Arama

Biz Bize / Sanal Günlük - Sayfa 3

Güncelleme: 5 Haziran 2016 Gösterim: 196.364 Cevap: 1.418
heartless- - avatarı
heartless-
Ziyaretçi
10 Ekim 2005       Mesaj #21
heartless- - avatarı
Ziyaretçi
biraz geç de olsa güne merhaba dedim klasik pazartesilerden birini yaşıyorum yine. umarım böle devam etmez....
Sponsorlu Bağlantılar
melish - avatarı
melish
Ziyaretçi
10 Ekim 2005       Mesaj #22
melish - avatarı
Ziyaretçi
Bugün arkada$ımı getirdim ewe parti yapmaya..Yiyecekler felan depolandı sabaha kadar uyumak yok dedik bakalım ne olacak en ba$ta onu ağlattım aslında ama suçlu ben değilim gerçekler acı weriyor hayat i$te 1de $arkı koydu oooffff...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2005       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Günlük,

Çok yorgunum.. Çok uykum var.. Çok işim var.. Tatil yapmak istiyorum.. Ve sadece uyumak istiyorum..
Neyse..
Gidiyorum buralardan.. Dönüyorum durmadan..
Ya da ;
Yolcudur Abbas.. Tutsanız durmaz..
Görüşürüz günlük..
Hoşçakal, ama bugün için..
Yarın kısmetse yine beraberiz..
melish - avatarı
melish
Ziyaretçi
12 Ekim 2005       Mesaj #24
melish - avatarı
Ziyaretçi
Sawunmasız duygular içindeyim bekleyiş we özlem çekiyorum dön artık dönnn...........
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2005       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ah ah... ki ne ah taşınıyorum..... nerden mi tabii ki dükkandan .... siz nerden zanettiniz ?... dünyadan mı ?... siteden mi ?... yok daha kararlıyım .... sizlerleyim bırakmaya da hiç niyetim yok ...! Smiley9
lebis - avatarı
lebis
Ziyaretçi
14 Ekim 2005       Mesaj #26
lebis - avatarı
Ziyaretçi
günüm güzel başladı ktü bir hastalık haberinden sonra iyi haberlerle günümü güzelleştiren herkese selam kokulu öpücüklerSmiley32
djwerrt - avatarı
djwerrt
Ziyaretçi
15 Ekim 2005       Mesaj #27
djwerrt - avatarı
Ziyaretçi
bugüüünnn resmine dokundum beenn öptüüüüm yineeee yineeee...

bugün üni'ye gittim geldim iftar dı falan yine gceyi ettik ve burdayım şuan...nette tek haşır neşir olduğum en güsel yegane sitedeyim...

BUGÜN DE O'NU ÇOOOK ÖZLEDİMM..
AngeLus - avatarı
AngeLus
Ziyaretçi
15 Ekim 2005       Mesaj #28
AngeLus - avatarı
Ziyaretçi
hayrettir Ki bugün uyumadım gündüz genelde uyur gece takılırım gece de uyumadım yani 24 saatin 21 i ni uyumadan geçirdim daha da uyksuuz kaldığım zaman lar oldu tabi.. rkor falan yapmaya çalışacam sanırm ya ne saçmalıom ben ya gene uykusuzlukdan Konuşuom İşte neyse Çok Konuşdum duramıom durdurun beni...
vıdı vıdı vıdıMsn Lipssealed
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2005       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba günlük 2 haftadan sonra ilk kez dün gece güzel uyumuşum. bugün saat 12 de kalktım. işe geldim o saatten bu saate kadarda bilgisayarın başındayım. acıktım birazda üşüdüm. Değişen birşey yok hep aynı . neyse inşallah daha farklı daha canlı bir günde görüşürüz günlük.Msn Sad Msn Sad Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2005       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Günlük İçten İçe Huzura Giriyorum.. Engel Olmaz İnşallah Kimse Bana Işık Saçmıyordum Saçacam Bundan Sonra Yeter Bi Şeyleri Değiştirdik Yeterli Olmadı Artık Her An Değişime Hazırlıklı Olacağım..

LoRd CrasHofCinneT