Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Esrar ve kokain vücuttan ne kadar zamanda atılır? - Sayfa 4

Gösterim: 523928 | Cevap: 36
  • esrar kanda cikarmi
  • esrar kandan ne zaman cikar
  • uyusturucu kandan ne zaman cikar
gencfb12
2 Ağustos 2011 00:23   |   Mesaj #31   |   
Ziyaretçi
Arkadaşlar bir Amatem görevlisi olarak sizi bilgilendireyim esrar kan tahliliyle 30-45 gün arasında atılır , idrar yolula ise minimum 120-180 günde tespit edilebilir , saç testiise yıllarca süren bir olumlu sonuçtur.
Bana sorarsanız hukuk ve devleti kandırmanın yolunu bulmaya calışacağınıza bu tür maddelerden uzak durun bilgialmak için pm'den ulasabılırsınız..
Misafir
13 Kasım 2011 19:39   |   Mesaj #32   |   
Ziyaretçi
HİÇ KİMSE bunu sormamış ya inanamıyorum.
Ben her yıl genel bi kan tahlili yaptırıyorum.
Bende kansızlık,vitamin eksikliği,demir eksikliği gibi şeyler var bu yüzden de takviye ilaç kullanmam gerekir mi diye check-up yaptırıyorum.

Annem ve teyzem hemşire.
Ve kan sonuçlarıma onlar bakacak.
Ben 6aydır 2-3 haftada bir dumanlanıyorum ve mesela en son 18.10.2011de dumanlandım.
25 gün olmuş ve yarın gidip kan tahlili vericem.
Size sormak istediğim ; böyle bir tahlilde ÖZELLİKLE BAKTIRMAK İSTEMESELER BİLE (çünkü onlar böyle birşey yapacağımı düşünmezler) GELEN SONUÇLARDA KANIMDA ESRAR ORANI ÇIKAR MI ? hani nikotin belli oluyo ya direk onun gibi yani..

Yani sormak istediğim kaç günde kandan atıldığı değil
bu tahlillerde özel istem yapmasalar bile kandaki uyuşturucu oranı belli olur mu?
BUNU niye kimse sormamış anlamadım ha.
Misafir
12 Ocak 2012 22:13   |   Mesaj #33   |   
Ziyaretçi
13-14 sene kullandıktan sonra kendi isteğimle bıraktım (tabi yakalanmış olmamın da etkisi büyük oldu)

Tecrübelerimden Sizlere Bahsedeyim

1.cisi Esrar Bağımlılık Yapmıyor Diyenlere İNANMAYIN
(başka bişey içmem dersenizde kendinize yalan söylemiş olursunuz. her esrar kullanan belli bi süre sonra kesmeyeceği için ve arkadaş ortamınızın da ısrarları ile farklı maddeler denemeye başlarsınız. hemen değil ama ilerki zamanlarda kesinlikle FARKLI madde kullanırsınız

Esrarın Belirtileri : (İçenlerde Görülen Belirtiler, bunlar her içenlerde olan şeylerdir) tam detaylı olmasa da veya herşeyini söylemesem de kafanızda fikir oluşur

* ilk çekimden sonra belirgin bi şekilde gözlerde kızarıklık olur

* Zamanın çok yavaş geçtiğini hissedersiniz ve psikolojinizin durumuna göre derin düşüncelere dalarsınız. kimi düşünür kimi sebepsiz herşeye güler. (UNUTMAYIN aslında bu gelecekteki tehlikelerin başlangıcıdır)

* konuşma ve beden hareketlerinde yavaşlama olur

* içmediğiniz zamanlarda yoksunluk hissedersiniz, asabileşirsiniz, (ilk zamanlarda arkadaş ortamının etkisi ile belki sosyalliğiniz artar ama sonrasında ASOSYAL OLURSUNUZ. Aileniz ile iletişiminizi azaltır, belli süre sonrasında kendinizi odanıza kapatır, yalnızlık istersiniz (ileriki zamanlarda bunun ACISINI anlarsınız. iş işten geçmiş olur.

* ilk içtiğiniz zamanlarda İŞTAHINIZ ARTAR, ilerleyen zamanlarda neredeyse HİÇ BİR ŞEY YEMEK İSTEMEZSİNİZ

* MADDİ SIKINTI ÇEKERSİNİZ. (sonuçta bedava değil para verip alıyorsunuz)

* Sevgiliniz ile sorunlar yaşarsınız. madde aldığınızda üşenir yanına gitmek istemezsiniz, yanındaysa zaten kafan güzel diye umursamaz ilgilenmezsiniz.

NE KADAR SÜREDE ÇIKAR ?

maddenin kalitesine göre 30 dakika ile 10 saat arasında yok olur (bu sizin hissettiğiniz içimden kaynaklanan anlık etkinin gidişi)

Kontrol Edildiğinde

TÜKÜRÜK'ten = 3 günde çıkar (metabolizmanıza göre 10 günde de çıkabilir)
İDRAR'dan = 3 hafta ile 3 ay arasında değişir (
KAN'dan = 1 yıla kadar
SAÇ, TÜY testinde = ÖMRÜNÜZÜN SONUNA KADAR ÇIKAR

SAKIN UNUTMAYIN

HAYATINIZDA 1 KEZ BİLE ESRAR KULLANMIŞ OLSANIZ BİLE ÖMÜR BOYU KAN VEREMEZSİNİZ
(aileniz, yakınınız önemli 1 hastalığa yakalanırsa KURTARAMAZSINIZ)

1 yıldan uzun kullananlarda yaralar ve hastalıklar daha geç iyileşir (beden ve metabolizmanız zayıfladığı için)
Diğer insanlardan daha fazla ÜŞÜRSÜNÜZ

VÜCUTTAN ATILMASINI HIZLANDIRMAK VE DAHA KISA SÜREDE DİNÇLİK KAZANMAK İÇİN:

* 1 hafta bayunca her gün 3 kere MAYDANOZ kaynatıp suyunu için (kanınızın temizlenmesi, yenilenmesine faydası olur)
* Bolca Meyve yiyin (Greyfurt, Portakal ve Limon Suyunun içine Bal ekleyerek Güzel 1 Karışım Hazırlayabilirsiniz)
* Düzenli Spor Yapın (Ter yoluyla toksinleri daha kısa sürede atmanıza yardımcı olur, İştahsızlığa da faydası olur)
21 Ocak 2012 01:35   |   Mesaj #34   |   
Mira - avatarı
SMD RAZ
İstanbul

4633
3.777 mesaj
Esrar, kokain gibi uyuşturucu maddelerin vücuttan tamamen atılma süresi, alınan uyuşturucunun cinsine ve dozuna göre değişebilir. Yaklaşık 20 günlük bir süre içerisinde uyuşturucu madde vücuttan atılır. Yalnız uyuşturucu madde alımının saç telleri üzerindeki etki süresi; alınan maddenin cinsine, miktarına, alınış şekline, alınış süresine, kalitesine ve dozuna bağlı olmakla birlikte en az 6 aydan başlar, 30 yıla kadar devam eder.
RuffRyders ve AndThe_BlackSky bu mesajı beğendi.
Yaa Dostum
27 Nisan 2015 23:11   |   Mesaj #35   |   
Ziyaretçi

İcmeee !

Arkadaslar bwn tam 3 yıl ara vermeden ictim
onceden her turlu ortama rahat gire biliyordum sempatik bir insandim Zamnla sizofrenik duygular baslamaya basladi biri enufak bir sey soylediginde takinti li bir hal almaya basliyorsunuz insanlarla ilesitisiminiz azaliyor Dedim ya insanlar kendinizi farkli bir varlik olarak gormeye basliyorsunuz Aekadaslarinizdan uzaklasmaya vw kendinizi cik yalniz hissediyirsunuz BENİ DİNLERSENİZ icmeyin iciyorsanizda Arabesk muzik dinlemeyin Dunyaniz kararir ben 1 yil oldu birakali Daha 18 yasindatim ve hayatim eski duzenune soktum sorumluluk sahibi olmayabasliyorum gelecege dair duzenlemeler Hatati cok erken ogrendum sevgiler...
Misafir
16 Haziran 2015 20:16   |   Mesaj #36   |   
Ziyaretçi
İçmeyin kullanmayın,kimsenin kölesi uşağı olmayın arkadaşlar UNUTMAYIN en iyi KAFA kendi kafanızdır!!
Misafir
27 Haziran 2015 04:39   |   Mesaj #37   |   
Ziyaretçi
içmeyin kardeşim geleceğimizi öldürmeyin yazıktır günahtır
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:

Esrar ve kokain vücuttan ne kadar zamanda atılır? Konusuna Benzer Konular

Yağ vücuttan nasıl atılır?
Gönderen: Fenerliozo Forum: Soru-Cevap
Cevap: 15
Son Mesaj: 7 Mayıs 2014 21:54