Cevap Yaz Yazdır
Gösterim: 1.061|Cevap: 0|Güncelleme: 9 Haziran 2015

Canlı Skor Android Uygulaması

Mesaja atla
9 Haziran 2015 11:12   |   Mesaj #1   |   
Intersect - avatarı
VIP Schutzwaffe
Canlı Skor Android Uygulaması

Canlı maç sonuçları sekmesindeki yenileme tuşu ile siz istediğinizde güncelliyorsunuz böylelikle kota dostu bir uygulama olarakta göze çarpıyor. 395k dosya boyutu ilede kullandığınız cihazda çok yer kaplayıp cihazınızı kasmamakta.
Sponsorlu Bağlantılar

canliskor 2

Canlı maçların üzerine tıkladığımızda maç detay bilgilerine , iki takımında kadro bilgilerine ve takipçilerinim bir birleri ile sohbet etmeleri için her maç için ayrı forum alanı bulunmakta , bu forum alanına dahil olmak için çok kısa bir üyelik forumu yer almakta akabinde maçı canlı takip eden ve kuponlarında bu maçın bulunduğu kişilerde chat yapmanız mümkün.

Günlük iddaa kuponları özelliği hiç bir uygulamada bu kadar kaliteli değil çok sayıda farklı şekilde kaliteli iddaa kuponu bulunmakta iddaa kodu ve oranlarıyla birlikte siz kullanıcılarına sunulmakta. İddaa maç programıda gün gün en güncel şekilde sizlerle.

Bu muazzam özellikleriyle öne çıkan Canlı Skor uygulaması diğer uygulamalardan bir adım önde biz editörler olarak siz iddaa severlere bu uygulamayı öneriyoruz.

Canlı Skor Uygulaması İndirme Linki

Hızlı Cevap
Mesaj:
Telefon forumu 'Canlı Skor Android Uygulaması' konusunu görüntülüyorsunuz: Canlı Skor Android Uygulaması Canlı maç sonuçları sekmesindeki yenileme tuşu ile siz istediğinizde güncelliyorsunuz böylelikle ...

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç