Arama

Winamp'ta Renkli Ne Dinliyorum Özelliği - Sayfa 3

Güncelleme: 10 Şubat 2011 Gösterim: 142.086 Cevap: 144
White_Snake - avatarı
White_Snake
Ziyaretçi
28 Ocak 2008       Mesaj #21
White_Snake - avatarı
Ziyaretçi
bende hem kırmızı hem kalın olarak yazıyor kodalama doğru ama bazen oluyor bazen olmuyor olmadığı şarkıya iki kez tıkladığımda bu sefer oluyor Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
sahra_87 - avatarı
sahra_87
Ziyaretçi
29 Ocak 2008       Mesaj #22
sahra_87 - avatarı
Ziyaretçi
şarkılara tek tek tıklarsan oluyor ancak bir şarkıdan diğerine geçerken yine aynı oluyor
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
29 Ocak 2008       Mesaj #23
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
uzay adamı adlı kullanıcıdan alıntı

ayrıca sadece kırmızımı var diğer rekler varsa yazarmısınız

Elbette her türlü rengi ayarlayabilirsiniz. 4, kırmızı renginin kodu. Diğer renklerin kodları için, Messenger'da bir konuşma penceresi açın ve Messenger Plus!'ın Biçim Paneli'ni açın. Orada gösterilen renklerden sevdiğinizi tıklatın. O rengin kodunu ileti alanına ekleyecektir. Oradaki sayıyı, Winamp'ın ayarlarında yerine koyun. Biçim Paneli'ndeki renklerden başka özel renkler de tanımlayabilirsiniz. Bunu yapmak için, Biçim Paneli'nin sağ alt köşesindeki renk cümbüşüne tıklayın ve oradan dilediğiniz regi seçip Tamam'a basın. Bu sefer renk kodunu hex değeri ile ekler. Yani #dd34df gibi. Bunu [c=#dd34df]ileti[/c] şeklinde yazarsanız, istediğiniz rengi elde edersiniz. Ancak bu tür hex değerleri kullanınca, Messenger Plus! yüklü olmayan kişilerinizde varsayılan renk değerlerinde ortaya çıkan çirkin görüntüden çok daha çirkin bir görüntü oluşur. Bu yüzden bunu tercih etmeyin bence. Yine de siz bilirsiniz.

Şu renkler için renklerin ingilizce adlarını yazarsanız da çalışır.
white, black, red, yellow, pink, green, orange, purple, blue, beige, brown, teal, navy, maroon, limegreen, gray

Örnek: [c=limegreen]ileti[/c]
çiğdemözkan - avatarı
çiğdemözkan
Ziyaretçi
1 Şubat 2008       Mesaj #24
çiğdemözkan - avatarı
Ziyaretçi
YA ARKADAŞIM BEN BU DOSYAYI ÇIKARTAMADIM GÜZEL Bİ PROĞRAM OLDUĞU HİÇ SÜPHESİZ AMA BANA YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM
by_nazif - avatarı
by_nazif
Ziyaretçi
1 Şubat 2008       Mesaj #25
by_nazif - avatarı
Ziyaretçi
Msn Happy yaff ben yükledim de hata verio gen msn bişe ler yazıo cevp yazın lütfen

neyse yok saY dedim oldu Msn Happy saolasın tekrar
Son düzenleyen by_nazif; 1 Şubat 2008 23:18 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2008       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Çok gerekli birşey değil..

ne dinlediğim görünüyo mu ? karşı kullanıcıya ( Evet )

tamam öyleyse daha ne yok , kırmızı yok yeşill .. nedir bu gösteriş merakı Msn Confused
lostgirl - avatarı
lostgirl
Ziyaretçi
20 Mart 2008       Mesaj #27
lostgirl - avatarı
Ziyaretçi
Süperr yaaa hatta ben kodların sonuna |....| ismimi yazdım her parcada sonda ismim de yazıyo heheh
örnek: [b][c=4]{0} - {1}[/c][/b] |İsim |
Son düzenleyen ahmetgns; 20 Mart 2008 21:28 Sebep: Biçimlendirme etiketleri istendiği şekilde görünsün diye [noparse] etiketi eklendi :)
salihkemal - avatarı
salihkemal
Ziyaretçi
30 Mart 2008       Mesaj #28
salihkemal - avatarı
Ziyaretçi
medya playerin kendisinde var zaten o özellik neyi arıyosun sen windows müzik eklentisine slac koyarsan olur
serkaut - avatarı
serkaut
Ziyaretçi
30 Mart 2008       Mesaj #29
serkaut - avatarı
Ziyaretçi
abi teşekürler denedim oldu birde rengini nasıl yapa biliriz diye söylesen tam olacak .Msn Happy
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
30 Mart 2008       Mesaj #30
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
serkaut adlı kullanıcıdan alıntı

abi teşekürler denedim oldu birde rengini nasıl yapa biliriz diye söylesen tam olacak .

Bu konu zaten renkli ne dinliyor iletileriyle ilgili. Daha ne istediğinizi anlamadım.

Başka renkler için soruyorsanız aşağıdaki bağlantı birkaç ileti yukarıdaki yazımın bağlantısı.

Winamp'ta Renkli Ne Dinliyorum Özelliği - Tekil Mesaj - MsXLabs