Arama

Ogün Koç'un hayatı hakkında bilgi verir misiniz?

Güncelleme: 29 Mayıs 2011 Gösterim: 1.731 Cevap: 2
ilginç genç - avatarı
ilginç genç
Ziyaretçi
29 Mayıs 2011       Mesaj #1
ilginç genç - avatarı
Ziyaretçi
Ogün KOÇ'un hayatını vikidebini vaya biyografisini istiyorum ve bu bana çok acil lazım yardımcı oldursanız çok ama çok sevinirim Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
29 Mayıs 2011       Mesaj #2
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ilginç genç adlı kullanıcıdan alıntı

Ogün KOÇ'un hayatını vikidebini vaya biyografisini istiyorum ve bu bana çok acil lazım yardımcı oldursanız çok ama çok sevinirim Msn Happy

ilçeEminönü
AdresÜnlü İş Merkezi A Blok No: 24 (Zeyrek Kafe yanı)- Unkapanı
Sponsorlu Bağlantılar
Telefon (212) 621 64 95
Telefon (532) 585 46 77

Keman Dersi / Ogn Ko / www.kemandersim.com / www.kemanatolyesi.com

E-postaBu firmaya mesaj göndermek için tıklayın
1973 yılı Çanakkale Biga doğumlu olan Ogün Koç, müzikal geleneğe sahip bir aileden geliyor. Birçok keman hocasından ders alarak 10 yasında keman çalmaya başlayan Ogün Koç 96/97/98 yılları arasında Üsküdar Musiki Cemiyeti çalışmalarında bulunmuş. TRT den Galip Sokulu, Eyüp Uyanıkoğlu gibi önemli bestekar ve Türk Sanat Müziği sanatçılarına eşlik etmekle profesyonel müzik yaşamını zenginleştirmiş. Aynı zamanda Safiye Soyman, Nadide Sultan, Hüner Çoşkuner, Ceylan, Kamuran Akkor, Ferdi Tayfur, Yıldız Tezcan gibi birçok sanatçının çalışmalarında bulunmuş ve keman şefliği yapmıştır.
Her türlü donanımını tamamlamış yıllardır birçok sanatçıya keman çalıyor olmanın getirdiği birikimle yedi senedir keman dersleri veren Ogün Koç kendi tekniği ile öğrencilerine nota, solfej, makam ve 4.dersten itibaren şarkı icra ettiriyor.

Çocuk Dünyasında İnternet Rehberiniz | Çocuklar için Aktiviteler, Etkinlikler ve Meka

OGÜN KOÇA MESAJ GÖNDEREBİLİRSİN LİNKLERİ İNCELEYİNİZ
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
29 Mayıs 2011       Mesaj #3
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ilginç genç adlı kullanıcıdan alıntı

Ogün Koç (Ogün Koç Kimdir? - Ogün Koç Hakkında)
collage

1973 yılı Çanakkale Biga doğumlu olan Ogün Koç. müzikal geleneğe sahip bir aileden geliyor.Birçok keman hocasından ders alarak 10 yasında keman çalmaya başlayan Ogün Koç 86/87/88 yılları arasında Üsküdar Musiki Cemiyeti çalışmalarında bulunmuştur.TRT den Galip Sokulu , Eyüp Uyanıkoğlu gibi önemli bestekar ve Türk Sanat Müziği sanatçılarına eşlik etmekle profesyonel müzik yaşamını zenginleştirmiştir.Aynı zamanda Safiye Soyman , Nadide Sultan , Hüner Çoşkuner , Ceylan, Kamuran Akkor , Ferdi Tayfur , Yıldız Tezcan gibi birçok sanatçının çalışmalarında bulunmuş ve keman şefliği yapmıştır. şuanda halen Gülden Karaböcek ' in keman şefliğini yapmaktadır.

Her türlü donanımını tamamlamış yıllardır birçok sanatçıya keman çalıyor olmanın getirdiği birikimle yedi senedir keman dersleri veren Ogün Koç kendi tekniği ile öğrencilerine nota , solfej , makam ve 4.dersten itibaren şarkı icra ettiriyor
.

Kaynak
Sen sadece aynasin...