Arama

Sayfa Yöneticisi Android Os Uygulaması

Güncelleme: 20 Temmuz 2013 Gösterim: 1.974 Cevap: 4
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
13 Temmuz 2013       Mesaj #1
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Sayfa Yöneticisi Android Os Uygulaması Nedir?
MsXLabs.Org
Sponsorlu Bağlantılar

Açıklama; Facebook Sayfa Yöneticisi sayfa sahiplerinin hedef kitlelerine daha kolay bağlantı kurmalarını sağlar.

sayfa yoneticisi 1

Birden fazla sayfadaki hareketleri izlemelerine yardım eder. Facebook’ta sayfa yöneticilerinin hızlı ileti göndermesine, fotoğraf paylaşımı yapmalarına ve gelen yorumlara cevap veremelerini sağlıyor.

Bilidimler anlık gösterilip, istatistiklere bakılabiliyor.

-Sayfa ismiyle yeni gönderimler (fotoğraf, yanıt gibi…)
- Sayfanıza yazılan özel gönderimleri görüp yanıtlayın
- Hareketleri anlık bilidirim olarak görün
-İstatistikleri takip edin

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2013       Mesaj #2
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Normal Facebook programı ile neredeyse hiçbir farkı yok. Yönetici çıkartıp ekleme yok, mesaj düzenleme yok bunlar sayfayı yönetmek için en önemli şeyler ama ne yazık ki hala eklemediler.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu arada indirme bağlantısı olarak garip bir site yerine resmi Play sayfası kullansanız daha iyi olmazmıydı? Doğrudan Android cihazınıza güvenilir şekilde yükleme yapmak daha iyi olur: Sayfa Yöneticisi

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
19 Temmuz 2013       Mesaj #3
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

Normal Facebook programı ile neredeyse hiçbir farkı yok. Yönetici çıkartıp ekleme yok, mesaj düzenleme yok bunlar sayfayı yönetmek için en önemli şeyler ama ne yazık ki hala eklemediler.

Bu arada indirme bağlantısı olarak garip bir site yerine resmi Play sayfası kullansanız daha iyi olmazmıydı? Doğrudan Android cihazınıza güvenilir şekilde yükleme yapmak daha iyi olur: Sayfa Yöneticisi

Haklı olabilirsiniz, ancak Play'den indirmek isteyen biri olursa diye sitede Google Play'den indir diye bir bağlantı olduğunu görebiliyorsunuzdur. Burada tarafımca riskli bir şey yok. Tabii ki kişinin tercihidir bu, ve son bir not garip site diye adlandırdığınız sitenin MsXLabs'ın kardeş sitesi olarak geçtiğini biliyorsunuzdur? Bu biraz garip bir cümle olmamış mı sizcede? Yorumunuz için teşekkürler..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2013       Mesaj #4
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Nutricia adlı kullanıcıdan alıntı

Haklı olabilirsiniz, ancak Play'den indirmek isteyen biri olursa diye sitede Google Play'den indir diye bir bağlantı olduğunu görebiliyorsunuzdur. Burada tarafımca riskli bir şey yok. Tabii ki kişinin tercihidir bu, ve son bir not garip site diye adlandırdığınız sitenin MsXLabs'ın kardeş sitesi olarak geçtiğini biliyorsunuzdur? Bu biraz garip bir cümle olmamış mı sizcede? Yorumunuz için teşekkürler..

MsXLabs'ın kardeş site işlerine girdiğini daha sonradan öğrendim, buzamana kadar MsXLabs için alışılagelmiş bişey değildi. Herneyse Play'de varken başka siteden ücretsiz programları indirenin fazla olacağını sanmam. Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
20 Temmuz 2013       Mesaj #5
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

MsXLabs'ın kardeş site işlerine girdiğini daha sonradan öğrendim, buzamana kadar MsXLabs için alışılagelmiş bişey değildi. Herneyse Play'de varken başka siteden ücretsiz programları indirenin fazla olacağını sanmam. Msn Grin

Haklı olabilirsiniz ama dediğim gibi kişinin tercihi isteyen istediği yerden indirebilir, tekrar teşekkürler. Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.