PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Esrar ve kokain vücuttan ne kadar zamanda atılır?
İlk...234 5614...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir01:09, 11 Ekim 2009 
esrar enn fazla 10 günde kandan atılır ama idrarda kalır uzun süre
Cevap
Misafir01:13, 22 Ekim 2009 
ARkadaşlar bu esrarın vücuttan atılma süresiyle tam ve net bi bilgi verebilirmisniz.
Bi 45 gün, 20 gün, 10 gün diyenler var bunu tam açıklayacak biri varsa sevinirim..
Cevap
ICE-MAN01:16, 22 Ekim 2009 
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı:
esrar gibi uyuşturucu maddelerin vücuttan tamamen atılma süresi ; alınan uyuşturucunun cinsine ve dozuna göre değişmektedir. 20 günlük bir süre içerisinde uyuşturucu madde vücuttan atılır..

uyuşturucu madde alımının saç telleri üzerindeki etki süresi ise ; alınan maddenin cinsine , miktarına , alınış şekline , alınış süresine , kalitesine ve dozuna bağlı olmakla birlikte en az 6 aydan başlar , 30 yıla kadar devam eder.
kan örneklerinde ortaya çıkma süresi ise kısadır.
ancak , saç ve kıllarda uyuşturucu maddeler tutulduğu için ; eğer kreminal inceleme yapılıp saç ve kılları incelenecek olursa , uyuşturucu kullanmış olduğu tespit edilecektir.
sağlıklı günler dilerim.
umarım işinize yarar
Cevap
Misafir12:50, 25 Ekim 2009 
ben 1.5 yıla yakındır esrar içiyorum ama bagımlı degılım aralıklarla içtim kanımda esrar ne zaman temızlenır
Cevap
Misafir22:27, 26 Ekim 2009 
eroin hastaneye yatmadan kaç günde vucuttan atılır
Cevap
Misafir01:18, 27 Ekim 2009 
esrar vücuttan nasıl temizlenir
Cevap
Misafir14:08, 27 Ekim 2009 
arkadaslar o ne dedı bu ne dedı kımsenın lafına aldırıs etmeyın esrar vücüttan idrar yoluyla 7gunde atıldıını bizzat amatem doktorundan duydum ve ayrıca kendım13 gun once ıctıgım esrarın ıdrar raporundan temız aldım
Cevap
Misafir23:38, 29 Ekim 2009 
arkadaşlar benimde içtiğim 50 gün olmuş kan tahlilinde çıkarmı..
Cevap
Misafir07:35, 3 Kasım 2009 
esrarı yaklaşık 20 gun ıçmedım ama sonra iki kapak aldım teste çıkmaması ıçın ne yapmam lazım
Cevap
Misafir18:22, 12 Kasım 2009 
kokain maddesi line veya cruks ( taş ) olarak tüketildiğinde idarda ne kadar zamanda temizlenir , bilen , tecrübe eden üstadlar var ise lütfen paylaşsın , paket olduk amatemdeyiz ....
Cevap
İlk...234 5614...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama