Arama

Biyokinezi (göz rengi değişme) ne zaman yapılır?

Güncelleme: 29 Kasım 2015 Gösterim: 4.734 Cevap: 8
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bunu sadece uyumadan öncemi yapcaz diğer zamanlar zararlımı olur?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
peki hiç yapan tanıyo musunuz göz rengini değiştiren
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Nisan 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
youtube da biyokinezi yaz adam goz rengini degistirio arastırmanı tavsiye ederim
beatiful_111 - avatarı
beatiful_111
Ziyaretçi
7 Ekim 2011       Mesaj #4
beatiful_111 - avatarı
Ziyaretçi
bende göz rengi değiştirmek istiyorum gerçekten işe yarayan bir formül biliyorsanız paylaşın lütfen
beatiful_111 - avatarı
beatiful_111
Ziyaretçi
13 Ekim 2011       Mesaj #5
beatiful_111 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende göz rengimi değiştirmek istiyorum biri bana yardımcı olabilirmi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirmek)
Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir. Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir. Eğer yeterince dikkatli olmazsanız ya da çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.

Metot:
Adım 1:Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın. Yumuşak bir yere yerleşin. Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

Adım 2:Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin. Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin. Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin. Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3:Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin. Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin. Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

Adım 4:Normal dünyaya geri dönün. Bilinciniz yeniden açılsın. Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın. Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün. Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın. Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin."Hey şuna bak! Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi. Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın. Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz. Kendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz.

facebook'da ŞATAFAT diye bir site var orda böyle ilginç bilgiler buluyor Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben denedim 1 gece o gecede ''Uyku Terörü'' hastalığı geçirdim bu bendenmi kaynaklanıyo biyokinezidenmi bilmiyorum Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadasım ben dün gece denedim gerçekten böyle bir şey var bence 1 ay boyunca devam edeceğim çünkü yaparken insan garip hissediyor her yerin karıncalanıyor sanki hareket ettiremiyormuşsun gibi galiba bu ruhun içinden çıkması hayal ettiğimiz gibi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2015       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim gözümün biri yeşil biri mavi. Biyokinezi sağolsun bir yılımı aldı ama değdi.
Son düzenleyen Jumong; 30 Kasım 2015 09:33