Arama

Msn Nedir?

Güncelleme: 4 Ocak 2008 Gösterim: 4.363 Cevap: 1
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
4 Ocak 2008       Mesaj #1
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
MSN

Sponsorlu BağlantılarMsnlogo


MSN'in logosu

MSN, Microsoft'un internet tabanlı hizmetlerini yürüttüğü kurumudur. Microsoft Network kelimelerinin kısaltılmış halidir. 24 Ağustos 1995 tarihinde Windows 95 işletim sistemi ile birlikte çıkmıştır. 2006 yılında MSN hizmetlerinin çoğu Windows Live bünyesine katılarak yeniden adlandırılmıştır.
İnternet servis sağlayıcısı olarak da hizmet verir. Ayrıca .NET Passport hizmetinin belkemiğidir. Google'ın arama motoru teknolojisindeki tekelini kırmak ve arama motoru piyasasından pay kapmak amacıyla MSN Search hizmeti geliştirilerek hizmete sunuldu. Arama motoru hizmetinin yanı sıra bir portal olarak haber, video, yaşam gibi çeşitli konularda gezginlerine çeşitli bilgiler sağlar.Ayrıcana Bakınız:
MSN Messenger Türkiye Forumları - MsXLabs
MSN Messenger Nedir?
X-Sözlük Konusu: ne demek anlamı tanımı.
DreamLiKe - avatarı
DreamLiKe
VIP (ღ♥kaLßin kadar konuş.♥ღ)
4 Ocak 2008       Mesaj #2
DreamLiKe - avatarı
VIP (ღ♥kaLßin kadar konuş.♥ღ)
ekmeginin önemli bir bölümünü türkiyeden kazanan zımbırtı. avrupa da insanların ayda ortalama 8 saat kullandıkları bu programı aşmış türk insanı ayda ortalama kırk saatin üzerinde kullanmaktadır. ne kadar konuşcak şeyimiz var yahu konuş konuş bitmiyor bilgisayarda işim gücüm olmadıgı bırak interneti veya müzik dinlemeyi mouse dahi kıpırdatmayıp hiç bi işlem yapmadıgım saatler süresince bile bilgisayarın açık durmasına sebebiyet veren yegane programdır msn Msn Happy içerisinde yalnız kalabalıkları barındırırMsn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
® Ŧ єє г ђ ç є l

Benzer Konular

18 Haziran 2011 / kaaaaaadir Soru-Cevap
3 Ocak 2011 / Ziyaretçi Soru-Cevap
10 Kasım 2009 / alpaykalyon Soru-Cevap
24 Ağustos 2009 / 0zkan321 Soru-Cevap