Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 44

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 627.192 Cevap: 540
gullgull - avatarı
gullgull
Ziyaretçi
26 Eylül 2007       Mesaj #431
gullgull - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
loko adlı kullanıcıdan alıntı

Ya bu konuda çok soru sorulmuş farkındayım ancak sanırım Space'de sorun var .. Şöyleki bir kere şarkı upload edeceğimiz linkler çalışmıyor bu zaten bir problem sebebi..Diğeride şarkıya URL versek bile Space bunu kaydetmiyor..

Sponsorlu Bağlantılar
Bu konuda bilgisi iyi olan arkadaşlardan şarkı yükleyeceğimiz başka linkler varsa öğrenmek istiyorum ve film adresleri varsa şayet paylaşırlarsa çok sevinirim..

Teşekkürler...

aynı sorun bende de var bir türlü şarkı çalmıyor
jes - avatarı
jes
Ziyaretçi
27 Eylül 2007       Mesaj #432
jes - avatarı
Ziyaretçi
ya msn space ye nasıl şarkı eklıye bılırım aca ba bana yardım cı olursanız sevinirim bılen varmı aca ba:p
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
27 Eylül 2007       Mesaj #433
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
jes adlı kullanıcıdan alıntı

ya msn space ye nasıl şarkı eklıye bılırım aca ba bana yardım cı olursanız sevinirim bılen varmı aca ba:p

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space)
yasinde - avatarı
yasinde
Ziyaretçi
15 Ekim 2007       Mesaj #434
yasinde - avatarı
Ziyaretçi
Yardım bekliyorum acil resim yükleye tıklayınca tümünü seç oluyor.Acaba ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum.Önceden böyle bir sorunum yoktu deli olcam artık.
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
15 Ekim 2007       Mesaj #435
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Alıntı
yasinde adlı kullanıcıdan alıntı

Yardım bekliyorum acil resim yükleye tıklayınca tümünü seç oluyor.Acaba ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum.Önceden böyle bir sorunum yoktu deli olcam artık.

Ekliyeceğiniz Resimin Yanında Kutucuk Olucak.Istediginiz Resmi Koymak icin o Kutucukları isaretleyin
She's remembered everything and now i am dead..
bLaCkRaiN - avatarı
bLaCkRaiN
Ziyaretçi
17 Ekim 2007       Mesaj #436
bLaCkRaiN - avatarı
Ziyaretçi
Spacenize En güncel hAberleri Rss akişi şekLinde eklemek ister misiniz.Önce spacenizin sağ üst köşesindEN Özelleştir ve Seçenekler vardır ordan özelleştir Modül tıklayınız daha sonra karşinıza cıkan sayfanın altın Akiş yazar ona tıklayın.Alta kapat dıyerek kaydedin.Spanizin aşaqısına gelen akişişa http://sondakika.haber7.com/sondakika.rss
bu Linki ekleyin.. Kaç tane akiş diye soracaktır ben 5 yaptım en güncel 5 haberi başlık şekılınde geçiyor...kOlay geLsin..
http://dragon-57.spaces.live.com/ Örnek Aki$tır..
maydin - avatarı
maydin
Ziyaretçi
8 Kasım 2007       Mesaj #437
maydin - avatarı
Ziyaretçi
slm, arkadaşlar ben var olan space mi kaldırmak istiyorum. bana yardımcı olurmususnuz. nasıl kaldıracam?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
8 Kasım 2007       Mesaj #438
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
maydin adlı kullanıcıdan alıntı

slm, arkadaşlar ben var olan space mi kaldırmak istiyorum. bana yardımcı olurmususnuz. nasıl kaldıracam?

Alanınızın anasayfasını açtıktan sonra,
  1. Seçenekler>Alan ayarları
  2. Alanınızı temizleyin>Alanınızı temizleyin
numanyak - avatarı
numanyak
Ziyaretçi
12 Kasım 2007       Mesaj #439
numanyak - avatarı
Ziyaretçi
seLam miLLet
deLi oldum 3 gündür ugrasiyorum , en koLay yerinde takıLı kaLdım gaLiba kafayı iyecem
1) Öncelikle alanınıza girdikten sonra sayfanızı düzenleyebildiğiniz ana sayfanın adresinin (linkinin) yanına &powertoy=musicvideo kodunu yazın ve ardından Enter tuşuna basın.
basıyorum ,
3) Bu aşamadan sonra sayfanın sol tarafında bulunan Modüles butonuna tıklayın ve açılacak olan pencereden Power Toy: Windows Media Player yazısının yanında bulunan Add yazısına tıklayın.
burada powertoys iLe iLgiLi hiçbirşey yok !
heLp pLs
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
12 Kasım 2007       Mesaj #440
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
numanyak adlı kullanıcıdan alıntı

seLam miLLet
deLi oldum 3 gündür ugrasiyorum , en koLay yerinde takıLı kaLdım gaLiba kafayı iyecem
1) Öncelikle alanınıza girdikten sonra sayfanızı düzenleyebildiğiniz ana sayfanın adresinin (linkinin) yanına &powertoy=musicvideo kodunu yazın ve ardından Enter tuşuna basın.
basıyorum ,
3) Bu aşamadan sonra sayfanın sol tarafında bulunan Modüles butonuna tıklayın ve açılacak olan pencereden Power Toy: Windows Media Player yazısının yanında bulunan Add yazısına tıklayın.
burada powertoys iLe iLgiLi hiçbirşey yok !
heLp pLs

Yönergelerini okuduğunuz mesaj taa 2005 yılının Kasım ayında yazılmış. Şu anda çoğu şey değişmiş durumda ve en önemlisi Windows Live Spaces (MSN Spaces'in yeni adı) Türkçe arayüzle görüntülenebilir. Şu anda sizinki Türkçe görüntülenmiyorsa, Windows Live Hesabınızdaki Bölge ayarını Türkiye olarak değiştirin ve tarayıcınızı kapatıp tekrar oturum açın. Yine Türkçe olmadıysa (bu tür yöntemleri hiç tavsiye etmek istemediğim halde bunu söylemek zorunda kaldım...) gerçek alan adresinizin (http://xxxxx.spaces.live.com) sonuna "/?mkt=tr-tr" (tırnakların içindeki kısım) yazın ve o adrese tekrar gidin. Şimdi alanınız türkçe açılacak ve Özelleştir! düğmesinden Modül ekle ve düzenle girin ve orada size sunacağı modüllerden Windows Media Player'ı bulun ve Ekle ya da Göster bağlantısına basın. Şimdi Kaydet'e bastığınızda modül alanınıza eklenmiş olur ve onun kendine özel ayarlarından oynatmak istediğiniz şarkının ya da videonun URL'sini yazacaksınız. Kolay gelsin.