Arama

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri - Sayfa 75

Güncelleme: 15 Nisan 2013 Gösterim: 1.074.615 Cevap: 849
careless_WhispeR - avatarı
careless_WhispeR
VIP i Jυѕт ∂ιє∂ ιη уσυя αямѕ
14 Kasım 2010       Mesaj #741
careless_WhispeR - avatarı
VIP i Jυѕт ∂ιє∂ ιη уσυя αямѕ
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

w.cn Uzantılı E-mail Adresi Alın (2 Gb)

Sponsorlu Bağlantılar
@w.cn uzantılı email hesapları kullanım dışı kalmış olabilir. Geçmişte de bu sorun yaşanmıştı ancak bir süre sonra tekrar kullanılabilir hale gelmişti. Bu kez tamamen kapatılmış olabilir. Henüz resmi bir açıklama yok.

Kapatılma durumu hiç aklıma gelmemişti , olabilir . Beklemekten başka çare yok ; Tşkler yeniden .
http://www.msxlabs.org/forum/signaturepics/sigpic184255_2.gif
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2010       Mesaj #742
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
8004051 hata kodu alıyorum nasıl düzeltebilirim.
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
15 Kasım 2010       Mesaj #743
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
careless_WhispeR adlı kullanıcıdan alıntı

Kapatılma durumu hiç aklıma gelmemişti , olabilir . Beklemekten başka çare yok ; Tşkler yeniden .

Dün ekşi sözlük'te bu uzantıyla ilgili konu başlığı gözüme çarpmıştı. Bu uzantının yine engellendiği yazıyor. Ancak orada eskiden verilen bir adresten hala alınabiliyor gibi duruyor. Hatta 2009 yılında bir kişi hesabı kapatılmış gibi göründükten sonra gitmiş hesabını htp://account.live.com 'dan tamamen kapatmış, sonra aynı adresi tekrar almış, kişi listesi silinmiş ama e-posta iletileri aynen duruyormuş. Siz de bunu deneyebilirsiniz. Ekşi sözlükte "w.cn" diye aratın.

Bu uzantıyla adres alınan sayfada Microsoft şunu yazmış:
Alıntı

w.cn, Windows Live Hotmail tarafından desteklenen e-posta adresleri sağlayan bir kuruluştur. Windows Live müşterisi olsanız da, etki alanı sahibi olarak w.cn e-posta adreslerinizi denetimini elinde bulundurur. w.cn, e-posta hizmetinizi istediği zaman durdurmaya karar verebilir ve e-posta adresinizi ve e-posta hesabınızın içeriğini kaybedersiniz.

Bu yüzden böyle bir adresiniz varsa Windows Live Mail gibi bir programla tüm iletileri bilgisayarınıza indirirseniz böyle bir kapatılma durumunda iletilerinizi kurtarmış olursunuz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2010       Mesaj #744
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
AppName: msnmsgr.exe AppVer: 14.0.8117.416 AppStamp:4bc935af
ModName: msnmsgr.exe ModVer: 14.0.8117.416 ModStamp:4bc935af
fDebug: 0 Offset: 0024fc76

msn den mailime girince yukardaki hatayı alıyorum. iyice siniri bozucu olmaya basladı. ayrıca msn de yazdıgım nicklerim sürekli siliniyor. oraya bazen ismim bazende mail adresim geliyor kendiliginden.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2010       Mesaj #745
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
80096004 hata kodu için bana lütfen yardım edebilirmisiniz Msn Sad((
beswwatirlive - avatarı
beswwatirlive
Ziyaretçi
26 Kasım 2010       Mesaj #746
beswwatirlive - avatarı
Ziyaretçi
wlsetup-custom, Messenger 2 günden beri acilmiyo, msn adresimi yasiyom sifreyi yasiyom oturumu ac botuna tikliyom altaki resimde cikaran bir pencere ile daha sonra deneyin diyo...

6 aydan beri kulandimMessenger 2 gündür acilmiyo bunun sevebi nerden olabilir yardimlariniz icin simdiden tesekkürler....

msncir

Windows Live Messenger, wlsetup-custom, kulandim programin tanıtımı

6 seneden beri kulandim Messenger 2 gündür acilmiyo bunun sevebi nerden olabilir yardimlariniz icin simdiden tesekkürler....

tanitim
ßaLpaRmaq - avatarı
ßaLpaRmaq
Ziyaretçi
26 Kasım 2010       Mesaj #747
ßaLpaRmaq - avatarı
Ziyaretçi
Hizmet geçici olarak kullanilamadigindan .NET Messenger Service oturumu açilamadi. Lütfen daha sonra yeniden deneyin.

Cözüm

Başlat >> Çalıştır>>

regsvr32 softpub.dll Wintrust.dll Initpki.dll Rsaenh.dll Mssip32.dll Cryptdlg.dll

80072ee7

Hizmet geçici olarak kullanilamadigindan .NET Messenger Service oturumu açilamadi. Lütfen daha sonra yeniden deneyin.

Çözüm

başlat baglan tüm baglantıları göter deyip acılan pencerede internet iletişim kuralları (TCP-IP) e tıklayıp özellikler diyoruz eger orada dns numarası warsa otomatık sec dıyıp tekrar messenger ı acmayı denıyouruz

80072efd

Hizmetten veya Internet baglantinizdan kaynaklanan bir sorun nedeniyle su anda .NET Messenger Service oturumunuzu açamiyoruz. Lütfen Internet'e bagli oldugunuzdan emin olun.

Çözüm

Başlat >> Çalıştır>>

regsvr32 softpub.dll Wintrust.dll Initpki.dll Rsaenh.dll Mssip32.dll Cryptdlg.dll
Eğer şifrenizi unuttu iseniz en son bildiğiniz
şifreyi yazın ve msnye geri dönün
sonra facebook'ğunuz var ise açın ve ordan şifreyi
kabul edin msn şifreniz kabul edilecektir.
Son düzenleyen ßaLpaRmaq; 26 Kasım 2010 18:04 Sebep: Yanlış yazım
bilmiorum - avatarı
bilmiorum
Ziyaretçi
28 Kasım 2010       Mesaj #748
bilmiorum - avatarı
Ziyaretçi
hata kodu 80096004

msnimi açmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum..

'Kişi listeniz kullanılabilir durumda değil.Lütfen daha sonra tekrar deneyin..
HATA KODU 80096004

2haftadır msne giremiyorum bu hata yüzünden Msn Cry
daha önce girebiliyordm, pc'de herhangi bi değişiklik de yapmadım,program da yüklemedim.. bigün bilgisayarı normal açıp msne girmeye çalıştığımda bu hatayı aldım ve o günden beri msne giremiyorm.. sadece benim msnm değil hiçbir msn açılmıyor.. günlerdir internette söylenen bütün çözümleri denedim ama hiç biri fayda etmedi malesef halen giremiyorum, lütfen biri yardımcı olsun Msn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn Cry
pence01 - avatarı
pence01
Ziyaretçi
29 Kasım 2010       Mesaj #749
pence01 - avatarı
Ziyaretçi
80072f7d hta kodu bu acamıorm bende kısı lıstenız kullanılabılır durumda degıldır dıyor S:
kukabay - avatarı
kukabay
Ziyaretçi
29 Kasım 2010       Mesaj #750
kukabay - avatarı
Ziyaretçi
İşletim sistemin win 7 home premium ve bugün format attım, windows live 2011 yükledim ve format öncesi çalışan msn şu anda çalışmıyor şu hatayı veriyor [ 8e5e0247 ] diğer farklı acc girişlerinde de aynı hata yani kullanıcı ile alakalı değil çözümü varmı bunun?