Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 3

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 626.851 Cevap: 540
silent_buny - avatarı
silent_buny
Ziyaretçi
28 Ocak 2006       Mesaj #21
silent_buny - avatarı
Ziyaretçi
SORUMA HALA CWP GELMEMİŞ LÜTFEN BİRİ YARDIMCI OLSUN ARKİDİŞLER HOSTA UPLOAD ETMEK NE DEMEK???EĞER SAYFALARDA YASIOSA HANGİ SAYFA OLDUĞUNU SÖYLEYİN BARİ BEN BAKTIM FLASH MEDİA PLAYERIN NASIL YÜKLENECEĞİNİ ANLATAN BİR YER WAR AMA HOSTA UPLOAD ETMEK TAM OLARAK AÇIKLANMAMIŞ.....YARDIMCI OLURSANIZ SEWİNİRİM
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2006       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
https://www.msxlabs.org/forum/showthread.php?t=688&page=5

Sponsorlu Bağlantılar
Yukardaki linke'e tıkla ve 6. mesajı dikkatlice oku...Kolay gelsin.

Hosta upload etmek sözü mp3'ler için kullanılıyor sanırım...Bir şarkının .mp3 uzantılı linkini bulmak için upload etmeniz gerekmekte...
Son düzenleyen Blue Blood; 28 Ocak 2006 13:47
zuzuyum - avatarı
zuzuyum
Ziyaretçi
28 Ocak 2006       Mesaj #23
zuzuyum - avatarı
Ziyaretçi
YARDIM İSTİYORUM!!!! HELPPPPPPPPP
SPACE İME MEDİA PLAYER KURDUM AMA BİKAÇ TANE ŞARKI VE KLİP EKLEMEK İSTİYORUM LİNKLERİDE BULDUM AMA EKLEME İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİREMİYORUMMMMMMMMMMMMMMM Msn Cry
seranity_light - avatarı
seranity_light
Ziyaretçi
28 Ocak 2006       Mesaj #24
seranity_light - avatarı
Ziyaretçi
arkdaşlar ben msn spaceme müzk koydm urlsini de aldm save de ettm yanlz msn spaceme git dediğmde müzk çalmıyo ilk ayarları yapma yeri açılıyo ama preview msn space dedimde müzk çalıyo ynlz sorn burda diil sorn başkaları msn spacemi açtında müzk çalmıyoo diolar ne yapabilirm??nerde hata yapıorm biri yardm etsn lütfennnn....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2006       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
seranity_light adlı kullanıcıdan alıntı

arkdaşlar ben msn spaceme müzk koydm urlsini de aldm save de ettm yanlz msn spaceme git dediğmde müzk çalmıyo ilk ayarları yapma yeri açılıyo ama preview msn space dedimde müzk çalıyo ynlz sorn burda diil sorn başkaları msn spacemi açtında müzk çalmıyoo diolar ne yapabilirm??nerde hata yapıorm biri yardm etsn lütfennnn....

Gayet normal bir durum telaş edilecek sorun olduğunu zanetmiyorum zira çalışıyor :... başkaları dediğin makina süratti ne ? zira bilindiği üzere bir süre beklemeleri lazım loding yani şarkının verdiğiniz linkten yüklenmesi için şayet bekleseler yüklenip çalacak :..bu sorun defalarca bana soruldu defalarca aktardım arkadaşlar bir şarkı çalmasının hiç bir önemi yok zira giren ziyaretçi beklemesi lazım dünya üstündeki hiç bir web sayfası ziyaretçisi bu kadar süre (ortalama3-5 dakkika ) beklemez icratti çeker gider :..veeee bu kuraldır araştırması yapılmıştır web sayfası süratli değilse içeriği noksansa sayfa geçişleri zayıfsa vede sayfalardaki bu tip animasyonlar geç çalışıyorsa (upload olayından dolayı) gider ve birdaha uğramaz bu da kulağınıza küpe olsun > kolay gelsin
didomkedicik - avatarı
didomkedicik
Ziyaretçi
29 Ocak 2006       Mesaj #26
didomkedicik - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar, biliyorsunuz space lerde profil ve photo kısımları değişti.Profil ayarlarım tamamen public ve resim de koymuş olmama reğmen resmim görünmüyor.Bazı kişilerin eski profil resimleri kendiliğinden yeni profilde devam ediyor ancak benim 2 space imde de profil resmim olmuyor.Kuzenimin space iyle ayarlarımı karşılaştırdım,bir değişiklik yok aynı.Bütün kısımlar public...Nedeni sizce ne olabilir? Msn Thinking Herkese kolay gelsin...
m.y.o. - avatarı
m.y.o.
Ziyaretçi
29 Ocak 2006       Mesaj #27
m.y.o. - avatarı
Ziyaretçi
millet ben arka plani simsiyah istiorm ya ekledim bunu yazdiginida biliorm ama ekledim de nasi oldu normal tema duruyo en assagi inene kadar sadece ustte bi kutu var media player falan hepsi en altta siyah bi yerde kaliyo deli oldum bide su kodlari kullanabilirmiyim sitede acaba denedim ama beceremedim belkide bu kod olmuyodur:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<!-- saved from url=(0024)http://www.famwz.org.zw/ -->
<HTML><HEAD><TITLE>SexYkIleRs WeB sItE</TITLE>
<META http-equiv=Content-Language content=tr>
<META content="MSHTML 6.00.2900.2604" name=GENERATOR>
<META content=FrontPage.Editor.Document name=ProgId>
<META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=windows-1254"></HEAD>
<BODY text=#ffffff bgColor=#000000>
<SCRIPT language=JavaScript>
if (document.all){
Cols=10;
Cl=25; //Pe&thorn;pe&thorn;e geli&thorn; mesafeleri!
Cs=200; //Sayfaya enine yay&yacute;l&yacute;&thorn; mesafeleri!
Ts=7; //Rakamlar&yacute;n b&uuml;y&uuml;kl&uuml;kleri!
Tc='#008800';//Renk
Tc1='#00ff00';//Renk1
MnS=10; //Ak&yacute;&thorn; h&yacute;zlar&yacute;!
MxS=10; //Ak&yacute;&thorn; h&yacute;zlar&yacute;!
I=Cs;
Sp=new Array();S=new Array();Y=new Array();
C=new Array();M=new Array();B=new Array();
RC=new Array();E=new Array();Tcc=new Array(0,1,7,9,3,2);
document.write("<div id='Container' style='position:absolute;top:0;left:-"+Cs+"'>");
document.write("<div style='position:relative'>");
for(i=0; i < Cols; i++){
S[i]=I+=Cs;
document.write("<div id='A' style='position:absolute;top:0;font-family:Arial;font-size:"
+Ts+"px;left:"+S[i]+";width:"+Ts+"px;height:0px;color:"+Tc+";visibility:hidden'></div>");
}
document.write("</div></div>");
for(j=0; j < Cols; j++){
RC[j]=1+Math.round(Math.random()*Cl);
Y[j]=0;
Sp[j]=Math.round(MnS+Math.random()*MxS);
for(i=0; i < RC[j]; i++){
B[i]='';
C[i]=Math.round(Math.random()*1)+' ';
M[j]=B[0]+=C[i];
}
}
function Cycle(){
Container.style.top=window.document.body.scrollTop;
for (i=0; i < Cols; i++){
var r = Math.floor(Math.random()*Tcc.length);
E[i] = '<font color='+Tc1+'>'+Tcc[r]+'</font>';
Y[i]+=Sp[i];
if (Y[i] > window.document.body.clientHeight){
for(i2=0; i2 < Cols; i2++){
RC[i2]=1+Math.round(Math.random()*Cl);
for(i3=0; i3 < RC[i2]; i3++){
B[i3]='';
C[i3]=Math.round(Math.random()*1)+' ';
C[Math.floor(Math.random()*i2)]=' '+' ';
M[i]=B[0]+=C[i3];
Y[i]=-Ts*M[i].length/1.5;
A[i].style.visibility='visible';
}
Sp[i]=Math.round(MnS+Math.random()*MxS);
}
}
A[i].style.top=Y[i];
A[i].innerHTML=M[i]+' '+E[i]+' ';
}
setTimeout('Cycle()',20)
}
Cycle();
}
</SCRIPT>

evt cvp inizi bekliorm saygilar
jesusloud - avatarı
jesusloud
Ziyaretçi
3 Şubat 2006       Mesaj #28
jesusloud - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MaXChatlaK adlı kullanıcıdan alıntı

Space'e Arkaplan Eklemek:

İşteee, sık gördüğüm sorulardan bir tanesine daha cevap:

Space'in arkaplanına istediğimiz resmi koyamıyo muyuz?
koyabiliyorsunuz tabi neden olmasın?

1. Edit My Space kısmına gelip, üstten blog'u seçerseniz...
2. Add Entry deyip yeni bir entry yazarsanız...
3. Burada <HTML> tuşuna basıp, oraya da kod olarak:

<pre></table></table><table background="Resmin Linki"><tr><td><div><table style="display:none"></pre>

yazarsanız...

4. Bu entry'nin başlığını boş bırakmazsanız (Web Space'ime Hoşgeldiniz olabilir misal)...

5. Bu kadar yazıdan sonra kardeşinize bir "itibar" tuşuna basmayı ya da teşekkürü çok görmezseniz... Msn Tongue

MSN Space'inizdeki arkaplan komple değişir, niye olmasın? Msn Happy

DİKKAT: Bu entry SÜREKLİ en üstte olmalıdır! yeni bir entry girdiğinizde, bu entry'yi onun altından silip, tekrar en üste yazmalısınız...

Abı Dedıgın GIbı Yapıyorum Fakat Bır KAc Sorun Var Dedın Kodu Yanı Su

<pre></table></table><table background="Resmin Linki"><tr><td><div><table style="display:none"></pre>

HTML TUSUNU BASTIGIMDA

<DIV></DIV> Bu Cıkıyor Bu Kodların Arasınamı Dedıklerını Yapıcam Denıyorum Olmuyor Ayrı Etten Konu Baslıgı Istıyor Ona Ne Yapıcam Kendım Sallıyor asd Fln ama olmuyor yardımcı olursanız cok sevınırım tskler...
muslu64 - avatarı
muslu64
Ziyaretçi
4 Şubat 2006       Mesaj #29
muslu64 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
forgottenhopes adlı kullanıcıdan alıntı

ZİYERTÇİ DEFTERİ OLUŞTURDUM AMA BU SEFERDE DİĞER BLOGLARIM KAYBOLDU,AYRINTISI GÖRÜNMÜYO YAZININ SADECE BAŞLIĞI GÖRÜNÜYO...HELP ME!!

bak kardeş az yukarıda ''custumize'' ile ''settings'' var sen bunlardan ''custumize''ye tıklayacaksın aşağıya doğru ufak bir şey açılacak (sol tarafta) buradan ''Modules'' e tıklayınca profile,archives... gibi şeyler var bunların karşısında ''remove'' yazıyorsa sayfada var demektir eğer başka şeyler ''add'' gibi diğer yazılar varsa oluşturmamışsındır ve ya sayfada yoktur. bunların üzerine tıklayarak değiştirebilirsin. Bir de işlem bittikten sonra kayıtlamayı (save yapmayı) unutmayın. >>>Kolay Gelsin.
Son düzenleyen Blue Blood; 4 Şubat 2006 23:02
stelyo - avatarı
stelyo
Ziyaretçi
20 Şubat 2006       Mesaj #30
stelyo - avatarı
Ziyaretçi
1) Öncelikle alanınıza girdikten sonra sayfanızı düzenleyebildiğiniz ana sayfanın adresinin (linkinin) yanına &powertoy=musicvideo kodunu yazın ve ardından Enter tuşuna basın.
Arkadaşlar buradaki musicvideo kodu nedir.Ben anlayamadım.Bir açıklarsanız..