Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

S2 Son Silah

Bu konu Online Oyunlar forumunda sabahakadardans tarafından 4 Mayıs 2012 (14:29) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
2172 kez görüntülenmiş, 2 cevap yazılmış ve son mesaj 14 Ocak 2013 (17:01) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 4 Mayıs 2012, 14:29

S2 Son Silah

#1 (link)
sabahakadardans
Ziyaretçi
sabahakadardans - avatarı
FPS oyunu S2 Son Silah

Arkadaşlar FPS severler için bomba gibi bir haberim var. S2 Son Silah adında harika bir FPS bu yaz bizimle oluyor. Oyun çok akıcı, süper bir oynanabilirliği var. Türkiye'de online oyun denince akla gelen en büyük isim Joygame aracılığı ile bizlerle olacak. Ben FPS oyunları indirip, test eden bir oyun sever olarak, düşüncelerimi de sizinle paylaşmak istedim. Sosyal ağlardan ben S2 Son Silah'ı takip ediyorum. Sizlere şiddetle tavsiye ederim.
Teşekkürler...
Son Düzenleyen nötrino; 16 Temmuz 2013 @ 15:14.
Rapor Et
Reklam
Eski 28 Mayıs 2012, 13:18

S2 - Son Silah

#2 (link)
ogulcan1787
Ziyaretçi
ogulcan1787 - avatarı
Heyecanla beklenen S2-Son Silah FPS oyunu Kapalı Betası Çok Yakında Başlıyor...
Mükemmel grafikleri ve görmediğiniz özelliklerle sizlerle !
Tamamen TÜRKÇE olmasıyla birlikte oyun modlarıda inanılmaz derecede güzel..
Rapor Et
Eski 14 Ocak 2013, 17:01

S2 Son Silah

#3 (link)
هانيبال
JawsKaan - avatarı
Çok güzel bir oyun bencede en çok da troll face maskeli çete üyeleri çok güzel oluyor bence.
Kilitli silahlardan snake i açamıyorum açabilsem çok iyi olurdu.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.135 saniyede (64.12% PHP - 35.88% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 19:42
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi