MsXLabs
2005-2016
Soru-Cevap forumunda yer alan Ziyaretçi tarafından açılmış Esrar ve kokain vücuttan ne kadar zamanda atılır? - Sayfa 2 konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: kokain maddesi line veya cruks ( taş ) olarak tüketildiğinde idarda ne kadar zamanda temizlenir ... Etiketler:
  • uyuşturucu kandan ne zaman çıkar
  • esrar kandan kaç günde çıkar
CEVAP VAR

Esrar ve kokain vücuttan ne kadar zamanda atılır?

Gösterim: 566.687 | Cevap: 23
12 Kasım 2009 18:22   |   Mesaj #11   |   
Ziyaretçi
Reklam
kokain maddesi line veya cruks ( taş ) olarak tüketildiğinde idarda ne kadar zamanda temizlenir , bilen , tecrübe eden üstadlar var ise lütfen paylaşsın , paket olduk amatemdeyiz ....
Misafir
12 Kasım 2009 18:28   |   Mesaj #12   |   
Ziyaretçi

kokain idrardan ne kadar zamanda çıkar

arkadaşlar bir talihsizlik sonucu paket oldum ve amatemdeyim , bilen üstadlar var ise bana kokain maddesinin vucuttan kaç günde çıktığını ve idrar testinde ne kadar zamanda pozitif veya negatif çıkabileceği konusunda aydınlatabilir mi ? şimdiden çok teşekkür ederim
Misafir
20 Kasım 2009 12:38   |   Mesaj #13   |   
Ziyaretçi
daha 16 yasndaym esrarın vucittan atılması ıcın neler yapalıyım en kısa zamanda temızlemem qerekıo ne yapmam qerek
Misafir
18 Aralık 2009 19:20   |   Mesaj #14   |   
Ziyaretçi
hepinizin yorumlarını okudum esrar maddesi insanın yasına göre vucuttan atılır ben 20 yasındayım 7 seene kullandım bu veleti 9 günde idrardan bile atılıyor yanlız benim yaslard a olan genncler ha yası büyük olan abelerimiz için esrar maddesi en az 20 gün süre içinde atılır 6 aya kadarda bagısıklık sistemini geri kazannırsınız
Misafir
30 Nisan 2010 15:35   |   Mesaj #15   |   
Ziyaretçi

Yazık oluyor gençliğimize ama hayat bazen o kadarda güzel çıkmıyor karşına...

26 yaşındayım uzun süredir esrar kullanıyorum yakın zamana kadar bi sorunum yoktu hem ruhsal hemde bedenen ama ne olduysa geçen yaz oldu Aralıksız 6-7 ay gibi bir süre bu laneti kullandım. O zamanlar iyi bişey sanıyordum halt yemiş gibi ama sonra hem işimde, hemde sosyal yaşantımda sorunlar yaşamaya başladım. Evden çıkarken telefonumu unutmalar, evin önüne geldiğim zaman apartman kapısını açıp evin anahtarını üzerinde unutmalar(yukarı çıkıp anahtarı evde unuttuğumu sanıp bide evdekileri uyandırıp etiket olmalar), araba kullanırken dikkat bozukluğu (yanımdaki arabaya uyup kırmızıda geçiyodum az kalsın) ve aklıma gelmeyen ama bana çok ağır sonuçları olan daha bir çok sorun...

Tedaviye gidemezdim çünkü buna zamanım yoktu çalışan birisiyim ayrıca tedavi sürecide ailemle aramda sorunların oluşması demekti bu yüzden yavaş yavaş azaltmayı denedim ama iş onunlada sınırlı değilmiş arkadaş çevren çok önemli birader olmadımı olmaz bu meret ama oldumuda herkeste olur ve şeytana uyarsın şimdi istisna yapıyorum ama eskiye nazaran bu kullanımla bıraktım diyebilirim. Zira Yeni bi emniyet müdürü geldi Antalya'ya, Allah ondan ve onu doğuran anadan bin kere razı olsun, elleri dert görmesin göz açtırmıyor kimseye Koskoca Antalya'da... Hiç değilse bu gibi devler babalar sayesinde gençlik bu illetin eline düşmekten kurtuluyor...
Bi halt yedik düştük bu illetin kucağına ama şimdi sigara içen ilk öğretim talebesine bile kızıyorum içirtmemeye çalışıyorum ve elimde geldiğince ona laf anlatıp bana kulak vermesini öneriyorum...
(Gerçi hiç ümidim yok bizede çok konuştular zamanında ama dinlemedik kimseyi)

