Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Format Atma - Nasıl Format Atılır? (Resimli)

Bu konu Donanım forumunda Blue Blood tarafından 12 Ekim 2005 (02:20) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
2819267 kez görüntülenmiş, 423 cevap yazılmış ve son mesaj 29 Mart 2014 (11:36) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.58  |  Oy Veren: 62      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 10 Şubat 2010, 13:24

#211 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benimde bir sorunum var xp cd sini seçiyorum yukleme ıcın bır tusa basın dıyor basıyorum ve karsıma sıyah ekranda ıkı tane yazı cıkıyor wındos 'u normal olarak baslat bıde dosyaları onar kurtar dıye bısey kurtarı secıyorum gene bısey olmuyor
format atamıyorum laptop toshiba satellite a300 bilgisayarım...
Rapor Et
Reklam
Eski 10 Mart 2010, 15:27

#212 (link)
alehandro
Ziyaretçi
alehandro - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

benimde bir sorunum var xp cd sini seçiyorum yukleme ıcın bır tusa basın dıyor basıyorum ve karsıma sıyah ekranda ıkı tane yazı cıkıyor wındos 'u normal olarak baslat bıde dosyaları onar kurtar dıye bısey kurtarı secıyorum gene bısey olmuyor
format atamıyorum laptop toshiba satellite a300 bilgisayarım...

kardeş toşhibanın o versiyonunun aynısı ben e var xp mi vista mı xp ise tak cd yi f2 ye bas devam et
Rapor Et
Eski 12 Mart 2010, 23:20

#213 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
çok kolay bişe aslında bi yerde hata yapmışsındır tekrar dene bak hatanı düzeltirsin bende boza boza öğrendim artık
Rapor Et
Eski 16 Mart 2010, 14:52

#214 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
flash belleğe nasıl format atılır bilen varsa söylesin
Rapor Et
Eski 16 Mart 2010, 17:35

#215 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar size nasıl format atıldıgını soylıcem simdi bilgisayarınızı actınıznın onunuze siyah bisey cıktımı sonra F10 F11 E BASIN ve onunuze bise gelecektir ordan bilgisayar kasısna bakın numara yazın orda numara vardır yazın yüklensin ama 1.2 saatınızı alabilir.sonra o kendi bilgisayara rest atar sonra bidaha bi yükleme işlemleri yapacaktır sonra bidaha rest atar ve bilgisayarınızı açar... ve bilgisayarınıza GTA türk yada gta kurtlar vadisi varsa hemen silin...Benden bu kadar
Rapor Et
Eski 19 Mart 2010, 08:01

format

#216 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
internetten bilgisaraya format nasıl atabilirim
Rapor Et
Eski 21 Mart 2010, 01:23

#217 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Siz daha WinXP lemi uğraşıonuz...Ben WinXP Sp3 Orjinale Win7 Ultimate RC attım ve bi prog.sayesinde orjinal yaptım ve memnunum ben Win7 den.Gayet kullanışlı bir Win.
Rapor Et
Eski 21 Mart 2010, 11:44

#218 (link)
batuhanbaba97
Ziyaretçi
batuhanbaba97 - avatarı
ii güzel kankalar
Rapor Et
Eski 24 Mart 2010, 16:12

format

#219 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
internetten fomat atma
format atak
Rapor Et
Eski 24 Mart 2010, 16:55

lütfen yardm

#220 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
uzun süre ünce bilgisayarıma okulmzdaki bilgisayar bölümüne format attırdım fakat süremiz yetmediği için dirverları yğkleyemedk ve bu driverları bnde yükleyemdm hiç bir oyunu falan açmıorr gigabyte dan indirmeyi denedm motherboard die bişeler dio indirm yükledm onuda ama hala olmadı yardm pll
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Format Atma - Nasıl Format Atılır? (Resimli) Konusuna Benzer Konular
Gönderen: berna büyük Forum: Soru-Cevap
Cevap: 40
Son Mesaj: 2 Mart 2014 20:13
Gönderen: apologize Forum: Soru-Cevap
Cevap: 19
Son Mesaj: 15 Eylül 2013 00:33
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 10 Mayıs 2013 11:07
Gönderen: emreeeeee Forum: Soru-Cevap
Cevap: 134
Son Mesaj: 29 Kasım 2012 14:14
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 23 Ocak 2012 23:32
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.124 saniyede (62.52% PHP - 37.48% MySQL) 14 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 20:15
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi