde bunu kuracak yetenek bende