MsXLabs
2005-2016
Cevaplanmış forumunda yer alan Siyah Cin tarafından açılmış Bepanten Plus kreminin faydası nedir? konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: Bepanten Plus nasıl bir kremdir, nasıl bir etkiye sahiptir? Bepanten Plus adlı kremin yararları nelerdir? ... Etiketler:
  • bepanten
  • bepanthen plus
CEVAP VAR

Bepanten Plus kreminin faydası nedir?

Gösterim: 168.735 | Cevap: 14
9 Eylül 2009 08:40   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
Bepanten Plus nasıl bir kremdir, nasıl bir etkiye sahiptir?
Bepanten Plus adlı kremin yararları nelerdir?
Krem içeriğinde neler bulunur?

Duyduğuma göre bepanten plus adlı krem sivilceler ve yara izleri için oldukça faydalı ve etkili bir kremmiş, gerçekten öyle mi, konuyla ilgili bilgi verir misiniz?
Sponsorlu Bağlantılar
En iyi cevap Snake_2834 tarafından gönderildi

Bepanthene Plus adlı krem tıbbi bir krem aslında. Hekimlerin dermetit ve pişiklerde cilt kuruluğunda sıkça kullandıkları bir krem. Suna Dumankaya da bu kremin güzelliğinden faydalanıp kuru ciltlere hitaben güzel bir cilt bakım kremi hazırlamış. Kullanım süresi 3 ay. İşte tarifimiz.
MALZEMELER: 1 date Bepanthene plus krem 7-8 damla kayısı yağı 1 adet Evingen ampul.
KULLANIMI : Bütün malzemeleri karıştırıp krem haline getirdikten sonra cildinize sürün.
ÖNEMLİ UYARI : Bu kremi gece yatarken kullanın. Yağlı krem olduğundan güneş lekesi yapacaktır. Gece bakım kremi olarak kullanmak daha uygun.
Son düzenleyen nötrino; 1 Kasım 2015 10:41 Sebep: İç başlık ve soru düzeni!!
fadedliver
9 Eylül 2009 14:12   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi

Bepanten Plus kreminin faydaları nedir?

Bahsettiğiniz ilaç doktor tavsiyeli bir kremdir.Büyük ihtimalle kullanan için faydalı olacaktır.
Son düzenleyen nötrino; 1 Kasım 2015 11:07 Sebep: Alıntı soru kaldırıldı!
Misafir
20 Ekim 2009 17:11   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
Prospektüse göre plus olanın içinde bir başka etken madde de var oda yara iyileşme süresini hızlandırıyormuş.Doktora sordum her zaman nemlendirmek için kullanıma uygun değildir dedi.
Son düzenleyen nötrino; 1 Kasım 2015 10:19 Sebep: Mesaj düzeni!
Misafir
18 Şubat 2010 07:32   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi

Burnumun kenarında biraz kırmızılık ve tahriş var. Bir zamanlar sivilcelerimden dolayı kimyasal peeling kullanmıştım, bu kızarıklığa bepanten plus iyi gelir mi acaba?
Son düzenleyen nötrino; 1 Kasım 2015 10:20 Sebep: Soru düzeni!
Misafir
20 Mayıs 2010 16:32   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi

bepanten pomat

Ben yaklaşık 5 aydır yüzüme bepanten pomat kullanıyorum.Yüzümde inanılmaz derecede iyileşmeler oldu.Yüzüm sivilce lekeleriyle doluydu ve sürekli sivilceler çıkıyordu. Bu bepanten pomatı (Mavi kutu) her gün yüzüme sürmeye düzenli olarak başladım. Pomat, yağlı ve tok görünse de yüzümde sivilce çıkmamasına vesile oldu ve sivilce izlerini kaybettirdi. Çok memnun kaldım, sizlere de tavsiye ederim.Yalnız arada yüzünüzü 1 hafta kremsiz dinlendirin ve sonra tekrar başlayın. Sivilcesiz günler diliyorum.
Son düzenleyen nötrino; 1 Kasım 2015 10:52 Sebep: Yazım yanlışı!
Misafir
14 Temmuz 2010 10:19   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi

Bebanten plus

Kardeşim epilasyona girdi ve epilasyona girdiği günün ertesi uyandığında yüzü berbat yanmış bir haldeydi malum sıcak havalarında etkisi. Sabah kalkıp salona gitti, bebanten plus kullanmasını ve bu yanığın normal olduğunu söylemişler. Gül suyuyla yıkayıp bepanten kremi sürdüğünde 3 günde geçer demişler. Gerçekten de bu uygulamadan sonra cildi öncekinden daha iyiydi. Bebanten adlı kremi normal günlerde de kullanabilirsiniz denmiş. Önce gül suyu ile bütün vücunuzu güzelce silip ardından bepanteni sürüyorsunuz ve cildi yenileme özelliği taşıyor. Ben de 2 gündür kullanmaya başladım. Tavsiye de ediyorum, anında değişikliği farkediyorsunuz.
Son düzenleyen nötrino; 1 Kasım 2015 11:11 Sebep: Yazım yanlışı!
Misafir
22 Aralık 2010 18:53   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi

Bende de gripten dolayı burun kenarlarında deri soyulması, kırmızılık vs gibi durumlar oluştu. Bepanten kremi tavsiye ettiler 2-3 gündür kullanıyorum bu kremi ama pek bir şey farketmedi. Bana, belki çok peçete kullandığın için faydasını göremedin şeklinde yorum yapıldı.
Son düzenleyen nötrino; 1 Kasım 2015 10:26 Sebep: Mesaj düzeni!
Misafir
13 Haziran 2011 12:44   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi

Bepanten plus mucize gibi bir şey, daha yeni yeni kullanıyorum ama cildim oldukça düzeldi.
Son düzenleyen nötrino; 1 Kasım 2015 10:23 Sebep: Mesaj düzeni!
Snake_2834
13 Haziran 2011 14:50   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi

Bepanthene Plus adlı krem tıbbi bir krem aslında. Hekimlerin dermetit ve pişiklerde cilt kuruluğunda sıkça kullandıkları bir krem. Suna Dumankaya da bu kremin güzelliğinden faydalanıp kuru ciltlere hitaben güzel bir cilt bakım kremi hazırlamış. Kullanım süresi 3 ay. İşte tarifimiz.
MALZEMELER: 1 date Bepanthene plus krem 7-8 damla kayısı yağı 1 adet Evingen ampul.
KULLANIMI : Bütün malzemeleri karıştırıp krem haline getirdikten sonra cildinize sürün.
ÖNEMLİ UYARI : Bu kremi gece yatarken kullanın. Yağlı krem olduğundan güneş lekesi yapacaktır. Gece bakım kremi olarak kullanmak daha uygun.
Son düzenleyen nötrino; 1 Kasım 2015 10:45 Sebep: Yazı boyutu!
13 Haziran 2011 14:57   |   Mesaj #10   |   
vuslat 26 - avatarı
MsXLabs Üyesi
...............
290
8 mesaj
Reklam

Alıntı

Evingen ampulün içeriği nedir, yardımcı olur musunuz?
Son düzenleyen nötrino; 1 Kasım 2015 10:47 Sebep: Soru ve cevap düzeni!
Cevap Yaz