Arama

Muhteşem Yüzyıl dizisi hakkında bilgi verir misiniz?

Güncelleme: 23 Kasım 2012 Gösterim: 5.622 Cevap: 13
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya dizi ilelakalımı bu hürrem sultanın hayatı ben pek bişe çakıştıramadım dizi ile hayatının arasında 1 fark var biraz teknolojik bir yaklaşım olmuş sanki tarihimizi tam anlatsak daha iyi olmazmı ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bişey söylicem bide önceden hürrem sultan diye bir dizi varmış aynı muhteşem yüzyıldaki gibi hürrem ,sultan süliman ,kanuni sultan,mahidevran ,mustafa,hatice ,gülfem ,cariyeler vb. işte o zaman hürremi gülben ergen oynuyomuş bende akıl edemedimm ki nasıl bu iş yoksa hürrem sultan dizisi ile muhteşem yüzyıl aynı şeymi ha aslında muhteşem yüzyılın yönetmenine sormak lazım neyse şuan hülya avşar beni bekliyo yemeğe çıkıcazd benim çok yaknm olr kendisi neyse bay byay
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
valla muhteşem yüzyılı her çarşamba izliyorum acaba pargalı ile hatice sulta evlenicekmi hürrem 'in kaç çocuğu olacak hürrem ile süleyman evlenicekmi?
gizem1999 - avatarı
gizem1999
Ziyaretçi
7 Mayıs 2011       Mesaj #4
gizem1999 - avatarı
Ziyaretçi
muhteşem yüzyıl hakkında neler düşünüyorsunuz nasıl bir dizi sizce siz kimin yerinde olmak isterdinizMsn DunnoMsn HappyMsn Thinking
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bana arkadaşlar hürrem sultan diyorlar aynı oyum çünkü isterseni mihrimanın büyümüş hali olurum dizide
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hürremin 5 çocuğu oluyor 4 tanesi erkek 1 tanesini kız kızının adı mihirmah oğullarının adı mehmed selim beyazıd cihangir
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2011       Mesaj #7
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
muhtesemyuzyil

Tims Production,
1 seneden beri hazırlıklarını yürüttüğü tarihi dizisi “Muhteşem Yüzyıl” için Show Tv ile anlaşma sağladı. Meral Okay‘ın kaleme aldığı ve Yeni yayın döneminde Show Tv Muhteşem Yüzyıl dizisinde şimdiden çok konuşulacak isimler var. Aşk-ı Memnu ile kariyerinin zirvesine çıkan Nebahat Çehre ve son olarak Binbir Gece dizisinde izlediğimiz Halit Ergenç, Muhteşem Yüzyıl dizisinin ağır topları olarak öne çıkıyor.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Haziran 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hürrem ne zaman sultanla evlenecek?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
muhteşem yüzyıl dizisi hakkında ne düşünüyorsunuzz???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
harika bi dizi bence bayılıyorumm özellikle hatice ibrahim aşkı bitiriyor benii <3