Esrar hakkında daha detaylı ve uzman kişilerin kaleme aldığı bilgileri bulmak istiyorsanız şu yazıyı bi okuyun derim arkadaşlar... Faydası olacaktır (Hatta bir çoğumuzun esrar için kullandığı sözleri bile bulacaksınız)

Esrar bağımlılığı esrar nedir zararları nelerdir esrar bagımlılıgı tedavis
Misafir
19 Ağustos 2010 14:48   |   Mesaj #16   |   
Ziyaretçi
Bütün kader ortağı arkadaşlarıma selamlar diliyorum.. 2010'a girdiğimiz yıl başından bir kaç gün sonra yaklaşık 4 gram esrar ile yunus polislerimize paket oldum. Nisan ayında da mahkemeye çıktım ve denetimli serbestlik aldım. Bundan sonra gelişecek olan süreçle ilgili internet üzerinden araştırmalar yapıyorum, fakat herkes bu konuyla alakalı çok farklı şeyler söylüyor.

Denetimli serbestlik şubesinden bir kağıt gelecekmiş. Geçen gün amatemi aradığımda ise kağıt gelmeden de tedavi sürecini başlatabileceğimi söylediler. Bugün işlemleri başlatabilmek için denetimli serbestlik şubesine gittim ama onların da müdürleri mi ne değişmiş! Sanıyorum ki yeni müdürün izlediği politika gereğince kağıt gelmeden tedavi sürecini başlatma olanağı yok.Çünkü orada görüştüğüm Ds görevlisi kağıdın gelmesini beklememi söyledi. Ayaküstü bir kaç tane soru sordum bundan sonra ne olacak cinsinden. Verdiği cevaplar şu:

1-Denetimli serbestlik şubesinden evine gelen tebligattan sonra 10 gün içerisinde şubeye gitmen gerekiyor
2-Tedavi süreci başladığında ilk ay içerisinde 10 günde 1 kez kan tahlili vermeye gideceksin. Yani ilk ay 3 defa kan testi yaptırmaya gitmiş olacaksın.
3-Diğer aylarda ise birisi idrar testi diğeri de görüşme yapmak için ayda 2 defa amateme gideceksin. Bu arada ayda kaç kez idrar testi yapmaya gideceğin de belirsiz. 15 günde 1 idrar testi yapmaya gidenler bile var.

Şimdi kişisel yorumdan ziyade konu hakkında bilgisi olan arkadaşların cevaplamasını istediğim bir kaç sorum var.

Ben 23 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Ve geleceğe dair bir çok planım var. Yine duyduğuma göre bu dava, denetim süresinden 1 sene sonra adli sicilden temizleniyor. Fakat, gbt kayıtlarında 5 sene gibi bir süre kalıyor. Şimdi ben okulum bittikten sonra astsubaylık sınavlarına girmek istiyorum. Bu dosya sicilimden temizlense bile gbt kayıtlarında yer alması ''astsubaylıga'' engel teşkil eder mi ?

İkinci olarak kimin ayda kaç defa idrar testine gideceğinin belirlenmesi neye göre yapılıyor? Kıstasları ne?

İdrar testi ile görüşme gününün tarihini aynı güne aldırma gibi bir imkan var mıdır? Çünkü İstanbul dışında bir üniversiteye gidiyorum ve sürekli olarak buraya gelmem çok zor. Gelsem bile sınav tarihlerimle çakışması olanağı yüksek. Amatem'in konuda yardımcı olma ihtimali var mı?

Ve bu idrar testleri kaç ay boyunca devam edecek? Sadece bilgisi olan arkadaşların cevaplamasını rica ediyorum.
Misafir
23 Nisan 2011 17:53   |   Mesaj #17   |   
Ziyaretçi
esrarın bağımlılığı enınde sonunda eroie gıdıyor bunu bılerek lutfen esrarıda bırakın eroin kullanan ınsanın bızaman sonra etrafında kımse kalmıcaktır bunu bilin ve olur olmadık hayaller kuracak hıc olmadık kişileri hic olmayan seylerle suclamaya baslyacaksınız cunku o sizin bedenınızı bıtırdıgı gıbı beynınızıde bıtırecek eroını bırakmak ısteyenler eroın kullananlarla asla gorusmesınler cunku hıcbır bagımlı dıger beraber eroın kullandıgı kısinin bırakmasını ıstemez bıraktım desenızde param yok ıcemıcem desenızde o pıslıkler sıze uc bes bedava ıcırerek tekrar o bataga gırmeınıze sebeb olacaklardır. önunuzde cok uzun bır yasam var koskocaman omrunuzun sevdıklerınızı ve kendınızı mutlu etmenın aılenıe verecegınız en buyuk sonsuz mutlulugun eroını bırkmakla olacagına ınanın. ve önunuzdekı uzun ömrunuzu tertemız bır ınsan olarak devam etmek ıcın sadece 5 gunluk acı cekeceksınız upuzun ve temız bır ömur ıcın bu besgun cokmu uzun.düşünün bır ömrü tertemız gecıreceksınız bır aılenız sızı seven cevrenız esınız olacak sıze guvenecekler yerı geldıgınde ınsanların sıgındıgı dev bır adam olacksınız güçlü olacaksınız herkes sızın sabrınıza hayran gucunuze hayran olacak sıze dusman olanlar bırakmanızı ıstemeyenler cıldıracaklar kuduracaklar sız artık o pisliklerin yanınıza yanaşamayagı kadar güçlüve zeki olacaksınız sızı kandırıp kendılerıne alet edemeyecekler. hayatınızda kendınızı sevdıklerınız mutlu edebılmek ıcın sadece 5 gununuzu ayırın. ve sonrasında asla yenılmeyın ve yenılmıceksınızde cunku sız artık guclu bır adamsınız kımse sızı yenemez suan bu işi bıtırın bıttın lan sen toz parcası benı ve sevdıklerımı esır edemıceksınız benı yenemıceksınız ben senden gucluyum dıyın ve kendınızı odanıza kapatın aılenıze bırakmak ıstedıgınızı soyleyın aılenızden asla cekınmeyın korkmayın bırakıyorum bana destek olun dıyın ve yenı yasamınıza baslayın bu sızın ılk adımınız yenı bır hayata yenı baslangıclara tertemız bedene ve lutfen yardım almaktan doktora gıtmekten lac kullanmaktan cekınmeyın nasıl basımız agrıyınca bır ılac alıyoruz hasta oldugumuzda doktora gıdıyoruz buda bı saglık problemı eger ck zorlanıyorsanız her hastalıgınızda oldugu gıbı bunun ıcınde doktora gıtmekten sıkılmayın sızın gucunuze ınanıyorum sız cok alcak gonullu ıcıne kapanık olmanıza ragmen sızı umursamaz bulanlar bu pisliği bırktıgınızda tertemız dev gıbı bır yuregınız merhametınız ve nekadar zekı bır beynınız oldugunu gorecek ve size gıpta edecekler. lütfen suandan ıtıbaren telefonlarınızı kapatın degıstırın ve evınızden 5 gun cıkmayın kapılara bakmayın size asil yureklı dev ınsanlar olarak hepınıze basarılar dılıyorum hayatınız mutlu olması ıcın dua edıcem bu sureyı rahat gecırmenız ıcın dua edıcem hersey ıstedıgınız gıbı olsun
gencfb12
2 Ağustos 2011 00:23   |   Mesaj #18   |   
Ziyaretçi
Arkadaşlar bir Amatem görevlisi olarak sizi bilgilendireyim esrar kan tahliliyle 30-45 gün arasında atılır , idrar yolula ise minimum 120-180 günde tespit edilebilir , saç testiise yıllarca süren bir olumlu sonuçtur.
Bana sorarsanız hukuk ve devleti kandırmanın yolunu bulmaya calışacağınıza bu tür maddelerden uzak durun bilgialmak için pm'den ulasabılırsınız..
Misafir
13 Kasım 2011 19:39   |   Mesaj #19   |   
Ziyaretçi
HİÇ KİMSE bunu sormamış ya inanamıyorum.
Ben her yıl genel bi kan tahlili yaptırıyorum.
Bende kansızlık,vitamin eksikliği,demir eksikliği gibi şeyler var bu yüzden de takviye ilaç kullanmam gerekir mi diye check-up yaptırıyorum.

Annem ve teyzem hemşire.
Ve kan sonuçlarıma onlar bakacak.
Ben 6aydır 2-3 haftada bir dumanlanıyorum ve mesela en son 18.10.2011de dumanlandım.
25 gün olmuş ve yarın gidip kan tahlili vericem.
Size sormak istediğim ; böyle bir tahlilde ÖZELLİKLE BAKTIRMAK İSTEMESELER BİLE (çünkü onlar böyle birşey yapacağımı düşünmezler) GELEN SONUÇLARDA KANIMDA ESRAR ORANI ÇIKAR MI ? hani nikotin belli oluyo ya direk onun gibi yani..

