Arama

Flyleaf

Güncelleme: 10 Haziran 2008 Gösterim: 7.758 Cevap: 2
SatanpisT - avatarı
SatanpisT
Ziyaretçi
18 Şubat 2008       Mesaj #1
SatanpisT - avatarı
Ziyaretçi
Flyleaf

Sponsorlu Bağlantılar

Mükemmel bir Alternatif Rock GrubuMsn Wink

Hatunun sese zaten bitersiniz....

ABD'nin Teksas eyaletinde Lacey Mosley(vokal) tarafından kuruldu. Grup ismi bir çok kez değişti.(Listen, Sporos, The Grove, Passerby) Son olarak grup Passerby ismiyle Teksas'ta büyük yankı uyandırdı. Fakat grup ismi yasalara uymadığından dolayı grubun ismini Flyleaf olarak değiştirmeye karar verdiler.

Lacey Mosley ailesiyle yaşadığı problemlerden kendini soyutlamak için şarkı sözü yazarak kurtulmaya çalışmış ve bundan dolayı albümdeki tüm şarkıların yazarı ve bestecisidir. Yaptıkları şarkılar ve yazdıkları sözleri "güzel,kırıcı ve agresif" olarak tanımlıyor.

Grup elemanları şu şekilde:

Lacey Mosley - Vokal
Jared Hartmann - Solo gitar
Pat Seals - Bas gitar
Sameer Bhattacharya - Ritim gitar
James Culpepper - Davul

Kendi adını taşıyan ilk albümlerini 2005 yılında piyasaya süren grup konser çalışmalarına devam ediyor. Aynı zamanda albümdeki "Fully Alive", "Breathe Today" ve "I'm so Sick" şarkılarına klipler çekildi.

Albümdeki şarkılardan "Cassie" bir rivayete göre Columbine Lisesinde "Tanrıya inanıyor musun?" sorusuna "evet" şeklinde yanıt verip öldürülmesi üzerine yazılmış. Fakat bu bilginin doğru olmadığı daha sonra ortaya çıkmış.

Army Of Anyone solisti Richard Patrick'le düet yaparak U2'nun In the Name Of Love şarkısını coverlayan grup Aralık'ta çıkarmayı planladıkları albüme bu şarkıyı da eklemek istiyormuş...

siyah_bakteri - avatarı
siyah_bakteri
Ziyaretçi
21 Şubat 2008       Mesaj #2
siyah_bakteri - avatarı
Ziyaretçi
t$kLer....süper bi qrup yha....

Sponsorlu Bağlantılar
normal img8036av5

normal 0017E68
Misafir - avatarı
Misafir