MsXLabs
2005-2016
Soru-Cevap forumunda yer alan Ziyaretçi tarafından açılmış Esrar ve kokain vücuttan ne kadar zamanda atılır? - Sayfa 3 konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: Esrar, kokain gibi uyuşturucu maddelerin vücuttan tamamen atılma süresi, alınan uyuşturucunun cinsine ve dozuna göre ... Etiketler:
  • uyuşturucu kandan ne zaman çıkar
  • esrar kandan kaç günde çıkar
CEVAP VAR

Esrar ve kokain vücuttan ne kadar zamanda atılır?

Gösterim: 565.987 | Cevap: 23
21 Ocak 2012 01:35   |   Mesaj #21   |   
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
İstanbul
3.660
3.623 mesaj
Reklam
Esrar, kokain gibi uyuşturucu maddelerin vücuttan tamamen atılma süresi, alınan uyuşturucunun cinsine ve dozuna göre değişebilir. Yaklaşık 20 günlük bir süre içerisinde uyuşturucu madde vücuttan atılır. Yalnız uyuşturucu madde alımının saç telleri üzerindeki etki süresi; alınan maddenin cinsine, miktarına, alınış şekline, alınış süresine, kalitesine ve dozuna bağlı olmakla birlikte en az 6 aydan başlar, 30 yıla kadar devam eder.
(2016-02-06T14:20:06+02:00)
Yaa Dostum
27 Nisan 2015 23:11   |   Mesaj #22   |   
Ziyaretçi

İcmeee !

Arkadaslar bwn tam 3 yıl ara vermeden ictim
onceden her turlu ortama rahat gire biliyordum sempatik bir insandim Zamnla sizofrenik duygular baslamaya basladi biri enufak bir sey soylediginde takinti li bir hal almaya basliyorsunuz insanlarla ilesitisiminiz azaliyor Dedim ya insanlar kendinizi farkli bir varlik olarak gormeye basliyorsunuz Aekadaslarinizdan uzaklasmaya vw kendinizi cik yalniz hissediyirsunuz BENİ DİNLERSENİZ icmeyin iciyorsanizda Arabesk muzik dinlemeyin Dunyaniz kararir ben 1 yil oldu birakali Daha 18 yasindatim ve hayatim eski duzenune soktum sorumluluk sahibi olmayabasliyorum gelecege dair duzenlemeler Hatati cok erken ogrendum sevgiler...
Devran
12 Ekim 2015 18:06   |   Mesaj #23   |   
Ziyaretçi

Esrarın idrardan atılma süresi

Bundan 2 ay önce ben ve 3 arkadaşım esrar maddesini içerken yakalandık şubeye gittik işlemlerimiz yapıldı sonra salıverdiler 2 gün önce denetim kağıdı geldi tabi oo yakalanmadan sonra tövbe ettim bir daha içmicem diye çok şükür bıraktım idrar testine gidicem sonuç negatif mi çıkar yoksa pozitif mi çıkar bide bu maddenin pisliği en fazla ne kadar bir süre içinde idrardan çıkar ben bunun cevabını tek istiyom sizden şimdiden çok sağolun
Misafir
6 Şubat 2016 14:20   |   Mesaj #24   |   
Ziyaretçi
Reklam
iyi günler 2 ay önce ot içtim oda toplasan 3-4 duman aldım. Tamamen temiz çıkmam için ne kadar zaman gerekiyor? arkadaşlar 2 yıl kan veremezsin yoksa belli olur dedide. Ben pek ihtimal vermiyorum 1 kez içmeyle 2 yıl çıksın
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim: