Arama

Windows Live Messenger 9.0 İçin A-Patch - Sayfa 11

Güncelleme: 9 Kasım 2012 Gösterim: 246.161 Cevap: 257
kenan_tuten - avatarı
kenan_tuten
Ziyaretçi
13 Ekim 2008       Mesaj #101
kenan_tuten - avatarı
Ziyaretçi
selamun aleykum yaw bu messenger nedur büle daaa çok kötüüüüüüMsn Tongue
aman kimse kullanmasınMsn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
ustad_57 - avatarı
ustad_57
Ziyaretçi
17 Ekim 2008       Mesaj #102
ustad_57 - avatarı
Ziyaretçi
tşkürler

Sponsorlu Bağlantılar

efendy78 - avatarı
efendy78
Ziyaretçi
27 Ekim 2008       Mesaj #103
efendy78 - avatarı
Ziyaretçi
Herşey güzel ilginize tskler ama benim bi sorunum var. a-patch yükledim kurdum ve bir cok msn acma olayını başardım fakat o kurma esnasındaki seceneklerin hepsini işaretlesemde işaretlemesemde msnde hiç bir eklenti hiç bir simge yok. yani 8.5 teki ekleyip cıkartabildiğimiz seceneklerin hepsi cıkartılmıs durumda. tekrar tekrar yaptım ama sonuc aynı. bi yerde hata mı yapıyorum yoksa simdilik böylemi kullanılacak bu dalga yardım edermisiniz?
AnqaraLı - avatarı
AnqaraLı
Ziyaretçi
29 Ekim 2008       Mesaj #104
AnqaraLı - avatarı
Ziyaretçi
aNeutralizeR

Patch Messenger' a Tıklı Olunca "Next" ışığı Yanık Deil !

Yani ileri Diyemiyorum Yardımcı Olursan Sevinirim !
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
29 Ekim 2008       Mesaj #105
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Doğru WLM 9.0 sürümünü kullanıyor olduğunuzdan emin misiniz?

https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/199500-windows-live-wave-3-beta-wlm-14-0-5027-908-a.html
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
NoLoaDeR - avatarı
NoLoaDeR
Ziyaretçi
29 Ekim 2008       Mesaj #106
NoLoaDeR - avatarı
Ziyaretçi
kardesm bısı rıca edcem bu WLM yı yukledım coklu oturumu acamıyorum polygamyı tıklayıp gıttıqımde de sorun verıyor Could not run the patch. WindowsLive Messenger is still running.
LOLOLO - avatarı
LOLOLO
Ziyaretçi
8 Kasım 2008       Mesaj #107
LOLOLO - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar düzgün original msn 9.0 çoklu oturum dosyası yollayın hiçbiri uymuyor yawMsn Mad
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
8 Kasım 2008       Mesaj #108
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Windows Live Messenger sürümünüzle yama sürümünüz uyumlu olmalıdır. Tam olarak hangi WLM sürümünü kullandığınızı belirtirseniz uyumlu yamanın bağlantısını verebiliriz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
game_breed - avatarı
game_breed
Ziyaretçi
13 Kasım 2008       Mesaj #109
game_breed - avatarı
Ziyaretçi
Valla arkadaşlar şunu söylemek istiyorum konuyu adam akıllı okumadan önünüze gelen programı yüklemeyin.Nasıl yükleyeceğiniz hakkında yorumları okuyun,siza uygun program mı değil mi okumadan yüklemeyin.Tüm yorumları okudum,herkesin bir şikayeti var.Halbuki NeutralizeR ilk sayfadaki linki ne zaman hangi sürüm için güncellediyse yazmış.Sizde kendi sürümünüze bakıp size uygun mu değil mi diye kontrol edip ondan sonra ''olmuyo bu beyaaa'' diye cevap yazın.Patch söylenen sürüm için mis gibide uyuyor.Yüklerken dikkatli yükleyin herşeye next demeyin ki program size istediğinizi verebilsin.Tiklediğiniz özelliği iyice okuyun sizin en sevdiğiniz özellik olabiliyor.Bu göreceli bir kavram sen seversin ben sevmem.O sevdiğiniz özellik kapanıncada bu sayfada milletin başına ekşimeyin.Biraz okuma yetisi vermiş bizlere Allah Msn Happy

Bu arada eklenti için teşekkürler.Mükemmelde uyuyor.Fakat şunuda belirtmek isterim Messenger Live Plus eklentisi WLM 9 (14.0.5027.908) sürümünde şu yan etkiyi yapıyor:Kişi listesinden çerçeve kalkmıyor ve kötü bir görüntü oluyor o güzelim program basitleşiveriyor birden ve çözümünü bulamadım.Benden kaynaklanan bir sorun olmadığını ve Plus'ı kaldırdığımda düzeldiğini görünce bu eklentiye yöneldim.Bilginiz olsun.Gerçi kim bilir belki benim bilgisayarımda bu yan etkiyi yaptı...Program için tekrar teşekkürler.
game_breed - avatarı
game_breed
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #110
game_breed - avatarı
Ziyaretçi
Bir şey daha...Bu yama Plus 4.79 ile aynı anda çalışabilir mi? Plus'ın masaüstü kişileri uygulamasını kullanmak istiyorum.Mümkn müdür iki yamayıda kullanmam?