Yani sormak istediğim kaç günde kandan atıldığı değil
bu tahlillerde özel istem yapmasalar bile kandaki uyuşturucu oranı belli olur mu?
BUNU niye kimse sormamış anlamadım ha.
Misafir
12 Ocak 2012 22:13   |   Mesaj #20   |   
Ziyaretçi
Reklam
13-14 sene kullandıktan sonra kendi isteğimle bıraktım (tabi yakalanmış olmamın da etkisi büyük oldu)

Tecrübelerimden Sizlere Bahsedeyim

1.cisi Esrar Bağımlılık Yapmıyor Diyenlere İNANMAYIN
(başka bişey içmem dersenizde kendinize yalan söylemiş olursunuz. her esrar kullanan belli bi süre sonra kesmeyeceği için ve arkadaş ortamınızın da ısrarları ile farklı maddeler denemeye başlarsınız. hemen değil ama ilerki zamanlarda kesinlikle FARKLI madde kullanırsınız

Esrarın Belirtileri : (İçenlerde Görülen Belirtiler, bunlar her içenlerde olan şeylerdir) tam detaylı olmasa da veya herşeyini söylemesem de kafanızda fikir oluşur

* ilk çekimden sonra belirgin bi şekilde gözlerde kızarıklık olur

* Zamanın çok yavaş geçtiğini hissedersiniz ve psikolojinizin durumuna göre derin düşüncelere dalarsınız. kimi düşünür kimi sebepsiz herşeye güler. (UNUTMAYIN aslında bu gelecekteki tehlikelerin başlangıcıdır)

* konuşma ve beden hareketlerinde yavaşlama olur

* içmediğiniz zamanlarda yoksunluk hissedersiniz, asabileşirsiniz, (ilk zamanlarda arkadaş ortamının etkisi ile belki sosyalliğiniz artar ama sonrasında ASOSYAL OLURSUNUZ. Aileniz ile iletişiminizi azaltır, belli süre sonrasında kendinizi odanıza kapatır, yalnızlık istersiniz (ileriki zamanlarda bunun ACISINI anlarsınız. iş işten geçmiş olur.

* ilk içtiğiniz zamanlarda İŞTAHINIZ ARTAR, ilerleyen zamanlarda neredeyse HİÇ BİR ŞEY YEMEK İSTEMEZSİNİZ

* MADDİ SIKINTI ÇEKERSİNİZ. (sonuçta bedava değil para verip alıyorsunuz)

* Sevgiliniz ile sorunlar yaşarsınız. madde aldığınızda üşenir yanına gitmek istemezsiniz, yanındaysa zaten kafan güzel diye umursamaz ilgilenmezsiniz.

NE KADAR SÜREDE ÇIKAR ?

maddenin kalitesine göre 30 dakika ile 10 saat arasında yok olur (bu sizin hissettiğiniz içimden kaynaklanan anlık etkinin gidişi)

Kontrol Edildiğinde

TÜKÜRÜK'ten = 3 günde çıkar (metabolizmanıza göre 10 günde de çıkabilir)
İDRAR'dan = 3 hafta ile 3 ay arasında değişir (
KAN'dan = 1 yıla kadar
SAÇ, TÜY testinde = ÖMRÜNÜZÜN SONUNA KADAR ÇIKAR

SAKIN UNUTMAYIN

HAYATINIZDA 1 KEZ BİLE ESRAR KULLANMIŞ OLSANIZ BİLE ÖMÜR BOYU KAN VEREMEZSİNİZ
(aileniz, yakınınız önemli 1 hastalığa yakalanırsa KURTARAMAZSINIZ)

1 yıldan uzun kullananlarda yaralar ve hastalıklar daha geç iyileşir (beden ve metabolizmanız zayıfladığı için)
Diğer insanlardan daha fazla ÜŞÜRSÜNÜZ

VÜCUTTAN ATILMASINI HIZLANDIRMAK VE DAHA KISA SÜREDE DİNÇLİK KAZANMAK İÇİN:

* 1 hafta bayunca her gün 3 kere MAYDANOZ kaynatıp suyunu için (kanınızın temizlenmesi, yenilenmesine faydası olur)
* Bolca Meyve yiyin (Greyfurt, Portakal ve Limon Suyunun içine Bal ekleyerek Güzel 1 Karışım Hazırlayabilirsiniz)
* Düzenli Spor Yapın (Ter yoluyla toksinleri daha kısa sürede atmanıza yardımcı olur, İştahsızlığa da faydası olur)
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör