Arama

MSN şifremi unuttum ne yapmam gerekiyor? - Sayfa 7

Güncelleme: 2 Kasım 2015 Gösterim: 215.409 Cevap: 417
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sifremi ve msn gizlik yanıtım unuttum napabilirim lütfen yardım edinMsn Sad

Sponsorlu Bağlantılar
ya bi yardım edin dedik ordan oraya ne bu ya gizlik yanıtın ve sifremi hatırlamıyorum napabilirim
Son düzenleyen Misafir; 10 Eylül 2009 13:08 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

inceleyiniz.. konu başlığı altındaki cevapları incelerseniz daha iyi bilgi edinebilirsiniz.. bir üstte sorunun yanıtı verilmiş..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2009       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

alternatif posta nedir

ŞİMDİ BEN ESKİ MSNMİN ŞİFRESİNİ BULMAYA ÇALIŞIYORUM AMA BİR TÜRLÜ KİMLİK BİLGİLERİM UYUŞMUYOR ALTERNATİF EPOSAYA GÖNDERELİM DİYOR LAR O NASIL OLUYOR ANLAMADIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2009       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn şifremi unuttum nasıl açabilirim

msn şifremi unuttum nasıl acabılırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2009       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn şifremi unuttum nasıl açabilirim

şifremi unuttum nasıl açabilirim
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
13 Eylül 2009       Mesaj #66
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

şifremi unuttum nasıl açabilirim

Parolanızı unutmanız halinde yeni bir parola oluşturarak sıfırlayabilirsiniz. Üç yolla yeni parola oluşturabilirsiniz:

Diğer e-posta adresi (Birincil Passport Network e-posta adresinizin dışında bir e-posta adresidir. Diğer e-posta adresi,Passport Network'teki hesabınıza erişememeniz halinde parolanızı sıfırlamanıza yardımcı olabilir.) sağladıysanız, Microsoft Passport Network'ün bu adrese parola sıfırlama e-postası göndermesini isteyerek parolanızı sıfırlayabilirsiniz.

Hesabınızda kişisel hesap bilgileriniz varsa ve MSN'e bir soru ve gizli yanıt (Başkalarının hesabınıza erişmesini veya sizin izniniz olmadan parolanızı değiştirmesini engellemeye yardımcı olan bir güvenlik önlemidir. Yanıt, sizin dışınızda hiç kimsenin bilmemesi gereken bir yanıt olmalıdır.) verdiyseniz, hesap bilgilerini ve gizli yanıtınızı kullanarak parolanızı sıfırlayabilirsiniz.

Passport Network'e kredi kartı ile ödeme yaptığınız bir MSN hesabı ile oturum açıyorsanız, faturalama bilgilerinizi vererek parolanızı sıfırlayabilirsiniz.

tıklayınız Çıkan sayfada e- posta adresinizi yazıp Parolanızı unuttunuz mu? linkine tıklayarak bilgilerinizi girip parolanızı sıfırlayabilirsiniz.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE]msn nemin şifresini unuttum[/QUOTE
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2009       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar hiç bişi bilmeyip de msn şifreniz gittiyse yapcak hiç bişi kalmamış tır boşuna ugraşmayın saglam güzel bi msn adresi alın yeniden tedbiri de alın bidaha başınızaa gelmesin böle bişey bnmde var ama saglamdaa şimdi adresim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2009       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn şifremi unutdum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2009       Mesaj #70
Misafir - avatarı