Arama

Laptop almayı düşünüyorum, hangisini önerirsiniz? - Sayfa 3

Güncelleme: 25 Aralık 2017 Gösterim: 22.242 Cevap: 42
seyit - avatarı
seyit
Ziyaretçi
18 Ekim 2011       Mesaj #21
seyit - avatarı
Ziyaretçi
casper öneririm
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çizim programlarını kasmadan çalıştıra bilecek bi laptop almak istiyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana laptop önerebilir mi?
Sponsorlu Bağlantılar
SiLentLy - avatarı
SiLentLy
Ziyaretçi
26 Ekim 2011       Mesaj #23
SiLentLy - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Acet ve Casper
zeynelyel - avatarı
zeynelyel
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2011       Mesaj #24
zeynelyel - avatarı
Kayıtlı Üye
samsung RF511 i7 modelini öneririm çizim için 2 gb ekran kartı işini görür. çok şık ve kullanışlı, ısınma problemi yok, tuş takımı çok zarif ve kulanışlı. saygılar
en güzel imzamı nikah defterine atacam.
Mehmet Tapan - avatarı
Mehmet Tapan
Ziyaretçi
28 Ekim 2011       Mesaj #25
Mehmet Tapan - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar şuanda kullandığım laptop Toshiba A200 1vl 2 sene önce almıştım Allaha şkür taş gibi idare etti beni şuanki piyasaya göre en güzel laptop hangisi şu model alınır şu fiyata dediğiniz bir laptop varmı varsa yardımcı olurmusunuz?

Mail: blackmask@live.com
potemkin - avatarı
potemkin
Ziyaretçi
7 Şubat 2012       Mesaj #26
potemkin - avatarı
Ziyaretçi
Herkese merhaba.

Arkadaşlar uzun zamandır teknolojiyi takip edememiş biri konuşuyor şuandaMsn Happy

Freelance işler yapıyorum, metin yazarlığı... Eski laptopum işlerimi rahatlıkla görüyodu ama artık değişim zamanı geldi diye düşüünyorum. Ben core 2 duo işlemciyle idare ederim diye düşünüyodum ama ihtiyaçlar değişti. Laptopla daha fazla vakit geçiriyorum. bu yüzden son dönem oyunları kasabileceğim, ofis uygulamalarını son hızla kullanabileceğim, ufak grafik işlemlerini yapabileceğim bir sisteme ihtiyacım var. Dizüstü bilgisayarı olarak. Performans ve tasarım ön planda, teknik servis ve markanın genel başarısı da önemli. aklımdaki bazı markalar şunlar,

Asus,Samsung, toshiba...öncelikle bu markaları (i7 işlemci, iyi ekran kartı,kaliteli malzeme) gibi konularda değerlendirmeme yardımcı olursanız çok sevinirim. Sonrasında model olarak detaya girmiş oluruz.

Forumdaki uzmanlardan tavsiyeler bekliyorum.

Kolay gelsin herkese
potemkin - avatarı
potemkin
Ziyaretçi
7 Şubat 2012       Mesaj #27
potemkin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Laptop'lar konusunda uzman sayılmam ama üçü arasından, içimden bir ses ilk Acer diyor...

Cevap vermesi muhtemel diğer üyelerin cevaplarını beklerken google'da donanım içerikli konulara yer veren türkçe forumları aratabilirsiniz...

Aşağıdaki sitede de laptop'ları karşılaştırabilirsiniz:
$90 - $1,100, Acer Laptop Computers - Compare Prices, Reviews and Online Stores at BizRate

Çok teşekkür ederim, acer hiç aklımam gelmemişti, verdiğim markalar arasından sıyırıp acer deme sebebini merak ediyorum?

onun dışında cihazda ben şahsen performans ve tasarımı ön plana çıkarıyorum ama belki yanlış yapıyorumdur, daha çok neye dikkat etmem gerekiyor?
potemkin - avatarı
potemkin
Ziyaretçi
7 Şubat 2012       Mesaj #28
potemkin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hani nerde? adlı kullanıcıdan alıntı

acikcasi bende ona daha sicak bakiyorum ayni sekilde,tabi diger yorumlarda geldikten sonra fikrim degismezse...

verdiginiz link malesef benm bulundugum bolgeye delivery yapmiyor...Msn Sad

daha oncede bakmistim ...ayni zamanda bende laptop konusunda cok sey okuyorum ama okudukca dahada kafam karisti ...

bu nedenle beklemedeyim...Msn Happy

yinede akil akildan ustundur...
tesekkurler...

bu bir nevi benim de sorunum, o kadar çok detay varki cihazlarda, hiç anlamadığım şekilde 200-300 dolar arsında oynama oluyor.
potemkin - avatarı
potemkin
Ziyaretçi
18 Mayıs 2012       Mesaj #29
potemkin - avatarı
Ziyaretçi
Selam millet,

Özellikle ses çıkışı ve ses kaydı iyi bir alet lazım. Yapılan kayıtları depolayabileceğim hafızası yüksek bir bilgisayar olmalı. Bunların yanında film izlemek için blu-ray oynatıcısı da olsa fena olmaz haniMsn Happy Çok şey istedim ama yardım gerekiyor. Var mı tavsiyeniz?
adsız - avatarı
adsız
VIP VIP Üye
18 Mayıs 2012       Mesaj #30
adsız - avatarı
VIP VIP Üye
ben ''hp envy'' öneririm ses çıkışı çok çok iyi film de izlersin ram 8 gb hard diski hatırlayamadm Msn Grin müthiş özellikleri var ses konusunda
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ömr-ü bahar