Arama

RuffRyders - Sayfa 6

Güncelleme: 31 Temmuz 2021 Gösterim: 54.971 Cevap: 141
DERF_YORK - avatarı
DERF_YORK
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009       Mesaj #51
DERF_YORK - avatarı
Kayıtlı Üye
Elinden geldiğinin Fazlasını yaparak.. Herkeze Yardımcı olmaya çalışan..
Ayrımcılık yapmayan. Banada
Bir çok konuda Emeğini Paylaşan..
Sponsorlu Bağlantılar
Saygı değer birisi. Allah Ailesinede Onada Güzel Ömürler nasip eder İnşalllah.
He birde Umarım Sevdiği Kız Adriyana lima mıydı Msn Embarrassed Onunla Tanışır İnşallah. Msn Happy
Böyle bir Bölüm olduğunu Malesef yeni fark etttim Yoksa Şimdiye kadar Çoktaaan Yazardım. Hep Saygıyla kal RuffRyders

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Beni Ona sorsanız, 1 ölüyüm. Bana O'nu sorsanız tüm kalemlerim...
T_walkeR - avatarı
T_walkeR
Ziyaretçi
4 Mart 2009       Mesaj #52
T_walkeR - avatarı
Ziyaretçi
1 Sozle.......RuffRy''den YYYYYYooooooooooookkkkkkkk
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
12 Mart 2009       Mesaj #53
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
RuffyRyders, Sen Hatırladın mı ? Bir Zamanlarda Chat1 Odasında Benden Teşekkür / İtibar İstemişsin Bi O Kadar Teşekkür/İtibar Bastık Eee Biz Sana Şikayet Ettik mi? Hayır Etmedik. Neden Etmedik? Ben Senin Gibi Değilim.

Toplist'e Bakabilirsin 6-7 Kişi Eksik Onlarda İtibar Durmadan Zıpladılar. Senin Haberin Yok Msn Wink 3 Kişiyi Banlayıp VİP Üyeliği El Koydu, Senin İyi Bir Arkadaşın Var Onunda İtibarı Hızla Yükseldi Sen Ona Suçlu Bulmuyorsunda Bizi Suçlamaya Çalışıyorsun, Seninde İtibarın Zıplasaydı Böyle Davranmazdın Şimdi Herkesi Düşman Ettiniz. Eskiden O Davranışlarını Yapmasaydın Böyle Şeyler Olmayacaktı. Bide Periyodik Hesaplamışsın Pehhh Sevdiği İnsanlara İtibar Verilmez mi? Kesinlikle İtibar Vermeyecek Diye Bişey Yoktur.
Düşman Üye Varsa Vermez, Dost Üye Varsa Sonuna Kadar Verir.

Biz Herkese İtibar Basıyorduk, Üyelere/Yetkililere Bana Niye İtibar Gelmiyor Diğer Üyeler İtibar'ı Fırladı Diyip Direk Atlıyorsun Kıskanmanız Normaldir, 1 Konu Açsa Bile İtibar Basarız Çok Zor Değil. İsterse Senin 5 Yıldız Olsun 500Bin İtibarın Olsun Eline Ne Geçecek ? İstersem Admine Rica Edip -99999 İtibar Puan Yapacağım Buda Sana Kapak Olsun. ( Yapmazsa Canı Sağolsun.)

Anket Olayına Gelelim, Sende MSN Yoluyla İstek Yapmıyormusun MSN'deki Arkadaşlara Rica Ederek Buraya Üye Olup Sana Oy Verenler Var ? Yapmıyorum Diyorsan Yalandır. Bu Yöntem Herkes Yapabilir Yapmadığı İnsan Kalmamıştır.

Benide Aday Verseydi Anket Sayısına İnanırmıydın Bilemem Çok Rahat 100'ü Geçer. Buda Hit/Run-Vur/Kaç Hilesi. Vur Kaç Nedir ? Ankete Oy Basıp Kaçar.

Herkesin Birbirinizi Düşürmenizi Çok Yanlış, Sen Eskiden Böyle Değildin Herkesin Sırtına Vurdunuz Dostluğu Kaybettin...

Sen Herkese Sahte Meyveler Dağıttın, Dost Ağaçlar Sana Taşladılar.

Sana Kim Düşmanlığı Öğrettiyse Yanlış Yoldasın O Güvendiğin Kişiyede Fazla Güvenme Her An Oda Sana Sırtını Döner Msn Wink

Hadi Eyvallah. Wave

Bundan Sonra Yorum Yok Herkes Kendi Msxlabs Çerçevesinde Takılsın... Dost/Düşman Ayrımcılık Yapmıyoruz...

Saygılar...
MaRCeLLCaT - avatarı
MaRCeLLCaT
Ziyaretçi
12 Mart 2009       Mesaj #54
MaRCeLLCaT - avatarı
Ziyaretçi
Bizi Suçlamaya Çalışıyorsun,

siz biz kavramını kabullendiniz bakıyorum biz kİM siz kim

Kıskanmanız Normaldir ,

kim neyi kıskanacak hiçbir şekilde doğruluk gerçekcilik payı kalmadı

Herkesin Sırtına Vurdunuz

gruplaşarak yapılanlar kabul görseydi ben verdim sıra sende dendiğinde hadi oyum sana denseydi farklı olurdu değilmi ??

Demek isterdim ama gerek duymuyorum....
Bundan sonara sende takılma böyle şeylere Ruff ne esprisi kaldı itibarın yada ayın üyesi olmanın , hiç bir gerçekciliği yok bunu herkes biliyor .Bırak egolar tatmin edilsin.
Kaldıki bir mod çıkıp sahte üyelik sahte itibargibi konuların direk içinde olan birini aday gösteriyor sebebi msnde beni aday göster demesiymiş Msn Grin

Takılma artık bırak ... Emi çoçuummm Msn Grin
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
12 Mart 2009       Mesaj #55
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Ya burası Ruffy 'e özel, ona yorum yapmak için açılan bir konu, nelere alet ettiniz. Gruplaşmaymış neymiş aşın artık bunları ne gruplaşması ? Benim neden kimseyle bir sorunum yok ? İktidar ve muhalefeti geçtiniz ya tebrikler...
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
MaRCeLLCaT - avatarı
MaRCeLLCaT
Ziyaretçi
12 Mart 2009       Mesaj #56
MaRCeLLCaT - avatarı
Ziyaretçi
Ruff'a bazı şeyleri takmaması adına yorum yaptık.Ne güzel söylemişsin burası onun adına açılmış bir konu bende sadece Ruff'a özel yorum yaptım...

Ama senin mesajında Ruffla ilgili yorum göremedim. Lütfen ama burası Ruff'a ait bir konu Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
12 Mart 2009       Mesaj #57
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
MaRCeLLCaT adlı kullanıcıdan alıntı

Ruff'a bazı şeyleri takmaması adına yorum yaptık.Ne güzel söylemişsin burası onun adına açılmış bir konu bende sadece Ruff'a özel yorum yaptım...

Ama senin mesajında Ruffla ilgili yorum göremedim. Lütfen ama burası Ruff'a ait bir konu Msn Happy

Polemiğe girmek istemiyorum. Görünen o ki, yorumun dışında bir üstteki brutal 'in mesajına cevaplar vermişsin. Konu Ruffy 'e ait olduğu için cevap vermek gerekiyorsa bunu kendisi de yapabilir ve yapmış da zaten. Cevabını yazacağı yeri de ziyadesiyle iyi seçmiş. Yazdığın şeylerin benimle bir ilgisi yok, beni ilgilendiren kısmı tahrik edici mesajlar yazılıp karşı taraflara cevap hakkı verip yanlış anlaşılan bir konunun deşilmesidir. Bunu istemiyorum. Biliyorum ki sen de istemiyorsun ama savunma duygusuyla hareket edilirse çok su kaldırır bu işler.

Ayrıca, birileri kalkıp " biz " ifadesini kullanırsa karşı tarafı da " siz " ifadesi altında toplanmaya mecbur kılar. Foruma yazılan mesajlara dikkat edin lütfen. Aramıza yeni katılan üyeler forumları dolaşırken bizli sizli ifadeleri görecektir. Ön yargı oluşturabilir kişilere için.

Saygılar
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
sanar - avatarı
sanar
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009       Mesaj #58
sanar - avatarı
Kayıtlı Üye
anbukakashi 2
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
sanar - avatarı
sanar
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2009       Mesaj #59
sanar - avatarı
Kayıtlı Üye
Mart ayı Üyesi oylaması bitmiş olmalı
Msn Happy

İlk ben tebrik edeyim.

RuffRyders
Tender

888242vftmg7ccfj

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
peaceful - avatarı
peaceful
Ziyaretçi
7 Nisan 2009       Mesaj #60
peaceful - avatarı
Ziyaretçi
TEBRİKLER !AYIN BAŞARILI ÇALIŞKAN ÜYESİ.

Smiley32Msn NerdBow