Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 45

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 626.972 Cevap: 540
seyya076 - avatarı
seyya076
Ziyaretçi
14 Kasım 2007       Mesaj #441
seyya076 - avatarı
Ziyaretçi
slmlarr spaces de bu gunkı goruntulemeler dıye bı bolum var burada sayfanız gun ıcınde kac kere zıyaret edıldıgını goruyorsunuz fakat goruntuleyen kısılerın adreslerı gorulemıyooo bunu gorebılecegımız bır yol yada eklentı varmıdır acaba
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
15 Kasım 2007       Mesaj #442
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
seyya076 adlı kullanıcıdan alıntı

slmlarr spaces de bu gunkı goruntulemeler dıye bı bolum var burada sayfanız gun ıcınde kac kere zıyaret edıldıgını goruyorsunuz fakat goruntuleyen kısılerın adreslerı gorulemıyooo bunu gorebılecegımız bır yol yada eklentı varmıdır acaba

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space)
Sponsorlu Bağlantılar
mustianapolis - avatarı
mustianapolis
Ziyaretçi
4 Aralık 2007       Mesaj #443
mustianapolis - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben yeni bir mail adresi aldım. eski mail hesabımda bulunan spaces imi nasıl yeni mail hesabıma aktarabilirim. (en kolay şekilde)

ya da spacesimi eski heabımdan alıp yeni hesabıma aktaracak bir yol var mıdır* cevaplar için şimdiden teşekkürler...
erenbozkurt - avatarı
erenbozkurt
Ziyaretçi
12 Aralık 2007       Mesaj #444
erenbozkurt - avatarı
Ziyaretçi
slm kardeşler ya ben spaces açmayı bilmiyorumda biri bana açık bişekilde yazıp gönderirse çok sevinirim.çünkü ben açmayı bilmiyorum çok denedim amma olmadı.açamadım nasıl açıyoruz?????

ya kardeş ben spaces açma istiyorum ama açamıyorum bilmiyorum
onu ne t nişe kilde açıklarmısın açıklarssan sevinirim
Son düzenleyen ahmetgns; 13 Aralık 2007 20:45
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
13 Aralık 2007       Mesaj #445
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
erenbozkurt adlı kullanıcıdan alıntı

slm kardeşler ya ben spaces açmayı bilmiyorumda biri bana açık bişekilde yazıp gönderirse çok sevinirim.çünkü ben açmayı bilmiyorum çok denedim amma olmadı.açamadım nasıl açıyoruz?????

ya kardeş ben spaces açma istiyorum ama açamıyorum bilmiyorum
onu ne t nişe kilde açıklarmısın açıklarssan sevinirim

İlk mesajdaki Windows Live Spaces adresine gitmiş olsaydınız, hiç zorlanacağınızı zannetmiyorum. Yine de Windows Live Spaces'in anasayfasının Türkçe arayüz ile açması garanti eden aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve sayfadaki yönergelerden takip edin. Açıkça anlatmaya gerek yok, zaten oralar bayağı bir açık.

http://home.services.spaces.live.com/?mkt=tr-tr
theenddd - avatarı
theenddd
Ziyaretçi
29 Aralık 2007       Mesaj #446
theenddd - avatarı
Ziyaretçi
benım bı sorum olacak arkadaslar önceden space acarken ıstedıgımız adreste acabılıyoduk sımdı "cıd " le baslayan bı adres verıyo ben ole ısyemıyom kendım adres yazmak ıstıyom onu nasıl yapabılırz bılen varsa yardımcı olabılırmı
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
29 Aralık 2007       Mesaj #447
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
theenddd adlı kullanıcıdan alıntı

benım bı sorum olacak arkadaslar önceden space acarken ıstedıgımız adreste acabılıyoduk sımdı "cıd " le baslayan bı adres verıyo ben ole ısyemıyom kendım adres yazmak ıstıyom onu nasıl yapabılırz bılen varsa yardımcı olabılırmı

Alanınızı açıp, sayfanın sağ üst köşesindeki "Seçenekler"e tıklayın, oradan "Alan ayarları"na tıklayın. Açılan yeni sayfada, "Alanınız için bir adres seçin" gibi bir başlık olması lazım, oradan yapacaksınız. Ben bakıyorum ama ben zaten bir adres tanımlamış olduğum için o kısım bana gösterilmiyor. Siz de bir kez bir adres tanımladığınızda, o seçeneği bir daha göremeyeceksiniz. Bu yüzden dikkatli seçin.
birsenbozdogan - avatarı
birsenbozdogan
Ziyaretçi
15 Ocak 2008       Mesaj #448
birsenbozdogan - avatarı
Ziyaretçi
siteden görüntülü arka plan eklemek istiyorum. nasıl bakacagım
bekmez - avatarı
bekmez
Ziyaretçi
19 Ocak 2008       Mesaj #449
bekmez - avatarı