Arama

Web sitesinden nasıl para kazanılır?

Güncelleme: 8 Ağustos 2013 Gösterim: 1.600 Cevap: 1
dinleyenadam - avatarı
dinleyenadam
Ziyaretçi
5 Ağustos 2013       Mesaj #1
dinleyenadam - avatarı
Ziyaretçi
Web sitesi nasıl kurulur ve geliştirilir, web sitelerinden kazanç nasıl sağlanır?

Bir web sitesi açmak istiyorum ve kendi adımı duyurmak kendime dair bir şeylerden başlamak, ufak da olsa küçük küçük yükselmek zevkle yapabileceğim bir şey arıyorum istiyorum. Ama fazla bir bilgim yok. Web sitesi nasıl açılır, nasıl para kazanılır gibi bir çok şeyleri merak ediyorum bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve site kullananlar varsa tavsiyelerini ne yaptıklarını merak ediyorum. Teşekkürler
Son düzenleyen nötrino; 8 Ağustos 2013 10:34
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
5 Ağustos 2013       Mesaj #2
Fırat.Duran - avatarı
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Web sitesi için iki yolunuz var; Ya kendi sitenizi kendiniz tasarlayacaksınız yada hazır sitelerden faydalanacaksınız...

Sponsorlu Bağlantılar
Kendim tasarlamak istiyorum derseniz HTML mutlaka öğrenmeniz lazım. Ondan sonra PHP veya ASP öğrenmeniz gerek ki bu uzun sürer...

Hazır siteler phpbb yada vbulletin tavsiye ederim. Phpbb ücretsizdir ve vbullteine oranla biraz yavaş gelişir. Vbulletin paralıdır bir kere alırsınız fakat bonuslar için ücret ödersiniz. Yani bir nevi geliştirme ücretleri...

Para kazanmaya gelince özgün yani içeriğiniz başka hiçbir sitede olmamalı ki birinci sıraya oynayabilin.
Küçük siteler için para kazanmanın en güzel yolu Google Adsensedir.
Son düzenleyen nötrino; 8 Ağustos 2013 10:35