Arama

Saç dönerleri nasıl düzeltilir?

Güncelleme: 23 Nisan 2018 Gösterim: 47.433 Cevap: 5
mokenn - avatarı
mokenn
Ziyaretçi
17 Aralık 2011       Mesaj #1
mokenn - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar,
Arkadaşlar bende saç döngüsü var sağ tarafımda, az bi şekildede sol tarafımda var ne yaptıysam yapıyım geçmedi örneğin duş aldıktan sonra yada denize girip çıksam bile bu döngünün oldugu yerdeki saç hiç bir şekilde inmiyor. Geçen sene saçımı uzatmıştım baya uzundu ve döngü geçmişti fakat kestirince tekrar oluştu bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Bu döngüyü nasıl yok edebilirim? kalıcı olarak kurtulmak istiyorum...

Edit: Forumda yeniyim, konun yeri yanlış olabilir.Böyle bir durum varsa, gerekli yere taşırsanız sevinirim Msn Happy
Son düzenleyen Safi; 23 Nisan 2018 00:26
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ağustos 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Saçınızda bulunan şikayet için sizi görmeden kesin çözümler söylemek olanaksız. Ancak bu problemin kalıcı düzleştirme işlemi ile büyük ölçüde çözüldüğü bilinmektedir. Kalıcı düzleştirme işleminin ise kesinlikle profesyonel kişilerce yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Kalıcı düzleştirme işlemine alternatif olarak 2-4 ay arası kalıcılığı olan keratin ile düzleştirme yöntemini de tercih edebilirsiniz. Tabii tüm bu işlemler için öncelikle saçınızın işleme uygunluğu kontrol edilip onaylanmalıdır. Ayrıca belli uzunluğun altındaki saçlar için bu işlemi yapmak mümkün değildir. Bunun dışında güçlü şekillendiriciler ile de saçın o bölgesine şekil vermek mümkün. Ancak tüm bu alternatifleri, saçınızı gören bir saç uzmanı daha doğru değerlendirecektir.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 23 Nisan 2018 00:32
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2013       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bakın tek çözüm gibi bişey şu annenizin veya ablanızın saç paravanaları var ya onları gece yatmadan dönerin olduğu bolgeyi nasıl olmasını istiyosan öyle takıcaksın o gece öyle kalıcak sonra sabaha düzgün bi şekilde çıkacak her gün yapman lazım
kesin çözümse dönere göre saç modeli yapmak Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2015       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Saçınızda döner veya sakar varya o tarafı berber de tras olurken kel gibi olana kadar kazıtın sorun gidecektir kazittiktan sonra jöle surun bekleyin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2015       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yav bende saçımda hep döner istedim Msn Grin bide ince telli bir saça sahibim saçım şekil almıyor , en azından bi döner olsa az havada kalır Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2018       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nerde yaptirdin brezilya fonunu herhangi bir berberde olurmu ben izmir seferihisar da kaliom