Arama

Çoklu MSN - Çoklu Oturum Açma (Aynı Anda Windows Live Messenger ve MSN Messenger) - Sayfa 18

Güncelleme: 30 Ekim 2012 Gösterim: 479.207 Cevap: 177
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2009       Mesaj #171
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya güzelde şöle diyim işteki pc de 8.5 yüklü evde ne yüklesem diğer msn yide yani 2 sinide aktif edebilirim aynı anda çalışsın ve yazılanlar onlayn gözüksün...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2009       Mesaj #172
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
coklu emeseni acmak istiyorum nasil ugulayacagimi bilmiyorum yardimci olurmusunuz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #173
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

oturum kur

oturum acmak istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2009       Mesaj #174
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sendeki sistem soundmax 2010 en son mıcrsofttun yaptıgı bende ole bişi olmuyo soundmaz 2010 uyumlu bişi yaparsanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2010       Mesaj #175
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

oturum kur

ben kendime mesene açmak istiyorum
fethiyeli - avatarı
fethiyeli
Ziyaretçi
4 Ağustos 2010       Mesaj #176
fethiyeli - avatarı
Ziyaretçi
paşlaşımlar güzel
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2011       Mesaj #177
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BANA FACEBOOKTA E POSTA VE ŞİFRE AYARLAYABİLİR MİSİNİZ ÇARESİZ KALIYORUM ONLAR OLMADAN YAPAMIYORUM
xsamuelx - avatarı
xsamuelx
Ziyaretçi
30 Ekim 2012       Mesaj #178
xsamuelx - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger için Çoklu MSN Açma Yaması (WLM Universal Patch)
Bildiğiniz gibi Live Messenger Programı kurulum işleminden sonra aynı anda tek bir msn açmaya izin vermekte; bu yüzden aşağıdaki yamayı yani Windows Live Messenger’ın 8.0, 8.1, 8.5 ve en son çıkan 9.0 (2009) sürümlerini destekleyen birden fazla Windows Live Messenger penceresi ve oturumu açabilmenize yarayan, reklamları, tabları, arama butonunu isteğiniz doğrultusunda kaldırabileceğiniz minik ama başarılı bir yama olan WLM Universal Patch en yeni Messenger sürümü ile de uyumlu yamayı indirdiğimizde bu sorunu aşabiliyoruz.

Ekran AlC4B1ntC4B1sC4B1

Önemli! Yamayı uygulayacağınız sırada Windows Live Messenger’ı kapatmayı unutmayınız.

Kapanmadığına dair uyarı alırsanız “Ctrl+Alt+Del” tuşlarına aynı anda basın ve Windows Görev Yöneticisini açın.
Oradan “İşlemler” sekmesine geçin ve aşağıdaki işlem listesinden “msnmsgr.exe” adındaki işlemi seçerek “İşlemi Sonlandır” buttonunu kullanın. Çoklu MSN yaması kurulumu sırasında hiçbir şekilde MSN Messenger, Windows Messenger vb. programların çalışır durumda olmaması gerekmektedir. Lütfen buna dikkat ederek yamayı uygulayın.

download

Tıkla İndir