Arama

WLM - Skype Geçişi Engelleme - Sayfa 2

Güncelleme: 6 Ocak 2015 Gösterim: 10.958 Cevap: 14
raspa - avatarı
raspa
Ziyaretçi
4 Aralık 2014       Mesaj #11
raspa - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaşlar skype sürüm 5.10 (dosya sürümü 6.21.73.104) versiyonunu kullanmaktayım,çok da memnunum fakat benim sorunum ne zaman skype kullanmak istesem devamlı yeni sürüm güncellemesi uyarısı alıyorum.Bunu nasıl iptal edebilirim,bi çözümü var mıdır?Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler herkese,saygılar!
Bu arada skype'yi microsoft hesabı ile kullanıyorum, PC de XP kullanıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
LORAH - avatarı
LORAH
Ziyaretçi
6 Aralık 2014       Mesaj #12
LORAH - avatarı
Ziyaretçi
kalıcı çözüm değilse niçin yüklesinler
Sponsorlu Bağlantılar
raspa - avatarı
raspa
Ziyaretçi
9 Aralık 2014       Mesaj #13
raspa - avatarı
Ziyaretçi
slm NEUTRALİZER dostum yada diğer arkadaşlarım, bu sabahdan itibaren MSN lerimi açamıyorum hata şu (internet bağlantınız ile ilgili sorun olabilir,Bilgisayarınızın internete bağlı olduğundan emin olun) gibi bir ahata veriyor
Ben pc de XP kullanıyorum.Ben Windows Live Messenger 14.0.8117.416 kullanıyorum ayrıca çoklu oturum açmak için A-Patch143b4_WLM9 vede MessengerReviver-2-3-0 (şu an yeni sürümü çıktı MessengerReviver-2-3-5) kullanıyorum ne yaptımsa maalesef msn ler açılmıyor lütfen yardımlarınızı rica ediyorum.

Saygılar
raspa - avatarı
raspa
Ziyaretçi
11 Aralık 2014       Mesaj #14
raspa - avatarı
Ziyaretçi
Slm arkadaşlar MSN lerim şu an itibarı ile açıldı herhalde MSN in kendi bünyesindeki sunucuların da sorun vardı .
raspa - avatarı
raspa
Ziyaretçi
6 Ocak 2015       Mesaj #15
raspa - avatarı
Ziyaretçi
slm NEUTRALİZER dostum yada diğer arkadaşlarım, bu sabahdan itibaren MSN lerimi açamıyorum hata şu (internet bağlantınız ile ilgili sorun olabilir,Bilgisayarınızın internete bağlı olduğundan emin olun) gibi bir ahata veriyor
Ben pc de XP kullanıyorum.Ben Windows Live Messenger 14.0.8117.416 kullanıyorum ayrıca çoklu oturum açmak için A-Patch143b4_WLM9 vede MessengerReviver-2-3-0 (şu an yeni sürümü çıktı MessengerReviver-2-3-5) kullanıyorum ne yaptımsa maalesef msn ler açılmıyor lütfen yardımlarınızı rica ediyorum.
Tekrardan açılmamaya başladı lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Saygılar