Arama

Hasan Doğan

Güncelleme: 10 Temmuz 2008 Gösterim: 2.960 Cevap: 2
TiglonBoYs - avatarı
TiglonBoYs
Ziyaretçi
6 Temmuz 2008       Mesaj #1
TiglonBoYs - avatarı
Ziyaretçi
Futbol Federasyonu'nun 14-15 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek genel kurulunda başkan adayı olan Hasan Doğan, 1956 yılında Kastamonu'nun Abana ilçesinde doğdu.

Sponsorlu Bağlantılar
İlk, orta ve lise tahsilini İstanbul'da yapan Doğan, 1979 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü bitirdikten sonra 1979-1980'de İngiltere'de lisan eğitimi aldı. 1981-1988 arası Koç Holding bünyesindeki Beldesan firmasında pazarlama koordinatörü olarak görev alan Doğan, 1988 yılında kurucusu olduğu Ramsey'in genel müdürlüğü görevini üstlendi.

Aysel Doğan ile evli olan ve Zeynep ile Selim adlı iki çocuğu bulunan Hasan Doğan, halen Ramsey Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Gürmen Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Kip-Teks Konf. İmalat Paz. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu başkanlığı, Star Medya Yayıncılık yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürütüyor.

Doğan, Levent Bıçakcı'nın Futbol Federasyonu başkanı olduğu dönemde federasyonda başkan vekili olarak görev almıştı. Hasan Doğan'ın bu görevleri dışında, İstanbul Sanayi Odası Meclisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği sanayi konseyi, Boks Federasyonu yönetim kurulu üyelikleri bulunuyor. Futbol Federasyonu Başkan adayı Doğan, bunun yanında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi üyeliği ile Beşiktaş Kulübü kongre üyesi olarak sporun içinde yer alıyor.

Not:Hasan Doganı 05 temmuz 2008 de kaybettik ailesıne Allah sabırlar versin mekanı cennet olsun

Biyografi Konusu: Hasan Doğan nereli hayatı kimdir.
TiglonBoYs - avatarı
TiglonBoYs
Ziyaretçi
6 Temmuz 2008       Mesaj #2
TiglonBoYs - avatarı
Ziyaretçi
HasanDogan2
Hasan Doğan
Sponsorlu Bağlantılar
HasanDogan7

Kral_Aslan - avatarı
Kral_Aslan
VIP MsXTeam
10 Temmuz 2008       Mesaj #3
Kral_Aslan - avatarı
VIP MsXTeam
Cenaze Töreni

dogan2
Hayatın ne anlamı var.. Yanımda sen olmayınca....