Arama

Biz Bize / Sanal Günlük

Güncelleme: 5 Haziran 2016 Gösterim: 196.645 Cevap: 1.418
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2005       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,

Sponsorlu Bağlantılar
Forum günlüğümüz devam ediyor yine.. Biz bize ve bizimle birlikte olmak isteyen herkese..
Neler yaptık..?
Hayat nasıl gidiyor..?
Nasılız..?
Kısaca günlüğümüz işte.. Kaptanın seyir defteri gibi..

İyi paylaşımlar..

Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2005       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Çok sıkıcı oLmakla birlikte oLdukca yoğun bir gün geçirdim.. Ama yinede iyi hissediyorum.Wave
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2005       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Günaydın Günlük,
Kronik 1 yorgunluk yaşıyorum.. Alışageldiğim düzenden çıktığımdan bu yana darmadağın 1 profil çizmemek adına verdiğim uğraş beni yıpratıyor..
Neyse yeni 1 gün, yeni 1 başlangıç demekmiş.. Hayırlısı.. Ya nasip diyerek başlar zanaatkar sanatına.. Rastgele der balıkçı.. Benimse düsturum;
" Görelim bakalım Mevlam neyler..? Neylerse güzel eyler.."
Burada olduğunu biliyorum, sonra 1 ara yine görüşürüz günlük..
Son düzenleyen Blue Blood; 29 Eylül 2005 09:10
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2005       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öksürük, Titreme, Burun Akıntısı.. Anlaşıldıki Hasta Olmuşum Sağlık Ocağını Ziyaret Etmem Gerekiyor..
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
30 Eylül 2005       Mesaj #5
CrasHofCinneT - avatarı
Teşekkür Ederim DiVa! Doktorsuz Günler Geçiriyorum Monotonluğun Bile Monotonluğunu Yaşıyorum Ne Olursa Olsun Çıkacam Dışarı Verecem Kendimi Börtüye Böceğe Msn Tongue Rahatlıyacağım Biraz Hem Hastalık Nedirki... LoRd'a İşlermi Msn Party Az Forum'a Takılalım Dolambaşlı Olarak Çıkacam Dışarı..Msn Thinking Kibrit Suyu Dökün Dibime. Msn Wink

Haberler, Spor Galatasarayın Başarısızlığı, Fenerbahçe ve Beşiktaşın Başarıları, Pazar Günü Avrupa Birliği Sürecinde İplerin Gerilmesi Diğer Haberler İzle Öğren Dur Aslında Kötü'de Değil Hani Güncel Takılıyoruz.. Msn Nerd
Son düzenleyen CrasHofCinneT; 13 Eylül 2008 10:31
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
1 Ekim 2005       Mesaj #6
CrasHofCinneT - avatarı
Ne Sıkıcı Birgün.. Gün Değil Cevabı Belli Sorular İle Yaşamak Sinirlendiriyor Asılması Zor Darbesi Kalıcı İşler Yapmak İçin Yada Yaptırılmak İçin Bekliyorum Direnişe Giden Yok En İyisi Kendi Mektebim'den Ayrılıp Biraz Karışık İşler Yapmak Hoş Olur Laf Koyup Arkasında Kalmak Çok Güzel Bugün Sanal Günlüğe Normal Ruh Halimi Yazıyorum Rakıya Meze Olan Sizler 10 İle Çarpılıyorsun Ne Diyorum Demiyorum Önemli Değil Benim Keyfim Belli Değil Ramazan Ayı Geliyor Biraz Sakin Olalım Oda Ne!! Dolunayda Süzülen Askerler Görüyorum 4 Nala İlerleyen Off Offf Veledi Name Bu Allah Allah Sesi İle Çelik Miferi İle Çarpışıyor Kendisiyle Hayat Ruh Halimi Sıkmaya bAşladı Feth Etmem Lazım Şeyler Var Hedefim Belli Sanal Günlüğe Döktüm İçimi Yeah..

Sanki Evrensel Bi Semponiii. Msn Grin
Son düzenleyen CrasHofCinneT; 13 Eylül 2008 10:31
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2005       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ramazan Ayının Girmesi İle Bir Takım Baskı Ve Eksiklik Hissetmeye Başladım Yorgun Ve Düzensiz Bi Biçimde Olduğumu Anlamadım Aşka Paydos ve Düzene Go Dedim Hatıraların Önemsiz Olduğunu Ve Durmadan İleriye Bakılacağını Bugün'den Yarına Hazırlık Yapacağımı Anladım Ancak Bunları Yaparken Kişiliğimi Kaybetmekle Yüzyüze Geldim Katı Olmak Gereksiz Duygusal Ve Herzamanki Gibi Olmak Gerektiriyor Bu Hayat Sadece Ders Üstüne Ders Alıyorum Ve Asla Suistimal Edilmeyecek Konuları Gözden Geçirilmesinin Zamanı Geldiğini Anladım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2005       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sevgili günlüğüm sana tekrar kavuştuğum için sevinçliyim:...

Bu sabah erken makinama yol verdiğim zaman allah şükür dedim bu sabah da sitemizde yeni bir rekor kırılmış gene >> çevrim içi rekoru hemde tastamam 406 kişi dile kolay sabahın köründe 406 kişi inanamadım ne diyelim YÜCE ALLAH'ım DAHA FAZLALARINI NASİP ETSİN .....AMİİİN

Bu dua'mı acabaaa Admin'im de duyuyor mu dersin....? Konu başlığından anlaşılacağı gibi "BİZ BİZE" eğleniyoruz da.....!
Son düzenleyen Blue Blood; 6 Ekim 2005 08:15
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2005       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Günaydın MsXLabs... Herkese İyi Günler Diliyorum Gönlünüzce Geçsin Bugününüz Güne Başlıyoruz... Msn Party
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2005       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Günaydıııın msxlabs günaydın ...: ne günaydını öğle oldu yahu bu gün güzel gideceğe benzer de tek sıkıntım sitem çalışmıyor ve halen rekor 406'da biz buna layık değiliz değil mi....? yeni yüzler, yeni düşünceleri sabırsızlıkla bekliyorum :::... bu hepimizin hakkı....!

"COMING SOON..." yazısınıdan bıktım artık...! 404 daha anlamlı olurdu...!