Arama

Laptop almayı düşünüyorum, hangisini önerirsiniz? - Sayfa 4

Güncelleme: 25 Aralık 2017 Gösterim: 22.302 Cevap: 42
potemkin - avatarı
potemkin
Ziyaretçi
29 Mayıs 2012       Mesaj #31
potemkin - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba,

Sponsorlu Bağlantılar
Ev için eğlencelik bir laptop istediğimi söylemiştim başka bir başlıkta. Müzik, oyun, dizi, film için kullanacağım. Samsung NP550’nin ses ve görüntü kalitesi çok iyi dediler. İ7 işlemcisi ve 6 GB RAM var. Bluray ve JBL hoparlörü olması da ayrıca benim için süper bir özellik. Game of Thrones'u şöyle şöyle keyfine vara vara izlemek istiyorumMsn Happy Samsung’un görüntü kalitesini de biliyorum. Sizce nasıl? Var mı başka önerisi olan?
Mystique - avatarı
Mystique
Ziyaretçi
19 Haziran 2012       Mesaj #32
Mystique - avatarı
Ziyaretçi
Notebook Laptop Kampanyalar En Ucuz Dizst Bilgisayar Fiyatlar Netbook Plazma LCD TV L

Sponsorlu Bağlantılar
Bu laptoplardan birini almaya karar verdim.Hepsi istediğim özelliklerde.Marka olarak eleme yapacağım.4 marka var.Asus,Toshiba,Lenovo,Dell.Asus ve Toshiba'nın iyi olduğunu okuyorum çoğu sitede ama Lenovo ve Dell markaları ile ilgili çok bilgi bulamadım.Bu markalar nasıl markalardır?
liseli_herif - avatarı
liseli_herif
Ziyaretçi
9 Mayıs 2013       Mesaj #33
liseli_herif - avatarı
Ziyaretçi
Başka bi yer bulamadım. Cevap bulmak amacıyla buraya yazıyorum. Daha önce bi forum hakaret etti burası arama yerimi diye umarım burada olmaz.
Annem ablam evlenince (haliyle evdeki en sağlam pc gidecek) yeni bilgisayar alcağım dedi. Sınırım 1500 tl. Önerdiğiniz bi bilgisayar varmı şunlara uysunda
W8
Laptop
6-10 saat pil ömrü
Sağlam bi bilgisayar (5-10 oyunda anca avaşlamaya başlayacak)
Bluetooth Wi-Fi
En az C ve D diskleri toplam 400 gb
RAM : 3-4gb
işlemci fln sağlam bişey olsun anlamam ben.
W7 nin puanlamasına göre 5 üzerinden 4,5 alacak
Numerik tuş takımı olacak
klawyesi böyle yada böyle
klavye-1: http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...1982328/detay/
klavye-2: http://thgtr.com/msi-v-series-vr620-incelendi/5
WebCam ve CD oynacıtısı Extensa 5630 daki gibi olursa iyi olur
mbp - avatarı
mbp
Ziyaretçi
2 Eylül 2013       Mesaj #34
mbp - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar yeni bir notebook almak istiyorum fiyat olarak 1000tl gibi bir bütçem var oyun oynamak nfs cs gibi oyunlar genelde full hd film izlemek amaçlı alacağım bi notebook buldum fiyat uygun geldi sizce benim için yeterli olur mu?
SAMSUNG 300E5X S02TR Notebook , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiy
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2013       Mesaj #35
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
mbp adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar yeni bir notebook almak istiyorum fiyat olarak 1000tl gibi bir bütçem var oyun oynamak nfs cs gibi oyunlar genelde full hd film izlemek amaçlı alacağım bi notebook buldum fiyat uygun geldi sizce benim için yeterli olur mu?
SAMSUNG 300E5X S02TR Notebook , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiy

inceledim azda olsa anlarım ileri ki sürede size sıkıntı yaratacak donanımları sıralıyım size

harddisk dönüş hızı yawaş bu donanım ne kadar yüksek olursa olsun sonucta hafızadan okuyup o dosya üzerine yazıcagı için bir parça yawaşlaması söz konusu olacaktır. ekran kartı nvidia olması çok güzel zira atilerde çipsetten kaynaklanan bir ısınma sorunu mevcuttur. ram i de ileriki zamanlarda yetersiz olabilir 4 gb ilave ederseniz 3 yıl kadar işinizi görecektir saf blueraydan bahsediyorsanız sanırım çok sıkıntı olmaz ama saf bluerayların boyutları 50 gb video kalite yani bit rate leride 18 mb tir.
mbp - avatarı
mbp
Ziyaretçi
5 Aralık 2013       Mesaj #36
mbp - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır takip ettiğim bir ultrabook tablet karışımı bilgisayar var
gitti gidiyor da buldum sonunda sizce nasıl alınır mı
DELL XPS Duo Ultrabook i5 2.7GHz 4GB 128GB 12.5" GittiGidiyor'da 98712695
Son düzenleyen _Yağmur_; 5 Aralık 2013 12:27
mbp - avatarı
mbp
Ziyaretçi
22 Ocak 2014       Mesaj #37
mbp - avatarı
Ziyaretçi
Bu modeli almak istiyorum i5 işlemcisi var 2gb harici ekran kartı olması sebebi ilede almak istiyorum tavsiye edermisiniz ?

Asus X550LC XO095H Notebook - Notebook fiyatları , laptop fiyatları , dizüstü bilgisa
KaBuS_49 - avatarı
KaBuS_49
Ziyaretçi
29 Ocak 2014       Mesaj #38
KaBuS_49 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,

Yeni bir Asus X551CA Notebook almayı düşünüyorum. Bu modeli tavsiye eder misiniz?

Asus X551CA-SX030H Notebook - Notebook fiyatları , laptop fiyatları , dizüstü bilgisa

Teşekkür ederim.
KaBuS_49 - avatarı
KaBuS_49
Ziyaretçi
10 Nisan 2014       Mesaj #39
KaBuS_49 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar,

Eski bilgisayarım ömrünü doldurunca yeni bir notebook alamaya karar verdim. Başlıkta belirttiğim ürünü inceliyorum. Genellikle tasarım programları kullanıp film izlerim. Arada da oyun oynuyorum. Bu model sizce işimi görür mü?

Teşekkür ederim.

DELL Vostro 5470 S10F45C Notebook - Notebook fiyatları , laptop fiyatları , dizüstü b
KaBuS_49 - avatarı
KaBuS_49
Ziyaretçi
29 Mayıs 2014       Mesaj #40
KaBuS_49 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar,

Yeni Dell 5547 modelini satın almayı düşünüyorum. Kasa tasarımı ve kalitesi çok hoşuma gitti. Fiyat olarak baya uygun. Tavsiye eder misiniz? Teşekkür ederim.

Arama - 5547