Arama

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri - Sayfa 85

Güncelleme: 15 Nisan 2013 Gösterim: 1.075.347 Cevap: 849
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2012       Mesaj #841
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Massenger oturumunu açamıyorum ve hot mail MSN hesaplarımada giremiyorum. Hata kodu 800488fe ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olumusunuz.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Efulim; 11 Temmuz 2012 17:08 Sebep: Kişisel adres silindi.
AngelsLullaby - avatarı
AngelsLullaby
Ziyaretçi
13 Temmuz 2012       Mesaj #842
AngelsLullaby - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba
Sitenizdeki tüm çözüm önerilerini tek tek okudum. Hepsini en ince ayrıntısına kadar denedim ama hala sorunu çözemedim ve size yazmak zorunda kaldım. Yardımcı olursanız çok sevineceğim. Sorunum şu; (Windows 7 kullanıyorum) WLM kullanırken ve hiçbir sorun yaşamazken zorunlu güncelleştirme önerilerinden birisi çıktı. Kabul ettim ve WLM 2011 Essentials yüklendi. Fakat her oturum açma çabamda 8004840f hata kodu vererek bağlanamıyor. Resmi internet sitesinde hata kodu arattığımda bulunamıyor. Kendi çabalarımla forumlardan okuyup denediğim şeylerde hiçbir şey değişmiyor. En az 3-4 kez tamamen silip yeniden yükledim ama olmadı. Ne verdiği hata kodu değişiyor ne de oturum açabiliyorum. Lütfen bana yardım edebilir misiniz ne yapmam gerektiği konusunda. Tek çarem format attırmak mı?
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
13 Temmuz 2012       Mesaj #843
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
AngelsLullaby adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba
Sitenizdeki tüm çözüm önerilerini tek tek okudum. Hepsini en ince ayrıntısına kadar denedim ama hala sorunu çözemedim ve size yazmak zorunda kaldım. Yardımcı olursanız çok sevineceğim. Sorunum şu; (Windows 7 kullanıyorum) WLM kullanırken ve hiçbir sorun yaşamazken zorunlu güncelleştirme önerilerinden birisi çıktı. Kabul ettim ve WLM 2011 Essentials yüklendi. Fakat her oturum açma çabamda 8004840f hata kodu vererek bağlanamıyor. Resmi internet sitesinde hata kodu arattığımda bulunamıyor. Kendi çabalarımla forumlardan okuyup denediğim şeylerde hiçbir şey değişmiyor. En az 3-4 kez tamamen silip yeniden yükledim ama olmadı. Ne verdiği hata kodu değişiyor ne de oturum açabiliyorum. Lütfen bana yardım edebilir misiniz ne yapmam gerektiği konusunda. Tek çarem format attırmak mı?

Buradan başka bir sürümü indirip kurduktan sonra oturum açmayı deneyin: Eski ve Yeni Messenger Sürümleri - Download
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2012       Mesaj #844
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yukarda epostam bana ait olduhalde acmıyor ne yapmam lazım beni aydınlatırmısınız lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2012       Mesaj #845
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn ye giremiyorum eski msn lerim açıyo yeni aldığım msn açmıyor 81000605 hatakodu veriyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2012       Mesaj #846
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hata kodu bu 81000430 çare var mı
09SOYKAN - avatarı
09SOYKAN
Ziyaretçi
5 Mart 2013       Mesaj #847
09SOYKAN - avatarı
Ziyaretçi
kardeşim gösterdiniz yollarda problem var gizli klasörleri açsakda Documents and Settings bölüm açılıyor ve sonrası olan local seddin sayfası yok görünmyor yani silinecek dosyalar görünmüyor başka bir yolu varsa öle paylaşın lütfen bu sonunun cevabını bende aynı sorunu yaşıyorum hiç bir şekilde sorun çözülmüyor bnm format şekli xp 2013 eyer bu çözümü bulan varsa lütfen yardımcı olsun bu arkadaşın verdi bilgiler doru ama bazı dosyalar olmadı için sorun çözülmüyor C icin deki klasörler olmadı için silinemiyor TŞKLR.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2013       Mesaj #848
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hata: 0x8ac70907 ve hata:0x0 veriyo messenger da..yardımcı olur musunuz
_LEYDİM_ - avatarı
_LEYDİM_
Ziyaretçi
15 Nisan 2013       Mesaj #849
_LEYDİM_ - avatarı
Ziyaretçi
günaydın Msn Happy ben bilgisayarımda farklı bir ID ile oturum açmak isteyince 800488fa hata kodu veriyo sitedeki diğer başlıkları inceledim ama konuyla ilgili çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim..Msn Happy bide bi sorunum daha var ev bilgisayarımda msn skype döndü ama şimdi skype kapatıp tekrar msn kurmak istediğimde messenger kurulu görünüyo sitenizde yazan herşeyi yaptım ama olmadı ne yapabilirim lütfen yardımmmmmm...Msn Happy
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
15 Nisan 2013       Mesaj #850
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
elf7174 adlı kullanıcıdan alıntı

günaydın Msn Happy ben bilgisayarımda farklı bir ID ile oturum açmak isteyince 800488fa hata kodu veriyo sitedeki diğer başlıkları inceledim ama konuyla ilgili çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim..Msn Happy bide bi sorunum daha var ev bilgisayarımda msn skype döndü ama şimdi skype kapatıp tekrar msn kurmak istediğimde messenger kurulu görünüyo sitenizde yazan herşeyi yaptım ama olmadı ne yapabilirim lütfen yardımmmmmm...Msn Happy

Merhaba. Messenger'da oturum açmaya çalışırken 800488fa hatası alıyorsanız, e-posta adresini doğrulatmanız gerekiyor. Nasıl yapılacağı bu adreste anlatılıyordu ama şu anda Messenger'ın Skype'a geçmesi durumu olduğu için o link geçersiz. Ayrıca, o hatayı almanızın diğer bir sebebi de bu geçiş işlemi olabilir.

Eğer microsoft hesabı dışında bir hesap kullanıyorsanız, (gmail, yahoo, mynet, gibi..) vereceğim adrese girin ve hesabınızı Microsoft'a kaydedin. Kaydolmak için TIKLAYIN.

Hesap doğrulamasını yaptıktan sonra Skype ile oturum açmayı deneyin. Messenger'dan Skype'a geçiş hakkında detaylı bilgi almak, resimli anlatımını görmek ve Skype'ı indirmek için tıklayın; Messenger'dan Skype'a Geçiş (Resimli Anlatım)

---------- Mesaj tarihi 14:19 ---------- Önceki mesaj tarihi 14:14 ----------

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Hata: 0x8ac70907 ve hata:0x0 veriyo messenger da..yardımcı olur musunuz

Aynı soruna daha önce verilmiş olan cevaba bakmak için TIKLAYIN.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