Arama

Gmail hesabı nasıl açılır?

Güncelleme: 13 Kasım 2015 Gösterim: 1.881 Cevap: 1
izaa - avatarı
izaa
Ziyaretçi
12 Kasım 2015       Mesaj #1
izaa - avatarı
Ziyaretçi
Gmail hesabı nasıl açılır? Gmail hesabı açarken hangi bilgileri yazmam gerekir? Gmail hesabı açarken telefon numarası yazmak zorunda mıyım?

Arkadaşlar merhaba. Sizden bir konuda yardım isteyecektim. Benim hattım birkaç zamandır kullanılmıyor, iptal edildi. Yani bir telefon numaram yok. Fakat çok acil bir Gmail adresi almam gerekiyor. Gmail'e kayıt olmak için telefon numarası ise zorunlu. Ne yapacağımı bilmiyorum. Evet bu istediğim saçma olacak ama lütfen kullanmadığınız bir Gmail/ msn adresiniz varsa özelden şifresiyle birlikte atar mısınız? Veya açabilecek olan var mı? Okuduğunuz için teşekkürler.
Son düzenleyen ahmetseydi; 13 Kasım 2015 06:36 Sebep: İç başlık eklendi.
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
13 Kasım 2015       Mesaj #2
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
izaa adlı kullanıcıdan alıntı

Gmail hesabı nasıl açılır? Gmail hesabı açarken hangi bilgileri yazmam gerekir? Gmail hesabı açarken telefon numarası yazmak zorunda mıyım?

Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar merhaba. Sizden bir konuda yardım isteyecektim. Benim hattım birkaç zamandır kullanılmıyor, iptal edildi. Yani bir telefon numaram yok. Fakat çok acil bir Gmail adresi almam gerekiyor. Gmail'e kayıt olmak için telefon numarası ise zorunlu. Ne yapacağımı bilmiyorum. Evet bu istediğim saçma olacak ama lütfen kullanmadığınız bir Gmail/ msn adresiniz varsa özelden şifresiyle birlikte atar mısınız? Veya açabilecek olan var mı? Okuduğunuz için teşekkürler.

Yeni bir GMAIL hesabı açmak için TIKLAYIN.
Açılan ekranda sağ taraftaki boşlukları gerekli bilgileri yazın. Bu bölümde Telefon numarası yazmak zorunda değilsiniz.
Bilgileri yazdıktan sonra 'Robot olmadığınızı kanıtlayın' bölümündeki doğrulama kodunu girin ve Hizmet şartlarını kabul ettiğiniz kutucuğu işaretleyip Sonraki adım' düğmesi ile hesabınızı oluşturabilirsiniz.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