Arama

Alınan dosyaları gönderen kişilere göre klasörleme işlemi yapılabilir mi?

Güncelleme: 10 Ocak 2011 Gösterim: 1.757 Cevap: 2
some@ - avatarı
some@
Ziyaretçi
19 Mart 2010       Mesaj #1
some@ - avatarı
Ziyaretçi
merhaba. daha önce soruldu mu bilmiyorum ama benim ufak bir sorum var. şayet cevaplanırsa gayet pratik bir özellik olacağını zannediyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
"alınan dosyalarım" klasörüne gelen dosyaları kimin gönderdiğini anlamak için, ileti geçmişini incelemek yerine, gelen dosyayı gönderen kişinin adresinin yazılı olduğu bir klasöre atayan bir ayar ya da script var mı? örneğin ....hotmailden'dan gelen dosyaları, alınan dosyalarım klasörü altında, "ahmet" klasörü oluşturarak, gelen dosyayı o klasöre taşısa? mümkün mü acaba?
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
19 Mart 2010       Mesaj #2
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
some@ adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba. daha önce soruldu mu bilmiyorum ama benim ufak bir sorum var. şayet cevaplanırsa gayet pratik bir özellik olacağını zannediyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
"alınan dosyalarım" klasörüne gelen dosyaları kimin gönderdiğini anlamak için, ileti geçmişini incelemek yerine, gelen dosyayı gönderen kişinin adresinin yazılı olduğu bir klasöre atayan bir ayar ya da script var mı? örneğin ....hotmailden'dan gelen dosyaları, alınan dosyalarım klasörü altında, "ahmet" klasörü oluşturarak, gelen dosyayı o klasöre taşısa? mümkün mü acaba?

Böyle bir script yok. Ancak siz aldığınız dosyaların isimlerini kimden aldıysanız ona göre değiştirip kaydedebilirsiniz.
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarimin alinan dosyalar bolumunde yanlislikla silme gerceklesti geri alamiyorum lutfen yardimci olun