Arama

Metin şifreleme programı önerir misiniz?

Güncelleme: 28 Şubat 2010 Gösterim: 2.265 Cevap: 2
birdjhan18 - avatarı
birdjhan18
Ziyaretçi
27 Şubat 2010       Mesaj #1
birdjhan18 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba yaklasın bi sene once metin bi metin belgesi sifrelemişdim oyle duruyordu sonra sifreleme programını sildim yanlısllıkla neyse işeme yaramaz demişdim simdi o doyyayı acmak istiyorum cok lazım cunki dosyayı acıyorum ama icindeki metin sifrelenmiş ve cozemiyorum lutfen bi el atarmısınızz...
Metin : sifr1m&şqSy}*ş+H˜/}*şM0*x=ıOt ’rs-«qWôI{bõ)Ä•c+ê3SÃ!/=ûA.]Œ--yØ"L×!yB’‹)\‹&m&¢ExÏv*x @s7ó*j*õU!Y”">$ù!W˜cà&ş%Iy|~êtTôIm ê `Lœc}*î0V˜1$B’Dz[—-{!ñ`Q9r²óU3U€c+eUzIÍ'k#ôA(7óq$&ô`Ì‹&j"ı)TÙ"z²¢qV”rgê -7óq$&ô`U’6r:ö .˜'ão¢tNÈ1r{õD9
Sponsorlu Bağlantılar
‹6sO˜u@:ùB işte budur bunu cozebilecek biri warmı acaba aramızda lutfen eğer varsa bana bi msj atsın 05372624529 tel no budur.. simdiden tesekkur ederim..
lionhead - avatarı
lionhead
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2010       Mesaj #2
lionhead - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
birdjhan18 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba yaklasın bi sene once metin bi metin belgesi sifrelemişdim oyle duruyordu sonra sifreleme programını sildim yanlısllıkla neyse işeme yaramaz demişdim simdi o doyyayı acmak istiyorum cok lazım cunki dosyayı acıyorum ama icindeki metin sifrelenmiş ve cozemiyorum lutfen bi el atarmısınızz...
Metin : sifr1m&şqSy}*ş+H˜/}*şM0*x=ıOt ’rs-«qWôI{bõ)Ä•c+ê3SÃ!/=ûA.]Œ--yØ"L×!yB’‹)\‹&m&¢ExÏv*x @s7ó*j*õU!Y”">$ù!W˜cà&ş%Iy|~êtTôIm ê `Lœc}*î0V˜1$B’Dz[—-{!ñ`Q9r²óU3U€c+eUzIÍ'k#ôA(7óq$&ô`Ì‹&j"ı)TÙ"z²¢qV”rgê -7óq$&ô`U’6r:ö .˜'ão¢tNÈ1r{õD9

Sponsorlu Bağlantılar
‹6sO˜u@:ùB işte budur bunu cozebilecek biri warmı acaba aramızda lutfen eğer varsa bana bi msj atsın 05372624529 tel no budur.. simdiden tesekkur ederim..

http://www.tamindir.com/kategori.asp?cat=231&n=sifre-kurtarma-kirici

http://search.conduit.com/Results.aspx?q=kriptoloji+sifre+kirma&meta=all&hl=tr&gl=tr&SearchSourceOrigin=10&SelfSearch=1&ctid=CT2090540
metin sifre - Ara Bu Linke tıkla umarım çözumu bulursun kardes
Son düzenleyen lionhead; 28 Şubat 2010 19:59 Sebep: ek bilgi linki
birdjhan18 - avatarı
birdjhan18
Ziyaretçi
28 Şubat 2010       Mesaj #3
birdjhan18 - avatarı
Ziyaretçi
SLm Kardes saol yardımın icin ama ben bisey anlamadım bu tur seylerden anlamam zaten sen bi el atarmısın olabilirse ?