Arama

Mayıs Ayı İçin "Ayın Üyesi Anketi" Adayları - Sayfa 2

Güncelleme: 30 Nisan 2010 Gösterim: 2.991 Cevap: 22
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
1 Nisan 2010       Mesaj #11
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Bu konu neden uzadı anlamadım. Her üye ya da yetkili aday gösterebilir. Mayıs ayı için aday göstereceğimize göre de bu adayın Nisan, Mayıs ve geçmiş performansı önemlidir. Doğrusu bu olmakla birlikte adayların bazan bu performansı gösteremedikleri halde aday oldukları ve hatta seçildikleri de gerçektir. Bu durumdan dolayı da onları aday gösterenlerin hatası olduğunu hiç düşünmedim.

Sponsorlu Bağlantılar
Forumda üye olmak bence ayın üyesi olmak kadar prestijlidir. En fazla aday gösterilenlerin aday oldukları şeklinde bir karar olmasa bile bu yönde bir uygulama olduğunu sandığım için adayımı önerdim. Adayım bu ay ve aday olacağı gelecek ayda performans gösteremezse zaten seçilemez.

Yeni katılan üyeler de yeterliklerini ispat ettiklerinde bu listede yer alabilirler ama onlar için de kriter önerilen ayda ve seçim yapılan yapılan aydaki performanslarıdır sanıyorum.

Kimsenin kimseye karşı olduğunu sanmıyorum. MsXLabs büyük ve kendi alanında iddialı bir forum ve bizler de onun birer parçası olarak gücünü sürdürmesini ve artırmasını istiyoruz.

Bu konu için yeterlik veriyorum . Lütfen yanıt verilmesin.

Cevap hakkı doğuran bir mesajla konuya yeterlik vermek birbiriyle çelişen bir durum. Ricanı yerine getiremeyeceğim bu sebeple.
Sırasıyla;
"Bu konu niye bu kadar uzadı?" sorusuyla giriş yapıp 2 saat önce nihayetlenen bir konuyu uzatmaya götüren isim şimdi sen oldun.
Yetkili aday gösterilemez, kurallarda açıkça belirtildiği gibi konu mesajlarına da bu bilgi mütemadiyen geçiliyor.
Aynı mesajın içeriğinde bir de şuna dikkat çekiliyor: Üyenin aday gösterildiği ay içindeki performansının belirleyici kriter olduğu.
Yani geçmiş dönem performanslar savunduğunun aksine aday gösterilmesi için yeterli sayılmıyor. Önceliğimiz seçilen üyeler yerine seçilmeyen, belki yeni olan veya eskilerden ama bir şekilde ve kendi alanlarında iyi niyetli olarak ortaya koydukları çabalarıyla diğer üyeleri öne çıkarmak, takdir etmek.
Ayın üyesi seçimlerinin epeyce suiistimale uğratıldığı yolundan çıkarsak belki daha itinalı yaklaşımlarda bulunulabilir.

Ve bir yetkili olarak üzerine düşen bir şekilde yeterlilik için çabalayan isimleri takip edip aday olarak sunmak. Dönüp dolaşıp aynı isimler üzerinden hareket etmek değil.

Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Cevap hakkı doğuran bir mesajla konuya yeterlik vermek birbiriyle çelişen bir durum. Ricanı yerine getiremeyeceğim bu sebeple.

Sponsorlu Bağlantılar
Sırasıyla;
"Bu konu niye bu kadar uzadı?" sorusuyla giriş yapıp 2 saat önce nihayetlenen bir konuyu uzatmaya götüren isim şimdi sen oldun.
Yetkili aday gösterilemez, kurallarda açıkça belirtildiği gibi konu mesajlarına da bu bilgi mütemadiyen geçiliyor.
Aynı mesajın içeriğinde bir de şuna dikkat çekiliyor: Üyenin aday gösterildiği ay içindeki performansının belirleyici kriter olduğu.
Yani geçmiş dönem performanslar savunduğunun aksine aday gösterilmesi için yeterli sayılmıyor. Önceliğimiz seçilen üyeler yerine seçilmeyen, belki yeni olan veya eskilerden ama bir şekilde ve kendi alanlarında iyi niyetli olarak ortaya koydukları çabalarıyla diğer üyeleri öne çıkarmak, takdir etmek.
Ayın üyesi seçimlerinin epeyce suiistimale uğratıldığı yolundan çıkarsak belki daha itinalı yaklaşımlarda bulunulabilir.

Ve bir yetkili olarak üzerine düşen bir şekilde yeterlilik için çabalayan isimleri takip edip aday olarak sunmak. Dönüp dolaşıp aynı isimler üzerinden hareket etmek değil.

Sitede performans gösteren hep aynı kişilerdir dikkatinizi çekerim. Bu nedenden dolayı aynı kişiler aday gösterilmektedir.

ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
2 Nisan 2010       Mesaj #13
ener - avatarı
Ziyaretçi
Ben Valeria diyorum Wiggle
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
2 Nisan 2010       Mesaj #14
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Mayıs ayı için aday önerim istekli.
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
3 Nisan 2010       Mesaj #15
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Sen sadece aynasin...
gölge - avatarı
gölge
Ziyaretçi
5 Nisan 2010       Mesaj #16
gölge - avatarı