Arama

Çoklu MSN - Çoklu Oturum Açma (Aynı Anda Windows Live Messenger ve MSN Messenger) - Sayfa 15

Güncelleme: 30 Ekim 2012 Gösterim: 479.451 Cevap: 177
windyy - avatarı
windyy
Ziyaretçi
28 Temmuz 2008       Mesaj #141
windyy - avatarı
Ziyaretçi
msn 7.5 ve msn live messenger 8.1 kullanıyorum. çoklu oturum açma işlemini yaparken önce msn 7.5 i kurdum ve bununla birlikte msn plus çalıştırabiliyorum. Fakat msn 8.1, msn plus live i tanımıyor.lütfen yardım
Sponsorlu Bağlantılar
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
28 Temmuz 2008       Mesaj #142
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
windyy adlı kullanıcıdan alıntı

msn 7.5 ve msn live messenger 8.1 kullanıyorum. çoklu oturum açma işlemini yaparken önce msn 7.5 i kurdum ve bununla birlikte msn plus çalıştırabiliyorum. Fakat msn 8.1, msn plus live i tanımıyor.lütfen yardım

MSN Messenger (eski sürüm ismi) için Messenger Plus'ın eski sürümünü (3.xx sürümünü) kurmanız gerektiği ve yeni sürüm olan 8.1, 8.5 ve 9.0 (yeni ismiyle Windows Live Messenger), Messenger Plus'ı kullanması için dördüncü sürümü yüklemeniz gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
asiasim - avatarı
asiasim
Ziyaretçi
28 Temmuz 2008       Mesaj #143
asiasim - avatarı
Ziyaretçi
ellerinize sağlık harika bir sey bu proğram
yazuva - avatarı
yazuva
Ziyaretçi
2 Ağustos 2008       Mesaj #144
yazuva - avatarı
Ziyaretçi
çoklu msn yüklemek istiyorum ama nasıl yüklücem programı bıldum sayfadan ama indiremiyorum yardımcı olun lütfen
- qecersizparoLa - - avatarı
- qecersizparoLa -
Ziyaretçi
15 Ekim 2008       Mesaj #145
- qecersizparoLa - - avatarı
Ziyaretçi
TesekkurLer oLdu .. Msn Happy
DIJVAR - avatarı
DIJVAR
Ziyaretçi
18 Ekim 2008       Mesaj #146
DIJVAR - avatarı
Ziyaretçi
SAYIN OLO
fethiyeli - avatarı
fethiyeli
Ziyaretçi
12 Kasım 2008       Mesaj #147
fethiyeli - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler
avci1avci2 - avatarı
avci1avci2
Ziyaretçi
13 Kasım 2008       Mesaj #148
avci1avci2 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
KANIDELi adlı kullanıcıdan alıntı

Başlıktanda anlaşılacağı gibi Aynı anda Hem Windows Live Messenger hemde Msn Messenger 7,5 kullacaksınız peki bu nasılmı olcak.

Şöyle Öncelikle Live Messenger'ı yükleyin. Tabi msn den çıkın.

ctrl+alt+del kombinasyonundan işlemler sekmesine tıklayın orda msnmsgr.exe yi sonlandırın.

Peki şimdi Live Msn in setupı masaüstünde kalsın.

Bilgisayarım>C>ProgramFiles' a girin

Ordan Msn Messenger Klasörünü kesin ve masaüstüne yapıştırın.

Masaüstüne yapıştırdıktan sonra Klasörün ismini değiştirin.Ben Msn messenger2 yaptım.

Şimdi Program Ekle/Kaldırdan Msn Messenger 7,5 i kaldırın. Ama masaüstündeki kalsın.

Msn 7,5 kalktıktan sonra Windows Live Messenger'ı kurun.Kurulduktan sonra Live Msni açın ve Masaüstündeki Msn Messenger 2 Klasöründeki msnmsgr.exe yi masaüstüne gönderin ve açın. Hepsi bu kadar.

Aynı anda Hem Live Hemde MSN 7,5 i kullanın.

Bu İşlem olmazsa. Önce Live Msni yükleyip dediklerimi yapın sonra Msn 7,5 i yükleyin.

Artık Canınız Hangisinden Girmek isterse ondan girin.

güzel pgram teskler
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
13 Kasım 2008       Mesaj #149
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yazuva adlı kullanıcıdan alıntı

çoklu msn yüklemek istiyorum ama nasıl yüklücem programı bıldum sayfadan ama indiremiyorum yardımcı olun lütfen

coklu oturum 8 5

Windows Live Messenger için çoklu oturum açmaya ve reklamları kaldırmaya olanak tanıyan yama (Bu yamayı yalnızca Çoklu Oturum Açma özelliğini aktif etmek için kullanmanızı tavsiye ederiz; Mess Patch, A-Patch ya da diğer popüler eklentiler reklamların gizlenmesi konusunda daha fazla özellik sunmaktadırlar). Özellikleri ve kullanımı MSN Messenger sürümü ile aynı. Uygulaması çok basit. Yamayı indirin, zip dosyasından çıkarın, Windows Live Messenger'ı tamamen kapatın (Saatin yanındaki sembolüne sağ tıklayın ardından "Çıkış"), yamayı çalıştırın, çoklu oturum açmaya izin verin, reklamları gizleyin ve "Uygula" tuşuna tıklayın. Değişiklikleri geri almak için Windows Live Messenger'ı kapatın, yamayı çalıştırın, "Geri Al" tuşuna tıklayın.

zip WLMUniversalPatcherPlusPlus101.zip (68.1 KB )
ardaakman - avatarı
ardaakman
Ziyaretçi
1 Aralık 2008       Mesaj #150
ardaakman - avatarı
Ziyaretçi
coklu oturumu nasıl yüklüycem