Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayarımdaki ses sorununu nasıl çözebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 11 Kasım 2008 (19:15) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
79151 kez görüntülenmiş, 111 cevap yazılmış ve son mesaj 10 Eylül 2014 (15:49) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.32  |  Oy Veren: 19      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 22 Ağustos 2012, 22:48

Cvp: Bilgisayarımdaki ses sorununu nasıl çözebilirim?

#81 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgiseyarımda ses yok ayarlıyamıyorum ses sistemim tamamen kayboldu onu hangi siteden yüklemem gerekiyo bi kaç site denedim ama hep gereksiz şeyler çıkıyo bilgiseyarın seçeneklerindeki hoporler resmi itti sadece msn resmi kaldı onları nasıl geri getirebilirim
Rapor Et
Eski 31 Ağustos 2012, 21:43

#82 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aynı şey bizde de aynı ses çıkmıyor
Rapor Et
Eski 13 Eylül 2012, 13:56

#83 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya bilgasayardan ses çıkmıyor kablolar falan doğru takılı bide ses çubuğuda gözükmüyor napmam gerek acil lütfen
???????????????????????
Rapor Et
Eski 8 Ekim 2012, 17:29

#84 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
off ses bazen oluyo bazen olmuyooo ya
Rapor Et
Eski 9 Ekim 2012, 21:47

#85 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ÖNCELİKLE SES KONTROLÜ YAPIN EYER BİR ŞEY DEĞİŞMEDİYSE SES KARTINI KONTROL EDİN YARARI OLMAZSA JACKIN TAKILIMI BAKIN SORUNUNUZ ÇÖZÜLMEZSE BURAYA YAZIN
Rapor Et
Eski 31 Ekim 2012, 15:04

#86 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ses kartı nerde
Rapor Et
Eski 17 Kasım 2012, 23:32

#87 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ya Arkadaşlar ben Sorunu Buldum Da çözemiyorum Bigün Bilgisayarı Açtım Ekran Ttriyordu Onunla Bayaa Bi Uraştım En Son Arkadaş Ekran Kartı Sorunludur Dedi Sora Bi Müzik Açayım Dedim Ses Çıkmıyordu Bilgisayarın Ana sesleri de çıkmıyordu Ekran Kartı Güncelleme dedim GPU-Z die bşiy Çıktı İndir dim pencere deki Bütün Heryer Boştu (( http://gpuz.techpowerup.com/12/11/17/dnd.png ))Anladım ki ekran kartı silinmiş Ve Ses kartıda silinmiş (onuda drectX Den Örendim Ordada Heryer Boştu ) Nasıl Düzelte Bilirim Lütfen Yardım Edin Kafayı Yicemm .....(((((((((((((

Ayrıca DirectX te Karşılaştığım Şey de şunlar View image: adsız //// View image: adsız1
Rapor Et
Eski 21 Kasım 2012, 17:04

#88 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bilgisayarımdan ses çıkmıyor ve bazı programları( gta vc mt2 google earth vs. gibi )açmıyor

Ekran Sorunu Veriyor Ve Bilgisayarımdan Ses TE Çıkmıyor Ne Yapablilirim Yardım EDin Lütfen
Rapor Et
Eski 15 Aralık 2012, 19:58

#89 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayarın sesi neden gel miyor?
Rapor Et
Eski 15 Aralık 2012, 20:08

#90 (link)
Özel Üye-VIP
_EKSELANS_ - avatarı
Arkadaşlar bir arkadaşımız sonunda çözmüş.Ben daha deneyemedim ama bir arkadaşımıza ilettim ve bana çözdüğünü söyledi.Çok teşekkür ediyoruz.

Sayın Osman ERDEM'e sonsuz teşekkür..
Çözüm(Bana yazdığı e-mail);
Arkadaşım ben dün gece son kez uğraştım ve ses sorununu çözdüm. Eğer istersen tarif edeyim. ben şu şekilde çözdüm Anakartım asus onun driverlarının olduğu cdyi taktım. Oradan ses driverını buldum. onu bilgisayara kopyaladım. Çünkü doğrudan cdden uyumsuz format deyip kurmuyodu. Daha sonra denetim masasına gittim . Oradan donanım ve sesi açtım. Oradan aygıtlar ve yazıcılar sekmesi altında device manager'ı açtım. ses ve video yöneticileri başlığı altında high definition sound device(yani ses sürücüsüne) sağ tıkla sürücü yazılımını güncelleyi tıkla. Sürücü yazılımı için bilgisayarımı ara seçeneğini yani alttaki, seçeneği seç. Göz at kısmında cdden kopyaladığın klasöre tıkla oradan otamatik yükleyecek ve bilgisayarından sen gelecektir. Bende sorun çözüldü darısı senin başına

Umarım sizlerinde sorunu çözülür..Saygılar.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bilgisayarımdaki ses sorununu nasıl çözebilirim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 17
Son Mesaj: 18 Temmuz 2014 10:35
Gönderen: huntercellman Forum: Soru-Cevap
Cevap: 12
Son Mesaj: 11 Kasım 2013 22:45
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 11 Nisan 2010 18:26
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 3 Ekim 2009 11:37
Gönderen: Coşkun11 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 22 Ağustos 2009 18:21
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.143 saniyede (67.82% PHP - 32.18% MySQL) 14 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 20:39
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi